Jaunumi

STARTĒS CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA 9. SEZONA

13.06.2024

Šo trešdien, 12. jūnijs, ir diena, kad startēs Cēsu futbola čempionāta 9. sezona.
Šajā sezonā čempionātā startēs 6 komandas un tiks aizvadītas pa divām spēlēm vienā dienā. Šodien jau 20:00 pirmā spēlē Cēsu pilsētas stadionā. Atklāšanas spēlē ar spēkiem mērosies Auciems un Tronis.
Vēl lielāku motivāciju rīkot čempionātu dod, ka arī gados jaunie futbolisti ir izrādījuši interesi par piedalīšanos un šajā sezonā čempionātā piedalīsies divas jaunas komandas - Tronis un Real Cēsis. Jāatzīmē, ka šīs abas komandas ir no Cēsīm un ir milzīgs prieks par jauniešu entuziasmu.
Tiekamies šodien jau 20:00 uz pirmo spēli Cēsu pilsētas stadionā. Otrās spēles sākums 21:00.

TURPINĀS PIETEIKŠANĀS 2024 GADA VASARAS SEZONAI

28.05.2024

Pēdējo sniegu esam pavadījuši, siltākas gaisa temperatūras esam sagaidījuši, tad nu ir pienācis laiks Cēsu futbola čempionātam. Pirms šīs sezonas domājām, ka čempionātu jau varētu sākt maijā, tomēr šobrīd ir skaidrs, ka priekšroku ir jādod skolēniem un čempionātu varēsim sākt jūnijā.
Līdz šim brīdim ir izkristalizējušās jau vairākas komandas, kuras ir devušas zaļo gaismu un piedalīsies, vēl dažas komandas stāv pie mirgojoša "dzeltenā" un domā par to vai piedalīties.
Taču, ja ir vēl kāda komanda, kuru nav sasniegusi ziņa par to, ka Cēsu futbola čempionāts norisināsies arī šajā gadā un tā jau būs 9. sezona šim čempionātam. Tad vēl ir iespēja pieteikties līdz maija beigām.
Vairāk informācijas par čempionāta sākšanās datumu un pirmajām spēlēm noteikti paziņosim šeit vai arī komandu pārstāvjiem.
Pieteikt savu komandu vari pie Riharda Ieviņa, tel. +371 22427801

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2024 GADA VASARAS SEZONAI

12.04.2024

Cīruļputenis pagājis, tagad varam sākt domāt jau par Cēsu futbola čempionāta 7:7, jau 9. sezonu.
Šajā brīdī izsludinām, ka jau šobrīd vari pieteikt savu komandu čempionātam.
Jau iepriekšējā sezonā čempionātu uzsākām laicīgāk kā parasti, tad šajā gadā neplānojam neko mainīt un čempionātam startu jau dot maijā, par precīziem datumiem noteikti tiktu paziņots. Tāpat arī spēļu dienas, vieta un laiki nemainīgi – Cēsu pilsētas stadions - trešdienās 19:00;20:00
Izspēlēs kārtība arī jau kā ierasts – divi apļi un sezonas beigās varēsim kronēt jau 9. sezonas čempionus.
Pieteikt savu komandu vari jau nemainīgi pie Riharda Ieviņa, tel. +371 22427801.

VASARAS SEZONA 2023 NOSLĒGUSIES

03.08.2023

Astotā Cēsu futbola čempionāta sezona ir aizvadīta, šajā gadā neierasti ātrāk kā citos gados. Šajā sezonā mēģinājām kā ir ar ātrāku sezonas startu un līdz ar to arī ar noslēgumu. Šobrīd uzskatām, ka sezonu aizvadīt no jūnija līdz jūlija beigām ir daudz patīkamāk.
Bet nu par patīkamāko sezonas gaitā un svarīgāko par ko komandas cīnījās. Arī šajā sezonā par Cēsu futbola čempionāta uzvarētājiem kronējām IMPAR, kuriem šis jau ir trešais čempiona tituls pēc kārtas. Otrajā vietā čempionātu finišējā florbolisti "Lekrings", bet trešo un pēdējo godpilno vietu ieguva "Eglītes mežs" komanda.
Noslēdzošās spēļu diena noslēdzās ar šīs sezonas rekorda uzvaru par kuru parūpējās limbažnieki ar 18:0 sagraujot "Auciemu". Otrā spēlē jau mazliet spraigāks rezultāts 2:1 un šajā spēlē Vaivīte bija pārāka par "Eglītes mežs" komandu. Šī spēļu kārta gan nevienai komandai neko neizšķīra, jo vietu sadalījums jau bija zināms pēc iepriekšējās spēļu kārtas.
Komandu un spēlētāju apbalvošana ar individuālajiem apbalvojumiem:
Godīgākā komanda: Lekrings
Organizētākā un atraktīvākā komanda: Auciems
Labākais aizsargs: Ruslans Ševčenkovs (IMPAR/Limbaži)
Labākais vārtsargs: Jānis Alvis Skirmants (Eglītes mežs)
Labākais uzbrucējs: Edgars Puriņš (Lekrings)
Labākais piespēlētājs: Emīls Eglītis (Lekrings) – 10 piespēles
Labākais vārtu guvējs: Rihards Vītols (IMPAR/Limbaži) – 17 goli
Rezultatīvākais spēlētājs: Rihards Vītols (IMPAR/Limbaži) – 23punkti (17 goli + 6piespēles)
Katras komandas vērtīgākie spēlētāji:
Auciems – Gatis Gailis
Vaivīte – Kristaps Azacis
Eglītes mežs – Toms Riekstiņš
Lekrings – Emīls Eglītis
IMPAR/Limbaži – Ruslans Ševčenkovs
Vēlamies pateikties arī spēļu galvenajam tiesnesim Jānim Veidam par uzticētajiem pienākumiem tiesāt katru spēli trešdienas vakaros.
Tāpat vēlamies pateikties bumbu puikām, kuri nenogurstoši skrēja pakaļ spēlētājiem aizsistajām bumbām un tās veikli nogādāja spēlētājiem, lai spēle ritētu raiti uz priekšu
Un komandu sadalījums pēc sezonas:
1. vieta - IMPAR
2. vieta - Lekrings
3. vieta - Eglītes mežs
4. vieta - Vaivīte
5. vieta - Auciems
Paldies visiem par šo kārtējo lielisko sezonu, ko spējām aizvadīt arī piecu komandu sastāvā. Nākamajā sezonā ceram atkal uz lielāku komandu atsaucību, lai čempionātā būtu kāda lielāka intriga.
Tiekamies jau nākamajā sezonā, 2024. gadā.
PALDIES

DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

25.07.2023

Iepriekšejās nedēļas spēļu diena varēja vēl atnest intrigu uz pēdējās kārtas spēlēm par to, kurš tad būs čempions. Bet šoreiz būs jāpaliek pie tā, ka pēdējā kārta vairs nekas nevar izšķirties, godalgotās komandas ir sadalījušas vietu secību un arī komandas, kas netiek pie medaļām jau ir sadalījušas vietas. Šajā sezonā jau kārtējo reizi par čempioniem varam kronēt IMPAR un viņus arī apsveicam ar šo panākumu jau trešo gadu pēc kārtas.
Nedaudz par iepriekšējās nedēļas spēlēm, kur spēlēja IMPAR pret "Eglītes mežu" un šī spēle bija kārtas galvenā spēle, jo šī spēle varēja vēl samaisīt čempionāta godalgoto vietu secību. Bet limbažnieki tā īsti nemaz neļāva ieskrieties pretiniekiem un jau pirmajā puslaikā sabēra piecas bumbas mazsalaciešu vārtos. Otrajā puslaikā iespēja tik pat. "Eglītes mežs" šajā sezonā jāsamierinās ar iegūtu 3. vietus, kas arī ir ļoti labs rezultāts.
Otrā spēlē "Lekrings" kam tā bija pēdējā spēle šajā sezonā, devās laukumā pret "Auciemu". Arī šī spēle aizritēja ar vienas komandas dominanci un florbolistiem pārliecinoša uzvara 11:1. Līdz ar to "Lekrings" ir nodrošinājuši 2. vietu turnīra izskaņā.
Pēdējās spēle jau šajā trešdienā, 26. jūlijā. Tie, kuri vēlas redzēt kādu spēli, tad šajā reizē pirmās spēles sākums ir 19:00 un otrās 20:00. Pēc pēdējās spēles finālsvilpes notiks komandu un spēlētāju apbalvošana.

SEPTĪTĀ UN ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.07.2023

Čempionāts jau ir ievirzījies tā noslēdzošajā posmā, kad komandām ir atlikušas vairs tikai divas spēļu kārtas, lai noskaidrotu šī gada Cēsu futbola čempionāta čempionus. Līdz šim čempionātā jau zināmas trīs komandas, kuras tiks pie medaļām, šobrīd vairs tikai jānoskaidro - kādas tad medaļas katra komanda kārs sev kaklā sezonas noslēgumā.
Iepriekšējās divās spēļu kārtās ļoti interesanti rezultāti, kas ir saasinājuši arī cīņu par čempiona titulu šajā sezonā. Tieši tāpat arī IMPAR ir piedzīvojuši pirmo zaudējumu divu sezonu laikā un arī šis fakts limbažniekus vēl neļauj kronēt par čempioniem jau divas kārtas pirms sezonas noslēguma.
Tāpat "Lekrings" nepadodās, kuri ar saviem tiešajiem pretiniekiem pēdējās divās spēlēs ir spēlejuši neizšķirti - gan pret IMPAR 2:2 un pēdējā spēlē 1:1 ar "Eglītes mežu". Lai arī tieši florbolistiem un mazsalaciešiem vajadzīgas bija uzvaras "kā ēst", tomēr viens punkts ir vairāk par nulle.
Ja Vaivīte sāka šo sezonu bez variantiem pacīnīties par uzvarām visa pirmā apļa laikā, tad otrais aplis jau ir labāks - divas uzvaras un zaudējums. Tieši "Vaivītes" komandas spēlētāji parūpējās par pārsteigumu un sagādāja limbažniekiem pirmo zaudējumu divu sezonu laikā.
"Auciems" sāka šo sezonu ar uzvaru un varējām gaidīt vēl kādus lielākus pārsteigumus, bet čempionāta turpinājumā piedzīvoti tikai zaudējumi. Komanda spēlē labu un azartisku futbolu ar labu un agresīvu aizsardzību, tomēr brīžiem otrā laukuma galā pie pretinieku vārtiem pietrūkst noslēguma fāzes.
Nākamās spēles jau šajā trešdienā. Pirmās spēles sākums 20:00, Cēsu pilsētas stadionā.

SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

07.07.2023

Iepriekšējā trešdienā tika aizvadīta jau sestā kārta un ir sācies čempionāta otrais aplis un tas jau nozīmē to, ka komandas sāk gatavoties izšķirošajiem notikumiem čempionātā, jo beigas jau vairs nav tālu.
Pirmajā spēlē Vaivīte gribēja pārtraukt šajā sezonas zaudējuma sēriju un beidzot tikt pie pirmajiem punktiem sezonā. Tas gan viņiem neizdevās, lai arī varēja redzēt, ka komanda ļoti to grib. Tomēr "Lekrings" guva divus bezatbildes vārtus un tad jau nācās dzīties pakaļ, kas līdz galam tā arī neizdevās. Lekringam uzvara 3:1.
Otrajā spēlē "Eglītes mežs" pārliecinoši tika galā ar "Auciemu", lai arī spēles rezultātu vien nokārtoja pēdējās 10 minūtēs, tomēr beigās pārliecinoša uzvara 5:1 un arī mazsalacieši turpina cīņu par čempiona titulu.
Nākamās spēles 5. jūlijā. Pirmās spēles sākums 20:00, otrās 21:00. Visas spēles norisinās Cēsu pilsētas stadionā.

PUS SEZONA AIZVADĪTA

26.06.2023

Cēsu futbola čempionāts ir jau aizskrējis līdz pirmā apļa noslēgumam un šobrīd pārliecinošās līderpozīcijās ir iepriekšējā gada čempioni IMPAR un viņus kādam būs grūti apturēt. Pirmā apļa pēdējās spēles norisinājās gan 14. jūnijā, gan 21.jūnijā.
14. jūnija spēlēs tika fiksēts pirmais neizšķirts šajā sezonā, par to parūpējās "Lekrings" un "Eglītes mežs" komandas, kuras bija nepiekāpīgas viena otrai, tomēr mača gaitā divas reizes vadībā izvirzījās "Eglītes mezš" komanda, tad florbolistiem izdevās abas reizes ātri atspēlēties. Mača gala rezultāts 2:2.
Otrajā 14. jūnija mačā IMPAR pret Vaivīte. Lai arī otrie pie minimāla rezultāta 2:1 centās aizķerties, tomēr limbažnieku momentu realizācija bija tuvu 100% un beigās limbažniekiem uzvara 6:1
Šajā nedēļā aizvadītajos mačos pie drošas uzvaras tika "Lekrings", kuri apspēlējā "Auciemu" un uzvarēja 4:1.
Otrā mažā IMPAR ne tik viegli gāja ar mazsalaciešiem "Eglītes mežs" komandu, lai arī viņi palika uz nullītes gūto vārtu ailītē, limbažniekiem nevedās tik viegla spēle, lai arī pietika ar katrā puslaikā gūtiem vieniem vārtiem un 4 uzvaru pēc kārtas svinēja limbažnieki.
Nākamās spēles jau pēc Vasaras saulgriežiem, 28. jūnijā. Pirmās spēles sākums 20:00, otrās 21:00. Visas spēles norisinās Cēsu pilsētas stadionā.
 

OTRĀ UN TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

14.06.2023

Cēsu futbola čempionāts jau pamazām ieskrējies un daļa komandas aizvadījušas trīs spēles, vēl daļa aizvadījuši divas spēles. Gājis visādi - piedzīvotas sagrāves, bijušas spraigākas spēles. Jāsaka gan, ka čempionāta otrā kārta apzīmējama ar vienu vārdu - sagrāves.
Otro spēļu dienu aizvadījām maija pēdējā dienā jeb 31. maijā. Savā starpā tikās Vaivīte pret Eglītes mežu. Ja pirmie līdz šim varējuši mazsalaciešus uzskatīt par saviem "klientiem", jo pārsvarā tikuši pie uzvarām, arī pagājušās sezonas izskaņā cīņa par 3.vietu. Tad šajā reizē mazsalacieši pārbrauca pāri Vaivītei ar 10:2.
Otrā spēlē čempioni IMPAR vieglā veidā tika galā ar "Auciema" komandas spēlētājiem. Auciems pa retam uzbrukumam varēja kaut ko likt pretī, tomēr limbažniekiem nekliboja realizācija un 9:0 uzvara.
Trešā spēļu diena norisinājās iepriekšējā nedēļā, šajā reizē jau mazliet pieklājīgāki rezultāti. "Vaivīte" jau spēja kaut ko parādīt vairāk no futbola cīņā pret "Lekringu", tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 4:2. "Vaivīte" piedzīvojusi trešo zaudējumu un ir vienīgā komanda tabulā ar nulli.
Otra spēle "Eglītes mežs" prata atstāt "Auciemu" jau otro spēli pēc kārtas ar negūtiem vārtiem. Tieši mazsalacieši šajā sezonā rāda stabilu sniegumu. Šajā spēlē izdevās izcīnīt uzvaru ar 5:0.
Nākāmās spēles jau šajā trešdienā - 14. jūnijā, pirmās spēles sākums 20:00, Cēsu pilsētas stadionā.

PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

31.05.2023

Cēsu futbola čempionāts ir sācies jau ar pirmajām spēlēm pagājušajā trešdienā. Komandas ir devušās laukumā, lai jau jūlija izskaņa spētu noskaidrot, kura komanda ir bijusi spēcīgākā šajā sezonā - vai IMPAR izdosies uzvarēt trešo gadu pēc kārtas, vai arī kāda komanda spēs aizlikt viņiem kāju priekšā.
Sezonu sāka Vaivīte ar spēli pret Auciemu. Ja pagājušajā sezonā Auciemu varējām uzskatīt par pastarīšiem, tad šajā jau no spēles pirmajām minūtēm tieši viņiem bija labākas izredzes izvirzīties vadībā. Spēle ritēja no vieniem uz otriem vārtiem, tomēr otrā puslaika pirmajā pusē Auciemam izdevās gūt vārtus un šo pārsvaru noturēt arī līdz beigām un sākt sezonu ar uzvaru.
Otrā spēlē čempioni IMPAR spēlēja pret "Lekrings" futbolistiem. Arī šī spēle notika ar uzbrukumiem no vieniem vārtiem uz otriem un spēle laukuma vidusdaļā netika spēlēta pārāk daudz. Lai arī limbažniekiem izdevās divas reizes izvirzīties vadībā, tomēr Lekrings spēja atspēlēties. Tomēr jau nākot spēles beigu nogrieznim, limbažniekiem izdevās gūt divus bezatbildes vārtus un nodrošināt sezonas ievadā uzvaru ar 4:2.
Nākamās spēles jau šajā trešdienā, 31. maijā. Pirmās spēles sākums 20:00, otrās spēles sākums 21:00. Spēļu norises vieta nemainīga - Cēsu pilsētas stadions.

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2023 GADA VASARAS SEZONAI

13.04.2023

TAS BRĪDIS IR KLĀT… Vēl viens gads ir pagājis un šajā brīdī esam tuvāk vasarai nekā ziemai, kas nozīmē to, ka ir jāsāk domāt par futbolu. Esam gatavi paziņot, ka plānojam arī šajā sezonā aizvadīt Cēsu Futbola
čempionātu 7:7 un PIETEIKŠANĀS IR SĀKUSIES.
Šī jau būs 8. sezona Cēsu futbola čempionātam 7:7 un šajā sezonā esam nonākuši pie vienas izmaiņas – Spēlēt sāksim jau maija izskaņā, šobrīd plānojam pirmās spēles 24.maijā. Šāds mērķis ir, lai vairāk izbrīvētu augusta mēnesi.
Plānojam, ka spēles aizvadīsim jau nemainīgi trešdienu vakaros, Cēsu pilsētas stadionā plkst. 19:00; 20:00 un 21:00. Izspēles kārtība būs pavisam vienkārši – komandas izspēlēs divus apļus un sezonas beigās kronēsim čempionus.
Pieteikt savu komandu vari pie Riharda Ieviņa, tel. +371 22427801

Uz drīzu tikšanos jau futbola laukumos.

