PIRMĀS SPĒLES AIZVADĪTAS

21.06.2016

Šodien tikai aizvadīta Cēsu atklātā futbola čempionāta otrā kārta. Laika apstākļi nelutināja un sanāca spēlēt uz lietus pielieta slapja laukuma, kas spēlēs padarīja tehniski grūtākas. Abas spēles noslēdzās ar rezultātu 1:0.

Pirmajā spēlē tikās "FC Plēsoņas" un "Rauna". Spēles laikā gūt vārtus bija abām komandām. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā, pēc stūra sitiena ar galvu, guva raunēnietis Elvijs Reķis.

Par mazu pārsteigumu parūpējās turnīra vecuma ziņā jaunākā komanda "Pērkons". Spēles otrajā puslaikā pēc Renāra Zaharko piespēles, vārtus guva "Pērkons" kapteinis Imants Oskars Nolbergs. Spēles beigās siguldieši trāpīja pa vārtu konstrukciju, taču rezultāts nemainījās.

Turnīra vadībā izvīrzījusies Rauna, kas uzvarējusi abas spēles un ieguvusi 6 punktus. Seko Einšteins un Pērkons ar 1 uzvaru un 3 punktiem tabulā.

Rezultatīvākais spēlētājs ar diviem vārtu guvumiem ir Elvijs Reķis (Rauna).

Nākošās spēles notiks 30.jūnijā un tā katru ceturtdienu līdz augusta vidum.