ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

23.08.2020

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā, kas nozīmē, ka esam jau pavisam tuvu klāt sezonas noslēgumam un labāko komandu noskaidrošanai. Nākošajā nedēļā noskaidrosim 1.līgas čempionus, kur par titulu šajā sezonā cīnās divas komandas - FK Sigulda un IMPAR, abas šīs komandas šķir 3 punkti un otrā apļa spēli jau savā starpā komandas ir aizvadījušas. Vēl nākošajā nedēļā tiks noskaidrotas divas komandas, attiecīgi - kura no 1. līgas kritīs uz 2.līgu un otrādāk - kura no 2.līgas pakāpsies uz 1.līgu. Šobrīd par izdzīvošanu un palikšanu 1.līgā cīnās divas komandas - FK RAUNA un Vaivīte un abas šīs komandas šķir 3 punkti. No 2.līgas uz 1.līgu pakāpsies viena komanda un arī uz šo vietu pretendē divas komandas no 2.līgas - FC Gauja un "Eglītes mežs", abas šīs komandas šķir viens punkts, bet "Eglītes mežs" ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk.
Jāpiemin, ka no tālākas čempionata norises ir izstājusies FC Pārgauja, kuri šādu lēmumu ir pieņēmuši balstoties uz risku iedzīvoties traumās.
Trešdien tika aizvadītas kopā piecas spēles, piedzīvotas sagrāves un cīņas par katru punktu, jo tuvojas sezonas beigas un katrai komandai punkti ir nepieciešami. 2.līgā lielu sagrāvi piedzīvoja "Auciems", kurus ar 11:0 uzvarēja FC Gauja. Arī "Eglītes mežs" spēja neilgi pirms spēles beigās izraut uzvaru pret Lekrings un turpināt cīņu par 1.līgu. 1.līgā abas čempiona titula pretendentes FK Sigulda un IMPAR spēja izcīnīt uzvaras, attiecīgi pret FK RAUNA un FBK Valmiera. Vaivīte kuri šobrīd ir vistuvāk izkrišanai uz 2.līgu, nespēja pieveikt FC "Lapegle" komandu, lai arī centās cik spēka un viss tiek atstāts uz pēdējām spēlēm.