VASARAS SEZONA 2022 NOSLĒGUSIES

02.09.2022

Piektdien, 26. augustā, tika izspēlētas pēdējās šīs sezonas spēles Cēsu futbola čempionātā. Jau pirms šīs kārtas bija zināms čempions un šo titulu godam ir aizstāvējuši IMPAR, kuri arī pagājušajā sezonā spēja izcīnīt šo titulu. Šī sezona limbažniekiem iespaidīga, 10 spēlēs tikpat uzvaras un palikuši nepārspēti. Arī 2. vietas ieguvēji bija zināmi un šajā gadā šo godalgoto vietu ieņēma "Rauna/Lekrings" komandas pārstāvji. Vienīgā iespēja šajā noslēdzošajā kārtā bija noskaidrot, kas tad izcīnīs šīs sezonas 3. vietu un savā starpā šo noskaidroja Vaivīte pret "Eglītes mežs" komandu.
18:00 "Auciems" futbolisti devās cīņā par pirmajiem punktiem sezonā un visais principāla cīņa pret FK "Underdogs". Pirmajā spēlē tieši otrie uzvarēja. Šī spēle neatšķīrās no iepriekšējās un komandas bija motivētas. Spēle bija tik ļoti vienlīdzīga, ka pirmajā puslaikā pat vārti netika gūti, tomēr otrajā puslaikā "Auciems" izvirzījās vadībā, taču prieki nebija ilgi, jau nākamajā minūtē "Underdogs" atspēlējās, bet 10 minūtes vēlāk izvirzījās vadībā. Ar šādu rezultātu 2:1 arī spēle noslēdzās un "Underdogs" nodrošināja pārliecinošu 5. vietu, kamēr "Auciems" palika 6.vietā.
19:00 "Eglītes mežs" un Vaivīte devās laukumā, lai noskaidrotu 3.vietas ieguvēju šajā sezonā. Spēle solījās būt interesanta un notikumiem bagāta. Jāsaka gan, ka Vaivīte izskatījās krietni vien motivētāka un vairāk gribēja. Vaivīte veidoja bīstamus momentus un spēj arī tos realizēt, divas reizes izceļoties pirmajā puslaikā, bet otrajā pievienojot vēl trīs vārtu guvumus, kamēr pretiniekiem "Eglītes mežs" vien atļāva tādus pusmomentus. Spēle noslēdzās ar 5:0 esot pārākiem tieši Vaivītes futbolistiem un izcīnot 3.vietu.
20:00 IMPAR pret "Rauna/Lekrings". Šajā spēlē nevienam vairs nekas neko neizšķīra. Limbažniekiem gan izskatījās, ka uzvaru gribās vairāk, lai sezona būtu noslēgt ar perfektu bilanci tabulā. IMPAR spēja gūt sešus bezatbildes vārtus un svinēt ČEMPIONU godu šajā sezonā.
Bet nu vairāk par statistiku, ko sezona mums piedāvājusi, labākajiem spēlētājiem, komandu vērtīgākajiem spēlētājiem un visbeidzot, komandu izvietoju sezonas noslēgumā.
Komandu apbalvojumi:
Godīgākā komanda: "Eglītes mežs"
Organizētākā un atraktīvākā komanda: IMPAR
Vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Andis Kārkliņš (Impar/Limbaži)
Vērtīgākais aizsargs: Egīls Reķis (Rauna/Lekrings)
Vērtīgākais uzbrucējs: Kristers Puriņš (Impar/Limbaži)
Rezultatīvākie spēlētāji:
Labākais piespēlētājs: Dāvis Krieviņš (Rauna/Lekrings) - 9 piespēles
Labākais vārtu guvējs: Kristers Puriņš(Impar/Limbaži) - 18 vārti
Rezultatīvākais spēlētājs: Kristers Puriņš(Impar/Limbaži) - 26 punkti
Komandu vērtīgākie spēlētāji:
"Auciems" - Emīls Dikants
FK "Underdogs" - Matīss Zālītis
"Eglītes mežs" - Jānis Alvis Skirmants
"Vaivīte" - Kristaps Azacis
"Rauna/Lekrings" - Elvijs Reķis
"Impar/Limbaži" - Emīls Īle
Komandu izvietojums pēc sezonas:
1. Vieta - IMPAR
2. Vieta - "Rauna/Lekrings"
3. Vieta - Vaivīte
4. Vieta - "Eglītes mežs"
5. Vieta - FK "Underdogs"
6. Vieta - "Auciems"
Un visbeidzot vēlamies teikt milzīgu paldies katrai no komandām, kas piedalījās šajā sezonā. Bez Jums šis čempionāts nebūtu tik interesants, azartisks un notikumiem piepildīts. Paldies arī vēlamies teikt tiem atbalstītājiem, kas nāca un atbalstīja savu komandu, ja ne ar skaļiem saucieniem, tad acu skatieniem.
Paldies arī mūsu fotogrāfam Mārtiņš Purmalis un viņa Swamp Edge par fotogrāfijām no katras kārtas. Prieks sastrādāties jau vairāku sezonu garumā.
Paldies vēlamies teikt arī Raivo Šmitam, par sezonas noslēguma bildēm.
Paldies arī Cēsu Alus par dzērieniem katrai komandai.
Tiekamies nākamgad!

DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

26.08.2022

Trešdien tika aizvadītas 9. kārtas spēles, kas nozīmē, ka esam iesoļojuši šīs sezonas finiša taisnē un piektdien, 26. augustā noslēgsim šo sezonu. Pēc 9. kārtas aizvadītajām spēlēm jau ir skaidrs, kas ir kļuvuši par čempioniem, kā arī 2. vietas ieguvēji. 3. vietas noskaidrošana palikusi ir saldajā ēdienā priekš pēdējās kārtas, kurā savā starpā šo vietu noskaidros Vaivīte un "Eglītes mežs"
18:45 "Rauna/Lekrings" savu spēli aizvadīja pret FK "Underdogs" un šajā spēlē viennozīmīgi dominēja tieši pirmie, gūstot 11 vārtus un paliekot uz nulles ielaisto vārtu ziņā. "Rauna/Lekrings" aizvadīja pārliecinošu un drošu spēli.
19:45 "Auciems" centās tikt pie pirmajiem punktiem, spēlējot pret "Eglītes mežs" komandu. Šī spēle kopumā tika pavadīta saspringtā cīņā, abām komandām nedodot nevienu centimetru laukuma brīvu gaisu. Šajā cīņā pārāki bija "Eglītes mežs" komanda, bet "Auciems" izniekoja daudz labas vārtu gūšanas epizodes, tieši tāpat kā "Eglītes mežs"
20:45 Vaivīte devās cīņā pret IMPAR un šajā spēlē Vaivīte nespēja likt neko pretī ātrajai, fiziskajai spēlei, ko piedāvāja limbažnieki un šajā spēlē IMPAR kārtējā uzvara, šoreiz ar 9:0.
Atgādināsim, ka čempionāta pēdējā kārta, 10. kārta, norisināsies jau šajā piektdienā, 26. augustā, Cēsu pilsētas stadionā. Ir izmaiņas spēļu laikos, lai varētu pēc spēlēm sveikt arī labākos komandu spēlētājus un komandu apbalvošana. Spēļu laiki sākot no 18:00 pirmā spēle, 19:00 otrā spēle un 20:00 trešā spēlē, pēc kuras uzreiz sekos apbalvošana.

ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

23.08.2022

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu futbola čempionātā. Un tas nozīmē tikai to, ka komandām ir palikušas divas spēles šī gada čempionātā, kuras norisināsies jau gaidāmajā nedēļā. 9. kārtas spēles trešdien un fināla jeb 10. kārta norisināsies piektdien. Bet nu nedaudz par to, kā komandām veicās 8. kārtā.
18:45 Vaivīte kuri cīnās par 3. vietu, spēlēja pret "Auciemu", kuri dzenās pēc pirmajiem punktiem šajā sezonā. Šajā spēlē milzīgs spēles pārsvars piederēja tieši Vaivīte, kuri dominēja visu spēli un spēja pieveikt pretinieku 7:0
19:45 "Rauna/Lekrings" spēlēja pret "Eglītes mežs", šīs abas komandas arī ir godalgoto vietu pretendentes, jāpiezīmē, ka "Rauna/Lekirngs" jau praktiski ir rezervējuši 2. vietu šī gada čempionāta. Šī spēle bija ļoti interesanta, ar daudz uzbrukumiem, vārtsargu darbībām. Ļoti ilgi spēles rezultāts bija neizšķirts, līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 38 minūtes, kad "Rauna/Lekrings" atklāja rezultātu. Spēles beigās arī "Eglītes mežs" spēja gūt vārtus, tomēr tas bija par vēlu. "Rauna/Lekrings" uzvara 2:1.
20:45 IMPAR, kuri nav zaudējuši ne spēli, ne punktu, spēlēja pret FK "Underdogs". Jāpiemin, ka limbažnieki arī jau teorētiski ir garantējuši sev čempionu titulu. Šī spēle arī tika pavadīta limbažnieku zīmē, viņi spēja gūt 9 vārtus un uzvarēt 9:1.
Atgādinam, ka 9. kārtas spēles trešdien, 24. augustā, bet fināla kārta piektden, 26. augustā Cēsu pilsētas stadionā sākot no 18:45.

SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

12.08.2022

10. augustā tika aizvadītas 7. kārtas spēles šajā Cēsu futbola čempionāta sezonā. Un tas nozīmē tikai to, ka ir palikušas vēl tikai trīs spēles katrai komandai šajā sezonā un tiks noskaidroti šīs sezonas čempioni.
18:45 Vaivīte spēlēja pret FK "Underdogs". Šīs komandas jau tikās 5. kārtas spēlē un arī tajā pārāki bija Vaivīte futbolisti. Arī šajā reizē liels pārsvars spēlē piederēja tieši Vaivītei, bet pirmie vārti bija jāgaida sešpadsmit minūtes. Arī "Underdogs" neapstājās un brīžiem ļoti draudīgi apdraudēja vārtus, reizi pat nodrebinot vārtu pārliktni. Spēles beigās Vaivītei pārliecinoša uzvara 5:0
19:45 "Auciems" un "Rauna/Lekrings" mēroja savus spēkus laukumā. Lai arī "Rauna/Lekrings" uzbruka bīstami un nerimstoši, "Auciema" vārtsargs demonstrēja lielisku sniegumu vārtos, tomēr "Rauna/Lekinrgs" rezultātu izdevās atklāt vien 17 minūtē. Otrā puslaika sākumā "Auciems" nopelnīja sarkano kartīti un pretinieki varēja vairāk atraisīties. Beigu rezultāts 5:1 par labu "Rauna/Lekrings"
20:45 šī brīža līderi un lielākie pretendenti uz čempiona titulu IMPAR spēlēja pret "Eglītes mežs". Šajā spēlē limbažnieki jau no spēles pirmajām minūtēm spēlēja ar lieliem apgriezieniem un vārtu birums bija loģisks iznākums. Šajā spēlē IMPAR kārtējā un pārliecinošā uzvara 7:1 un viņi ved sevi tuvāk otrajam titulam.
Nākamās spēles jau 17. augustā, Cēsu pilsētas stadionā, sākot no 18:45.

SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

09.08.2022

Pagājušajā trešdienā tika aizvadītās otrā apļa pirmās spēles. Šī noteikti bija viena no rezultatīvākajām kārtām šajā sezonā, komandām gūstot daudz vārtu.
18:45 "Eglītes mežs" mačā pret FK "Underdogs" spēja gūt 11 vārtus un palikts uz nullītes ielaistajos un līdz šim, šī ir lielākā uzvara šajā sezonā. Mazsalaciešiem rezultātu jau izdevās atklāt pirmajā spēles minūtē un viņu temps pēc katriem iesistajiem vārtiem nerimās, bet tieši pretēji - vairojās.
19:45 savā starpā tikās Vaivīte un "Rauna/Lekrings", un šis duelis ir kā tāds divu komandu derbijs. Arī šajā reizē neiztika bez asākām cīņām laukumā. "Rauna/Lekrings" divas reizes izvirzījās vadībā, bet ātri vien pretinieki spēja izlīdzināt rezultātu. Vēl šajā spēlē divas sarkanās kartiņas - katrā komandā viena. "Rauna/Lekrings" spēja izvirzīties vadībā spēlējot mazākumā un spēles beigu svilpei skanot uzvara 3:2.
20:45 IMPAR tikās ar "Auciems" futbolistiem. Arī šajā spēlē vērojams bija vārtu "birums", bet tikai no vienas komandas puses. Limbažnieki spēja sasist 7 vārtus "Auciema" vārtu tīklā un uzvarot jau 6 spēli pēc kārtas. Šīs spēles rezultāts 7:0
Nākamās spēles jau šajā trešdienā, 10. augustā, Cēsu pilsētas stadionā sākot no 18:45

PUS SEZONA AIZVADĪTA

01.08.2022

Trešdien 27.jūlijā tika aizvadītas 5. kārtas spēles šajā Cēsu futbola čempionāta vasaras sezonā. Un tas nozīmē, ka šajā gadā esam aizvadījuši jau pusi sezonas un komandu izvietojumi tabulā ir saspringtāki un ne tik.
18:45 maču aizvadīja Vaivīte un FK "Underdogs", kuri rāda atzīstamu sniegumu un nepadošanos katrā spēlē un pretiniekus nešķiro. Šajā reizē gan Vaivīte spēja gūt jau ātrus vārtus. Tomēr "Underdogs" nepadevās pēc ātras aukstas dušas un turpināja apdraudēt pretiniekus ar bīstamiem uzbrukumiem. Tomēr savas iespējas labāk prata Vaivīte un gala rezultāts 4:0.
19:45 laukumā tikās "Auciems" pret "Eglītes mežs". Lai arī vairāk uzbruka un bumbu kontrolēja tieši "Eglītes mežs". Bet pirmos vārtus guva tieši "Auciems" komanda. Lai arī līdz izlīdzinājumam bija jāgaida vien minūte. Spēles beigu rezultāts jau tika nokārtots spēles pirmajā puslaikā, kad pēdējā minūtē vēl vienu vārtus guva "Eglītes mežs". Spēles beigu svilpei skanot uzvaru svinēja mazsalacieši ar 2:1.
20:45 mačs starp divām līdervienībām "Rauna/Lekrings" pret IMPAR. Šis bija principāls duelis, tomēr šajā spēlē "Rauna/Lekrings" nespēja likt nekādas kārtis pretī limbažniekiem. IMPAR netraucēja pārliecoši uzvarēt pat spēlējot mazākumā no spēles 30 minūtes un svinēja pārliecinošu uzvaru 5:2.
6. kārtas spēles jau 3. augustā sākot no 18:45, Cēsu pilsētas stadionā.

CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

25.07.2022

20. jūlijā tika aizvadītas 4. kārtas spēlēs Cēsu futbola čempionātā un tas nozīmē, ka jau nākamajā trešdienā būs aizvadīta puse no čempionāta sezonas. Šī kārta nodēvējama par līdz šim rezultatīvāko šajā čempionātā ar kopā gūtiem 23 vārtiem.
18:45 "Rauna/Lekrings" spēlēja pret "Auciemu". Šajā spēlē lielāka inicatīva piederēja tieši "Rauna/Lekrings" komandai, kuri izveidoja ļoti daudz bīstamu momentu. Ja pirmajā puslaikā ļoti daudz vārtu gūšanas momenti netika pārvērsti vārtu guvumā, tad otrajā puslaikā tika gūti vesali pieci vārti un pārliecinoša uzvara 8:2
19:45 Šī brīža čempionāta līderi un ne reizi spēli nezaudējuši limbažnieki IMPAR tikās pret FK "Underdogs". Lai arī zināms, ka limbažnieki bija neapšaubāmi spēles favorīti, tomēr "Underdogs" turējās aizsardzībā un ik pa laikam izveidoja kādu ļoti bīstamu momentu arī pie pretinieku vārtiem, bet tomēr vārtus gūt neizdevās. IMPAR kārtējā uzvara 5:0.
20:45 Vaivīte spēlēja pret "Eglītes mežs". Pašās spēles pirmajās minūtēs "Eglītes mežs" izvirzījās vadībā, tomēr Vaivīte pēs iepriekšejās nedēļas fiasko un sarkanās kartītes spēles sākumā, parādīja savu līdz šim labāko spēli un spēja gūt 4 bezatbildes vārtus, vēlāk pieplusojot vēl divus un uzvarot 6:2.
Nākamās spēles, kas ir arī sezonas pirmā apļa noslēgums, jau nākamajā trešdienā, 27.07, Cēsu pilsētas stadionā.

TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

19.07.2022

13. jūlijā Cēsu futbola čempionātā notika jau trešās kārtas spēles un šajā kārtā tika piedzīvotas pirmās uzvaras šajā sezonā, neizšķirti rezultāti, sarkanās kartītes un sagrāve.
18:45 laukumā tikās "Auciems" pret FK "Underdogs". Šīs komandas arī iepriekšējā sezonā tikās savā starpā un skatoties uzvaru bilanci, līdz šim brīdim bija 1:1. Šajā spēlē kopumā tika gūti deviņi vārti un tieši Auciemam bija spēles gaitā jāatspēlējas vairākas reizes, gandrīz arī izdevās, tomēr spēles laiks bija par īsu, lai izlieto ūdeni sasmeltu un uzvaru šajā mačā svinēja FK "Underdogs" 5:4
19:45 "Rauna/Lekrings" uzņēma "Eglītes mežs" komandu. Ja spēles pirmā puslaika vidū, pēc neveiksmīga rikošeta vadībā izvirzījās "Eglītes mežs". Abas komandas visas spēles garumā uzbrukuma bīstami, 10 minūtes pirms spēles beigām "Rauna/Lekrings" izlīdzināja rezultātu un pēdējā 10 minūtes šajā spēlē bija vērojams ļoti uzbrūkošs futbols no abām komandām, komandas cīnījās par uzvaru līdz pēdējai sekundei, tomēr pēc spēles beigu svilpes rezultāts vēstīja 1:1.
20:45 Vaivīte mēroja spēkus ar IMPAR un šajā spēlē varēja sagaidīt visu ko. Spēles sākumā Vaivīte nerealizēja "pendeli" un ļoti ātri ielaida divus vārtus. Tomēr tas nebija sliktākais, ko sagaidīt, līdz spēles 12. minūtei, kad Vaivīte nopelnīja sarkano un limbažnieki varēja sākt ieskrieties, lai arī pretinieki darīja visu, lai to nepieļautu, tomēr mazākumā to bija grūti izdarīt. Spēles beigās limbažniekiem ļoti pārliecinoša uzvara 7:0 un joprojām neviena nezaudēta spēle
Nākamās spēles jau 20.jūlijā sākot no 18:45 Cēsis, Cēsu pilsētas stadionā.

OTRĀ KĀRTA AIZVADĪTA

07.07.2022

7.jūlijā Cēsu futbola čempionātā tika aizvadītas otrās kārtas spēles, šī kārta neiztika bez aizraujošām un saspringtām spēlēm, līdz pat 11 vārtu spēlei.
18:45 laukumā tikās FK "Underdog" un "Eglītes mežs" komandas. Spēlei sākoties abas komandas ļoti aktīvi darbojās uzbrukumā, jāsaka gan, ka bīstamāki momenti veidojās tieši pie "Underdogs" vārtiem. Pirmā puslaiki izskaņā arī tika atklāts rezultāts un to izdarīja "Eglītes mežs". Otrajā puslaikā joprojām aktīvāk uzbruka tieši mazsalacieši, bet "Underdogs" arī sāka bīstamāk apdraudēt tieši pretinieku vārtus. Tomēr "Eglītes mežs" izdevās gūt vēl divus vārtus un izcīnīt pirmo uzvaru ar 3:0
19:45 spēlēja Vaivīte un "Rauna/Lekrings". Šis pat būtu saucams par sava veida derbiju un to arī parādīja cīņas laukumā - abas komandas nepiekāpīgas par katru laukuma centimetru un bumbu. Šī spēle arī bagāt ar dzeltenajām kartītēm un pat sarkano. Spēles sākumā divas ļoti veiksmīgas epizdes tieši "Rauna/Lekrings" komandai un rezultāts 2:0. Tomēr Vaivīte nepadevās un otrā puslaika vidū jau rezultāts bija izlīdzināt 2:2. Tomēr spēles beigās "Rauna/Lekrings" spēlētājam spēcīgs un precīzs tālšāviens un spēles beigās uzvara 3:2 par labu "Rauna/Lekrings" komandai.
20:45 spēlēja IMPAR pret "Auciems". Šajā spēlē limbažnieki bija izteikti favorīti, tomēr arī "Auciems" negrasījās padoties un pat vienu brīdi uz tablo bija neizšķirts 1:1. Tomēr limbažnieki sāka izmantot sava izdevības un "ieslēdza" otrajā ātrumā un spēles beigās rezultāts vēstīja 9:2 IMPAR labā.
Nākamās spēles jau 13.jūlijā sākot no 18:45, Cēsu pilsētas stadionā.

PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

04.07.2022

29.junijs šajā gadā ir datums, kad sākās jau 7. vasaras sezona Cēsu futbola čempionātā. Vieta kā jau katru gadu ierasts ir nemainīga - Cēsu pilsētas stadions. Šajā gadā gan jāatzīmē, ka turnīrā piedalās 6 komandas.
Turnīru 18:45 iesāka Vaivīte pret "Auciemu". Spēles sākumā abas komandas "taustījās", ko no šīs spēles panākt. Spēles pirmā puslaika vidū "Vaivīte" atklāja rezultātu. Otrajā puslaikā "Vaivīte" guva vēl trīs vārtus un uzvara 4:0.
Otrajā spēlē Rauna/Lekrings spēlēja pret FK "Underdogs". Spēles pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā, vairāk uzbrūkot tieši Rauna/Lekrings komandai. Otrajā puslaikā tika gūti pieci bezatbildes vārti un Rauna/Lekrings svinēja uzvaru 5:0
Trešajā spēlē pagājušās sezonas čempioni IMPAR spēlēja pret "Eglītes mežs" komandu. Visa spēle ritēja vienlīdzīgā cīņā, vien 10 minūtes pirms spēles beigām veiksmīgā epizodē tika gūti vienīgie šīs spēles vārti un IMPAR svinēja uzvaru 1:0.
Nākamās spēlēs jau nākamajā trešdienā, 6.jūlijā, sākot no 18:45

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2022 GADA VASARAS SEZONAI

27.05.2022

Šobrīd kad esam sagaidījuši jau siltākas gaisa temperatūras un gaišākus vakarus, tad lēnām, bet tuvojas Jūlijs, kad parasti sākās Cēsu/Vidzemes futbola čempionāts. Šajā brīdī gribam visiem pavēstīt, ka tiek izsludināta pieteikšanās 2022. gada vasaras sezonai.
Arī šogad ceram uz pietiekamu komandu skaitu čempionātā, lai aizvadītu turnīru pēc iepriekšējās sezonas izspēles kārtība:
• Kā jau ierasts, turnīrs norisināsies no jūlija sākuma līdz augusta beigām.
• Spēļu vieta un spēļu laiki nemainīgi - Cēsu pilsētas stadionā plkst. 18:45; 19:45 un 20:45.
• Ja komandu skaits arī šajā sezonā atļaus, tad pieturēsimies arī pie iepriekšējā gada formāta un komandas dalīsim divās līgās – 1.līga spēlēs pirmās piecas vietas pēc iepriekšējā gada rezultātiem un otrās līgas uzvarētāja “Vaivīte”, savukārt 2.līgā spēlēs iepriekšējās sezonas otrās līgas otrā līdz sestā vieta un pirmās līgas sestās vietas ieguvēja FC “Lapegle”
• Pieteikt savu komandu vari pie Rihards Ieviņš, tel. +371 22427801
Uz drīzu tikšanos jau futbola laukumos.

VASARAS SEZONA 2021 NOSLĒGUSIES

30.08.2021

Cēsu/Vidzemes futbola čempionāta 7:7 sezona ir oficiāli noslēgusies, esam kronējuši jaunus vasaras sezonas čempionus, noskaidrojuši komandas , kas no 1.līgas nākamajā sezonā spēlēs 2.līgā un arī pretēji - komandu no 2.līgas, kas nākamajā sezonā savus spēkus mēģinās pierādīt 1.līgā.
Šī jau bija sestā vasaras sezona Cēsu futbola čempionātam 7:7 un arī šajā sezonā turpinājām iepriekšējā vasarā iesākto - komandas spēlēja sadalītas divās līgās, skatoties pēc iepriekšējā gada rezultātiem. Un varam teikt, ka joprojām esam apmierināti ar šāda formāta izvēli un komandām katrā līgā ir azarts un degsme, lai neizkristu uz 2.līgu un pretēji, lai nākamajā sezonā varētu spēlēt 1.līgā.
Turnīrā kopumā piedalījās 12 komandas un tika pārstāvētas vairākas pilsētas - Cēsis, Valmiera, Sigulda, Limbaži un arī Mazsalaca.
Bet nu varam ķerties klāt patīkamajam, tomēr esam noskaidrojuši jaunos Cēsu/Vidzemes futbola čempionāta 7:7 čempionus. Jāpiemin, ka iepriekšējā sezonā par čempioniem kronējām FK Sigulda, bet jau vairākas sezonas uz šo mērķi ir gājusi viena komanda un beidzot to ir sasniegusi - šīs sezonas čempioni ir IMPAR.
Ja limbažnieki bija kronēti par čempioniem jau divas kārtas pirms turnīra noslēguma, tāpat FK RAUNA, kuri šajā sezonā godpilnajā 2.vietā, tad trešās vietas noskaidrošana bija palikusi uz pēdējās kārtas spēli. Tieši iepriekšējā gada čempioni FK Sigulda un FC Gauja pēdējā spēlē noskaidroja savā starpā, kurš iegūs 3.vietu. Šeit pārāki bija FC Gauja, kuriem svarīga uzvara un 3.vieta.
2.līgā pie 1.vietas tika Vaivīte, 2.vietā Lekrings - šīm abām komandām vienāds punktu skaits. Un 3.vietā "Eglītes mežs".
Komandu, labāko turnīra spēlētāju un komandu vērtīgākie spēlētāji:
Turnīra godīgākā komanda (dzeltenās + sarkanās kartītes): FK "Underdogs"
Turnīra organizētākā un atraktīvākā komanda: Vaivīte
Turnīras labākie spēlētāji:
2. līgas rezultatīvākais spēlētājs: Jevgēnijs Finčuks (Vaivīte) 20 punkti
Turnīra labākais vārtu guvējs: Kristers Puriņš ( Impar/Limbaži) 13 vārti
Turnīra labākais piespēlētājs: Niks Lukjanovs ( FK Rauna) 8 piespēles
1. līgas rezultatīvākais spēlētājs: Uvis Dreija (Impar/Limbaži) 20punkti
Turnīra vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Roberts Mitenieks ( FK Rauna)
Vērtīgākais aizsargs: Toms Smiļģis ( Impar/Limbaži)
Vērtīgākais uzbrucējs: Uvis Dreija (Impar/Limbaži)
Lielu paldies noteikti sakam visām komandām par atsaucību, spēlētājiem par degsmi un azartu laukumā un noteikti komandu atbalstītājiem, kuri bieži vien spēja uzburt lielisku futbola gaisotni. Paldies arī ikkatram, kurš atnāca uz Cēsu pilsētas stadionu, lai baudītu klātienē spēles.
Paldies arī mūsu fotogrāfam Swamp Edge, kurš ar mums ir jau otro sezonu un piedāvā bildes no katras kārtas. Šajā sezonā arī lielisks video no vienas spēļu kārtas.
Paldies katram bumbu padevējam, kas palīdzēja spēlētājiem ātrāk tikt pie bumbām, lai atsāktu spēli.

DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

26.08.2021

Vakar jau rudenīgos laikapstākļos tika aizvadītas 9. kārtas spēles Cēsu/Vidzeme fubola 7:7 čempionātā. Ja pirms šīs kārtas jau bija zināmi 1.līgas čempioni IMPAR, tad šajā kārtā noskaidrojās 2.vietas ieguvējā un tā ir FK RAUNA. Šajā kārtā 1.līgas spēlēs izvērtās ļoti rezulatīvas, vienā no spēlēm pat kopā tika gūti 14 vārti.
1.līgā pirmā spēle FC Gauja pret FBK Valmiera nodrošināja kārtīgu vārtu birumu, atspēlēšanos un kopumā lielisku spēli. Ja FBK Valmiera spēja izvirzīties vadībā 4:0, tad FC Gauja to spēja atspēlēt, tomēr beigās uzvara FBK Valmiera 8:6. Otrajā spēlē jau šīs sezonas uzvarētāji IMPAR spēlē pret FK Sigulda neatstāja nekādas cerības siguldiešiem, uzvarot 7:0. Arī FK RAUNA un FC "Lapegle" parādīja rezulatīvu futbolu jau no pirmajām minūtēm, kad pēc nospēlētām piecām minūtēm FK RAUNA jau bija guvuši trīs vārtus. Spēle gala rezultāts par labu FK RAUNA 8:4.
2.līgā pirmā spēlē Lekrings, kuri līdz šim bija ielaiduši vienus vārtus, spēlēja pret "Auciemu". Spēles gaitā "Auciems" bija vadībā 2:1, tomēr Lekrings spēja gūt pārliecinošu uzvaru 6:2. Otrajā spēlē Vaivīte tikās ar "Eglītes mežs", lai arī Vaivīte spēja gūt ātrus vārtus, tomēr šīs spēles ritējums bija ļoti ātrs, uzbrukumiem bagāts. Spēlei noslēdzoties Vaivīte uzvara 3:1. Trešajā spēlē "Valmieras puikas" spēlēja pret "Underdogs". Jāpiebilst, ka "Valmieras puikas" turpina cīņu par 2.līgas pirmo trijnieku. Šajā spēlē viņiem pārliecinoša uzvara 8:1.
10.kārta un noslēdzošās spēles jau paredzētas piektdien, 27.augustā. Pēc visām spēlēm paredzēta komandu apbalvošana, labāko spēlētāju apbalvošana. Svarīgi zināt, ka noslēdzošajā kārtā ir mainīti spēļu laiki - 18:00; 19:00 un 20:00. Uzreiz pēc pēdējā spēlēs apbalvošana.

ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

22.08.2021

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu/Vidzemes čempionātā futbolā 7:7. Tas nozīmē, ka čempionātā palikušas vairs tikai aizvadīt divas kārtas un komandu sadalījums tiks noskaidrots. Šī kārta tika aizvadīta lietainos apstākļos un kopumā tika fiksētas rezultatīvas spēles un 2.līgā katrā no spēlēm kāda no komandām nespēja gūt vārtus, paliekot uz nullītes rezultātu ailītē.
1.līga FK RAUNA spēlēja pret FK Sigulda un šeit ir jau cīņa par TOP3 vietām. Lai arī pirmais puslaiks ritēja ļoti līdzīgā spēles gaitā, tomēr otrajā puslaikā FK RAUNA spēja nodrošināt pārliecinošu uzvaru 5:0. Otrajā spēlē FBK Valmiera tikās ar limbažniekiem IMPAR, šajā spēlē tuvojoties spēles izskaņai FBK Valmiera vēl saņēma sarkano kartiņu, bet līdz tam jau IMPAR bija nokārtojuši uzvaru un turpina soļot uz čempionu titulu. Spēlei noslēdzoties pārliecinoša IMPAR uzvara 7:1. Trešajā spēlē FC Gauja tikās ar FC "Lapegle", kuri visu spēli jau no paša sākuma spēlēja mazākumā, lai arī pirmajā puslaikā rezulatāts bija 3:1, tomēr beigās FC Gauja pārliecinoša uzvara 11:1.
2. līgā Vaivīte spēlē pret čempionāta jaunpienācējiem FK "Underdogs" un šajā spēlē pārliecinoša uzvara Vaivīte ar 11:0. Otrajā spēlē "Valmieras puikas" tikās laukumā ar "Auciema" futbolistiem, šī spēle visu spēli ritēja ļoti līdzīgi, tomēr pēdējās spēles 15 minūtēs "Valmieras puikas" spēja gūt piecus bezatbildes vārtus un uzvarēja 5:0. Trešajā un noslēdzošajā spēlē Lekrings spēlēja pret "Eglītes mežs" un arī pēc šīs spēļu kārtas Lekrings paliek tikai ar vieniem zaudētiem vārtiem čempionātā. Arī šajā spēlē Lekrings visus vārtus guva otrajā puslaikā un uzvarēja 3:0
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 25.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā. Jāpiebilst, ka gan 9.kārta, gan arī 10.kārta notiks nākamajā nedēļā - attiecīgi 9. kārtas 25. augustā un 10. kārta 27. augustā, kad arī paredzēts noslēgums čempionātam un komandu sveikšana.

SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

16.08.2021

Trešdien norisinājās jau 7. kārtas spēles šajā Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionāta sezonā. Tas nozīmē, ka sezonā vairs palikušas trīs spēļu kārtas, kurās komandas noskaidros vietu sadalījumu katrā no līgām. Šajā kārtā tika fiksētas četras spēles, kur kāda no komandām nav spējusi gūt vārtus - divas 1.līgā un divas 2.līgā.
1.līgā savā starpā tikās FC Gauja un IMPAR un šī bija viena no spēlēm, kuras kādai komandai beidzās ar nullīti rezultāta ailītē. Šajā spēlē pārliecinoša uzvara tieši limbažniekiem, kuri sevi vēl vairāk pietuvina šīs sezonas 1.līgas čempionu titulam. Vēl savā starpā tikās FK RAUNA un FBK Valmiera, šī spēle izcēlās ar to, ka tajā tika gūti tikai vieni vārti un to izdarīja FK RAUNA futbolisti tieši pirmā puslaika pēdējā minūtē un svinēja minimālu uzvaru 1:0. Trešajā un noslēdzošajā spēlē savus spēkus samēroja FK Sigulda un FC "Lapegle", šajā spēlē ar 4:2 izrādījās pārāki tieši siguldieši, lai arī lielāko spēles laiku viņu pārsvars rezultātā bija minimāls.
2.līgā Vaivīte tikās ar "Valmieras puikām", lai arī spēles pirmos vārtus spēja tieši gūt valmierieši, tomēr Vaivīte beigās spēja uzvarēt ar ļoti pārliecinošu rezultātu 6:1 un turpināt līdz šim nezaudēto spēļu sēriju. Citā spēlē Lekrings, kuri līdz šim ir zaudējuši tikai vienus vārtus sezonā, tikās ar FK "Underdogs" un arī šajā spēlē Lekrings palika nepārspēti - 6:0. Pēdējā spēlē "Eglītes mežs" tikās ar "Auciemu", šajā spēlē 7:0 uzvara, ļoti pārliecinoša uzvara "Eglītes mežs" un viņi arī ir jau nostiprinājušies 3.vietā.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 18.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.

SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

08.08.2021

Nedeļas vidū, kā jau ierasts trešdienā tika aizvadītas 6.kārtas spēles Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā. Šajā reizē tika aizvadītas divas 1.līgas spēles, jo FC Gauja un FK RAUNA spēle tika pārcelta uz rītdienu, 9.08 un šo spēli būs iespēja vērot Valmierā, Pārgaujas ģimnāzijas laukumā, plkst. 20:30.
Bet Cēsīs kā jau ierasts tika aizvadītas 6.kārtas spēles un pirmajā spēlē savā starpā tikās IMPAR pret FC "Lapegle", ja limbažniekiem pirmā apļa noslēgumā tika piedzīvots pirmais zaudējums, tad šajā reizē viņiem visai pārliecinoša uzvara ar 6:2. Otrajā spēlē tikās FBK Valmiera pret FK Sigulda un šajā spēlē uzvarētājs vien tika noskaidrots spēles beigu nogrieznī, kad siguldiešiem izdevās gūt uzvaras vārtus divas minūtes pirms spēles beigām un izcīnīt uzvaru ar 3:2.
2.līgas vienā no spēlēm Lekrings spēkus samēroja ar "Valmieras puikām", ja Lekrings iepriekšējā mačā zaudēja savus pirmos vārtus un arī piedzīvoja zaudējumu, tad šajā spēlē izcīnīja svarīgu uzvaru un atkal spēja nospēlēt nezaudējot vārtus - 3:0. Otrā spēlē Vaivīte tikās ar "Auciema" futbolistiem, lai arī "Auciemam" izdevās izvirzīties vadībā, tomēr Vaivīte otrajā puslaikā spēja nodrošināt uzvaru 4:1. Trešajā un noslēdzošajā spēlē "Eglītes mežs" tikās ar FK "Underdogs", lai arī sākumā zaudēja vārtus, tomēr otrajā puslaikā četru minūšu laikā spēja gūt trīs bezatbildes vārtus un uzvara 3:1.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 11.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.

PUS SEZONA AIZVADĪTA

01.08.2021

Trešdien tika aizvadītas pirmā apļa pēdējās spēles jeb piektās kārtas spēles Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā. Šajā kārtā bija gaidāmi vairāki interesanti dueļi, 1.līgā kā arī 2.līgā. Pie pirmajiem punktiem tika gan FC "Lapegle", gan FK "Underdogs". Pēc pirmā apļa ļoti interesanta situācija 1.līgas tabulā - četrām komandā izcīnīti 7 punkti.
1.līgas spēles pirmajā spēlē tikās FBK Valmiera un FC Gauja un bija sagaidāma interesanta un aktīva spēle no abām komandām. Tomēr šajā spēlē ļoti pārliecinoša uzvara tieši FBK Valmiera ar 5:0. Otrajā spēlē tikās IMPAR, kuri līdz šim nebija piedzīvojuši zaudējumus, pret FK Sigulda, kuri ir iepriekšējās sezonas čempioni. Visi interesantākie notikumi šajā spēlē risinājās otrā puslaika noslēdzošajā fāzē, sākumā siguldiešiem izvirzoties vadībā pat 2:0, tomēr limbažniekiem izdevās vārtus atspēlēt, beigās gan FK Sigulda pārliecinoša uzvara 3:1. Noslēdzošajā 1.līgas spēlē tikās FK RAUNA un FC "Lapegle", lai arī "Lapeglei" šajā sezonā mazliet pietrūkst veiksmes tieši spēles noslēgumā, tad šoreiz viņi pierādīja, ka var uzvarēt un otrajā aplī vēl viss ir priekšā. "Lapeglei" uzvara 3:1.
2.līgas pirmajā spēlē tikās savā starpā "Eglītes mežs" un "Valmieras puikas". Kā zināms - abas komandas ir sīkstas un katru epizodi nospēlē līdz galam. Šajā spēlē pārāki bija tieši "Eglītes mežs" futbolisti ar 3:0. Otrajā spēlē tikās komandas, kam līdz šim nebija izdevies iegūt punktus - "Auciems" tikās ar čempionāta jaunpienācējiem FK "Underdogs" un šajā spēlē valdīja aktīvs uzbrukuma futbols - te epizode pie vieniem vārtiem, te pie otriem. Šajā spēlē pie pirmās uzvaras tika tieši jaunpienācēji FK "Underdogs" ar 3:2. Trešajā un noslēdzošajā spēlē tikās 2.līgas tabulas līdervienības Vaivīte un Lekrings. Jāpiemin, ka Lekrings līdz šim nebija ielaiduši nevienus vārtus un abas komandas nebija izjutušas zaudējuma rūgtuma garšu. Spēlē valdīja ļoti aktīvs un fizisks futbols, tomēr otrajā puslaikā pirmo reizi sezonā izdevās uzlauzt tieši Lekrings vārtus un Vaivīte minimāla uzvara 1:0.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 4.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.

CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

22.07.2021

Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā aizvadītas ceturtās kārtas spēles un tas nozīmē, ka čempionāts jau nākamajā kārtā iesoļos tieši pusē un komandas būs noslēgušas pirmā apļa spēlēs. Ceturtajā kārtā mūs sagaidīja vairāki lieliski dueļi starp 1.līgas komandām, kā arī vienā no 2.līgas spēlēm intriga saglabājās līdz pat pēdējām spēles sekundēm.
1. līgas vienā no spēlēm tikās FBK Valmiera un FC "Lapegle" un arī šī spēle solījās būt interesantā. Lai arī "Lapegle" izvirzijās vadība jau spēles sākumā, tomēr valmierieši nepadevās un guva trīs bezatbildes vārtus, tomēr "Lapeglei" izdevās rezultātu izlīdzināt. Beigās tomēr FBK Valmiera izrādījās veiksmīgāki un svinēja uzvaru 4:3. Citā spēlē IMPAR tikās ar FK RAUNA. Lai arī limbažniekiem izdevās izvirzīties vadībā 2:0, bet FK RAUNA metās atspēlēties, vienus vārtus atguva, tomēr otros nespēja gūt un IMPAR uzvara 2:1. Trešajā un noslēdzošajā 1.līgas spēlē tikās FC Gauja un FK Sigulda, lai arī Siguldas komanda izvirzījās vadībā, tomēr FC Gauja guva četrus vārtus un pārliecinoša uzvara 4:1.
2. līgas saspringtākajā spēlē tikās "Auciems" un "Valmieras puikas" un šajā spēlē viena komanda gūst divus vārtus, otra atspēlējās un pašās spēles beigās visu izšķir "pendele" un "Valmieras puikām" ļoti laimīga uzvara 3:2. Vaivīte šajā kārtā tikās ar FK "Underdogs" un svinēja pārliecinošu uzvaru 8:0. Trešajā un noslēdzošajā 2.līgas spēlē tikās Lekrings ar "Eglītes mežs", jāpiebilst, ka Lekrings līdz šim nebija ielaiduši vārtus un neielaida arī šajā spēlē un ir četras spēles "sausā". Lekrings svinēja pārliecinošu uzvaru 5:0, tomēr jāpiebilst, ka "eglītes mežs" pirmā puslaika beigās saņēma sarkano kartīti un spēli turpināja mazākumā.
Piektās kārtas spēles norisināsies jau nākamo trešdien, 28.07. Jāpiemin, ka nākamnedēļ arī divas spēles varēs vērot Valmieras Olimpiskais centrs

TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

16.07.2021

Aizvadīta vēl viena kārta Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā. Šī kārta bija spilgtāka ar dzelteno un sarkano kartiņu parādīšanu spēlētājiem, vienā no spēlēm pat trīs sarkanās kartiņas.
Pirmajā 1.līgas spēlē savā starpā tikās FC Gauja un FC "Lapegle" un šajā spēlē intriga saglabājās līdz pat pēdējai spēles sekundei, kad "Lapegle" bija iespēja izpildīt "pendeli" un izraut spēlē neizšķirtu rezultātu, tomēr FC Gauja vārtsargs šajā duelī bija pārāks atvairot pendeli un gauja svinēja uzvaru 2:1. Citā 1.līgas spēlē tikās FK Sigulda un FK RAUNA. Lai arī pašā spēles sākumā rezultātu atklāja FK Sigulda, bet spēles turpinājumā četrus bezatbildes vārtus spēja gūt FK RAUNA un svinēja uzvaru 4:1. Noslēdzošajā 1.līgas spēlē tikās IMPAR pret FBK Valmiera, šajā spēlē kopā četras "pendeles" no kurām realizētas tika tikai divas, bet beigās pārliecinoša uzvara IMPAR ar 7:2
2.līgā tikās Lekrings pret FK "Underdogs" un kārtējo reizi Lekrings parādīja, ka viņiem viss sanāk arī futbola laukumā, ne tikai florbola un ļoti pārliecinoša uzvara ar 7:0. Lekrings pēc aizvadītām trīs kārtām, joprojām ir vienīgā komanda visā turnīrā, kura nav ņēmusi bumbu no sava vārtu tīkla. Citā 2.līgas spēlē tikās Vaivīte pret "Valmieras puikām", šī spēle bija uzbrukumiem un nerealizētām iespējām bagāta, tomēr Vaivīte spēja šo spēli noslēgt sev par labu - 3:0. Trešajā 2. līgas spēlē tikās "Eglītes mežs" pret "Auciems" komandu un arī šajā spēlē savas iespējas realizēja "Eglītes mežs" un noslēdzot spēli uz patīkamas nots, uzvarot 5:1.
Nākamās spēles jau nākamajā trešdiena, 21.jūlijā, kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.

OTRĀ KĀRTA AIZVADĪTA

08.07.2021

Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā aizvadītas otrās kārtas spēles. Otrajā kārtā neviena spēle nenoslēdzās komandām nenoskaidrojot uzvarētāju, taču četras spēles noslēdzās kādai no komandām paliekot uz nullītes.
1. līgā savā starpā tikās FC "Lapegle" un FK Sigulda un šī spēle arī notikumiem bagāta un tikai pašās spēles beigās siguldieši spēja no zaudējuma izglābties un pat uzvarēt. Sigulda pašās spēlēs beigās ar dažu sekunžu intervālu spēja gūt divus vārtus un izcīnīt uzvar 4:3. Citā 1.līgas spēlē FK RAUNA tikās ar FBK Valmiera un šajā spēlē ļoti minimālā uzvara FK RAUNA ar 1:0 ar gūtiem vārtiem jau spēles piektajā minūtē. Trešajā 1.līgas mačā IMPAR spēkojās ar FC Gauja. Spēles gaitā limbažniekiem bija vadība 3:0, tomēr FC Gauja spēles pēdējā minūtē vienus vārtus atguva, tomēr IMPAR uzvara 3:1.
Šī kārta 2.līgā noslēdzās ar interesantu tendenci - kāda no komandām nespēja gūt vārtus. Vienā no spēlēm Vaivīte tikās ar "Auciemu", lai arī pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu Vaivīte pārsvaru, tomēr otrajā puslaikā spēja pārsvaru palielināt un spēles noslēgumā uzvara 4:0. Citā spēlē Lekrings tikās ar "Valmieras puikām", visa spēle ritēja ar te viens, te otras komandas uzbrukumiem, tomēr Lekrings otrajā puslaikā spēja pārspēt pretinieku vārtsargu divas reizes un uzvarēt ar 2:0. Trešā 2.līgas spēlē tikās "Eglītes mežs" pret FK "Underdogs", šeit spēļu kārtas pārliecinošākā uzvara "Eglītes mežs", spēlei noslēdzoties ar 6:0.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 14.jūlijā, kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.

PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

01.07.2021

Ar jūnija izskaņu esam sākuši jau sesto Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionāta sezonu.
Šīs sezonas atklāšanas spēlēs 18:45 tikās savā starpā Vaivīte un Eglītes mežs. Lai arī šajā spēlē Vaivīte pat izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr Eglītes mežs nepadevās un spēles gala rezultātā Vaivītei minimāla uzvara 3:2. Otrā spēlē tikās "Valmieras puikas" pret jaunpienācējiem FK "Underdogs". Šajā spēlē gan ļoti pārliecinoša uzvara "Valmieras puikām" ar 6:1 un "Underdogs" gūstot goda vārtus vien neilgi pirms spēles beigām.
Otrajās spēlēs 19:45 jau savā starpā tikās 1.līgas komandas FK RAUNA un FC Gauja. Šajā spēlē visi notikumi norisinājās spēles otrajā puslaikā, kad FC Gauja ļoti ātri guva divus vārtus un FK RAUNA metās atspēlēties un to arī izdarīja un spēles noslēdzās 2:2. Otrā spēlē tikās Lekrings pret "Auciemu", šajā spēlē pārliecinošu sniegumu demonstrējot Lekrings arī futbola laukumā, viņiem pārliecinoša uzvara 6:0.
Trešajās un dienas noslēdzošajās spēlēs 20:45 savā starpā tikās FK Sigulda pret FBK Valmiera, šajā spēlē abas komandas neatzīmējās ar gūtajiem vārtiem un spēle noslēdzās 0:0. Otrā spēlē IMPAR pēc saspringta pirmā puslaika, otrajā puslaikā spēja nodrošināt pārliecinošu uzvaru pret FC "Lapegle", uzvarot ar 5:0
Nākamās spēles jau nākamo trešdien, 7.jūlijā, Cēsu pilsētas stadionā. Spēļu sākumi 18:45; 19:45 un 20:45.

SĀKAM JAUNO 2021 GADA VASARAS SEZONU

27.06.2021

Sveiciens visiem futbola draugiem! Esam aizvadījuši vasaras saulgriežus un esam priecīgi paziņot par Cēsu/ Vidzemes futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonas sākšanos jau 30.jūnijā!!!
Čempionātā arī šajā sezonā startēs 12 komandas un visas komandas ir sadalītas divās grupās, attiecīgi pēc iepriekšējās sezonas noslēguma. No pagājušās sezonas uz 1.līgu vietu izcīnīja FC Gauja, bet uz 2.līgu noslīdēja Vaivīte. Šogad arī mums ir viena jauna komanda, kura savus spēkus vēlas parādīt Cēsu/ Vidzems futbola čempionāta 7:7 futbolā.
Turnīrā komandas savā starpā ar pretinieku tiksies 2 reizes, kas nozīmē, ka turnīrā kopumā komandas aizvadīs 10 spēles. Sezonas izskaņā 1.līgas 6.vietas ieguvēja automātiski nākamajā sezonā spēlēs 2.līgā. 2.līgas uzvarētāja nākamajā sezonā nodrošina pievienošanos 1.līgai.
Spēles notiks sākot ar 30.jūniju katru nedēļas trešdienu ar noslēguma kārtu piektdienā - 27.augustā.
Spēles jau kā ierasts notiks Cēsu pilsētas stadionā, Valmieras ielā 6. Spēļu laiku kā jau ierasts būs - 18:45; 19:45 un 20:45.
Arī turpmāk spēļu kalendāram, statistikai un jaunumiem par turnīra norisi variet sekot mūsu mājas lapā un facebook lapā
Komandu sadalījums pa līgām:
1. līga:
- FC Lapegle
2.līga:
- Auciems
- Eglītes mežs
- Valmieras puikas
- FK Underdogs

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2021 GADA VASARAS SEZONAI

17.06.2021

Sveiciens visiem futbola draugiem!

2021.gada Cēsu / Vidzemes futbola 7:7 čempionāta sezona būs ❤️ !

Turnīrā iepriekšējos gados ir piedalījušās komandas no Cēsīm, Valmieras, Limbažiem, Siguldas, Auciema, Raunas, Mazsalacas un citām Vidzemes pilsētām.

Aicinām komandas pieteikties čempionātam līdz 25.jūnijam! Rihards Ieviņš, tālr. 22427801.

Sezonu esam ieplānojuši sākt nedēļu pēc Līgo svētkiem 30.jūnijā.

Spēles notiks Cēsu pilsētas stadionā, plkst. 18:45; 19:45 un 20:45. Spēles laiks 2x25 minūtes.

Spēļu dienas paredzētas kā ierasts – trešdienas un čempionāta ilgums plānots divus mēnešus ar sezonas noslēgumu augusta mēneša pēdējā piektdienā - 27.augustā!!!

Tāpat arī pieturēsimies pie iepriekšējā gada formāta un komandas dalīsim divās līgās, balsoties pēc iepriekšējā gada rezultātiem.

Par jaunumiem saistībā par čempionāta norisi, spēļu kalendāru un rezultātiem informēsim Jūs mūsu Facebook lapā un mājaslapā

CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA 2021. GADA VASARAS SEZONA

14.05.2021

Sveiciens visiem futbola draugiem. Esam sagaidījuši silto laiku un tas nozīmē, ka varam sākt domāt par Cēsu futbola čempionāta vasaras sezonu. Neatmetam cerību par sezonas izspēlēšanu un sekojam līdzi valdības lēmumiem saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī un ceram, ka tiks dota zaļā gaisma rīkot turnīrus. Ja sagaidīsim atļauju aizvadīt futbola turnīru, tad šobrīd mums padomā ir iepriekšējās sezonas izspēles kārtība – tas būtu jūlijs un augusts. Kā ierasts, spēles notiktu Cēsu pilsētas stadionā plkst. 18:45; 19:45 un 20:45. Pieturēsimies arī pie iepriekšējā gada formāta un komandas dalīsim divās līgās – 1.līga spēlēs pirmās piecas vietas pēc iepriekšējā gada rezultātiem un otrās līgas uzvarētāja FC Gauja, savukārt 2.līgā spēlēs iepriekšējās sezonas otrās līgas otrā līdz sestā vieta un pirmās līgas sestās vietas ieguvēja Vaivīte.

Cerēsim uz veiksmīgiem lēmumiem saistībā ar epidemioloģisko situāciju un par jaunumiem informēsim gan mūsu facebook lapā, gan mūsu mājaslapā www.cesufutbolacempions.lv

VIDZEMES 7:7 FUTBOLA ČEMPIONI FC LAPEGLE

24.09.2020

Lai arī Cēsu čempionāts 7:7 futbola noslēdzās jau augustā izskaņā, bet futbols turpinās un pagājušajā svētdienā, 20. septembrī, norisinājās Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrs, kurā piedalījās labākās amatieru 7:7 komandas no Vidzemes. No Cēsu futbola čempionāta šeit piedalījās vesalas trīs komandas - FK Sigulda FC "Lapegle" un FC Gauja. Vēl finālturnīrā piedalījās Futbols Aizkrauklē čempioni "Kokneses SC" un Limbažu futbola čempionāta čempioni "FK Staicele/Everton"
Jāpiemin, ka vidzemes finālturnīra uzvarētājiem ir iespēja braukt uz lielo Latvijas finālu, kur jau būs jāsacenšas ar labākajām Latvijas komandām par uzvaru jau Latvijas mērogā.
Vidzemes finālturnīrā, kurš norisinājās Cēsīs, Cēsu pilsētas stadionā,, bija ļoti interesants tabulas izvietojums pēc visām aizvadītājām spēlēm - trīs komandām pa 7 punktiem.
Par Vidzemes 7:7 futbola finālturnīra uzvarētājiem kļuva Cēsu futbola čempionāta dalībniece FC "Lapegle", 2. vietā vēlviena Cēsu futbola čempionāta dalībniece FC Gauja, bet 3. vietā Limbažu čempionāta uzvarētāji - "FK Staicele/Everton"
Tiesības uz dalību jau Latvijas finālā nopelnīja FC "Lapegle", bet dažādu iemeslu dēļ, viņiem nācās atteikt savu dalību, tad lielajā finālā tāpat būs pārstāvēts Cēsu futbola čempionāts un tajā piedalīsies FC Gauja kā arī "FK Staicele/Everton

VASARAS SEZONA 2020 NOSLĒGUSIES

31.08.2020

Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezona ir oficiāli noslēgusies, esam kronējuši jaunus vasaras sezonas čempionus, noskaidrojuši komandas arī komandu, kas no 1.līgas nākošajā sezonā spēlēs 2.līgā un arī pretēji - komandu no 2.līgas, kas nākošajā sezonā savus spēkus mēģinās pierādīt 1.līgā.
Šī jau bija PIEKTĀ vasaras sezona Cēsu futbola čempionātam 7:7 un varētu teikt, ka jubilejas sezonā vēlējāmies izmēģināt ko jaunu - sadalīt komandas divās līgās, skatoties pēc iepriekšējā gada rezultātiem. Un varam teikt, ka lēmums ir bijis pareizs, tomēr ļoti izaicinošs, komandas tika sadalītas pa 6 katrā no līgām un tas šo čempionātu padarīja ļoti spraigu un aizraujošu.
Turnīrā kopumā piedalījās 220 spēlētāji no 12 komandām un tika pārstāvētas vairākas pilsētas - Cēsis, Valmiera, Sigulda, Limbaži un arī Mazsalaca. Ja atceramies pagājušo sezonu, tad dažas no spēlēm tika aizvadītas Valmierā, tad arī šogad Valmieras komandas kādu no savām spēlēm aizvadīja tieši Valmieras Olimpiskajā centrā. Šajā gadā arī jaunums - viena spēle tika aizvadīta Siguldā, kur savā starpā spēkiem mērojās vietējie FK Sigulda pret IMPAR.
Bet nu varam ķerties klāt patīkamajam, tomēr esam noskaidrojuši jaunos Cēsu futbola čempionāta 7:7 čempionus. Līdz šim pirmajās divās vasaras sezonās par čempioniem bija kļuvuši FK RAUNA un pēc tam divas sezonas SK "Spēks", tad šajā sezonā par čempioniem esam kronējuši FK Sigulda komandu.
Šajā sezonā 1. līgas čempioniem un 2. vietā esošajaiem limbažniekiem IMPAR pirms pēdējās kārtas bija vienāds punktu skaits un tieši limabžniekiem derēja tikai un vienīgi FK Sigulda neveiksme, jo Siguldas komanda bija uzvarējusi abas savstarpējās spēles. Abas komandas spēlēja paralēli, FK Sigulda tikās ar neveiksmīgi spēlējošajiem Vaivīte un IMPAR tikās ar FK RAUNA. Ja limbažniekiem spēle vedās viegli un pārliecinoša uzvara, tad par Siguldas komandu gan gluži tā nevar teikt, kuriem vien minimāla uzvara 1:0, bet ar to arī pietika, lai šajā sezonā varētu celt gaisā lielāko no kausiem un kaklā likt augstākā kaluma medaļas.
Jāpiebilst, ka siguldiešiem jau bija iespēja pašā pirmajā gadā kļūt par čempioniem un šajā reizē komanda bija satraukusies, ka vēsture neatkārtojas, jo situācija bija ļoti līdzīga. Pirms pieciems gadiem FK Sigulda arī bija nepieciešama uzvara, lai kļūtu par čempioniem, taču pēdējā spēlē punkti tika zaudēti pret Priekuļu komandu un lai cik interesanti arī būtu, arī šajā gadā tieši pēdējā spēle pret Priekuļu komandu, kurā vajadzīga uzvara - Siguldai par laimi, šoreiz viss beidzās veiksmīgi un pirmais čempiona tituls izcīnīts.
Cīņā par 1. līgas 3.vietu arī bija visai skatāms un aizraujošs futbols, šajā spēlē laukumā tikās FC "Lapegle" un FBK Valmiera un valmieriešiem tikai derēja uzvara, lai tiktu pie 3.vietas. Tas arī viņiem izdevās, lai arī spēles sākumā nonāca iedzinējos, tomēr prata atspēlēties un neilgi pirms spēles beigām gūt ar nepieciešamos vārtus, lai uzvarētu un apsteigtu "Lapegli" un iegūtu 3.vietu.
Par 2. līgas titulu un vietu 1.līgā nākošajā sezonā bija cīņa starp FC Gauja un "Eglītes mežs". Otrajiem derēja tikai uzvara, kamēr "Gauja" varēja nospēlēt arī neizšķirti. Lai arī FC Gauja prata ļoti ātri iekrāt divu vārtu pārsvaru, tomēr "Eglītes mežs" nepadevās un cīnījās līdz galam un beigu rezultāts par labu FC "Gauja" komandai 3:2 un vieta 1. līgā nākošajā sezonā.
Komandu, labāko turnīra spēlētāju un komandu vērtīgākie spēlētāji:
Turnīra godīgākā komanda (dzeltenās + sarkanās kartītes): FBK Valmiera
Turnīra organizētākā un atraktīvākā komanda: FC Gauja
Turnīras labākie spēlētāji:
2. līgas rezultatīvākais spēlētājs: Toms Riekstiņš (Eglītes mežs) 15 punkti
Turnīra labākais vārtu guvējs: Ralfs Apsītis (IMPAR) 21 vārti
Turnīra labākais piespēlētājs: Andrejs Ivanovs (FK Sigulda) 6 piespēles
Turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Ralfs Apsītis (IMPAR) 24 punkti
Turnīra vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Ainārs Priedītis (FK Sigulda)
Vērtīgākais aizsargs: Gatis Liepiņš (FBK Valmiera)
Vērtīgākais uzbrucējs: Ralfs Apsītis (IMPAR)
Lielu paldies noteikti sakam visām komandām par atsaucību, spēlētājiem par degsmi un azartu laukumā un noteikti komandu atbalstītājiem, kuri bieži vien spēja uzburt lielisku futbola gaisotni. Paldies arī ikkatram, kurš atnāca uz Cēsu pilsētas stadionu, lai baudītu klātienē spēles.
Paldies arī mūsu šī gada fotogrāfam Swamp Edge par lieliskajām fotogrāfijām no katras spēļu kārtas.
Paldies katram mazajam bumbu padevējam, kas palīdzēja spēlētājiem ātrāk tikt pie bumbām, lai atsāktu spēli.

DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

27.08.2020

Vakar tika aizvadītas jau 9. kārtas spēles Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā un tas nozīmē, ka esam jau finišā taisnē un rīt, 28.09, tiks aizvadītas pēdējās spēles šajā sezonā un noskaidrotas labākās 1. līgas komandas kā arī komanda, kas no 2. līgas nākošajā sezonā spēlēs 1.līgā.
Līdz šim brīdim nav skaidrs, kas tad kļūs par 1. līgas čempionu un visa noskaidrošana ir atlikta uz piektdienu. Šobrīd par 1. līgas titulu cīnās divas komandas - IMPAR un FK Sigulda, šobrīd komandām ir vienāds punktu skaits un 1. vietā ir FK "Sigulda" pateicoties divām gūtajām uzvarām pār limbažniekiem. Ja IMPAR vakar izcīnīja svarīgu uzvaru pārspējot Vaivīte, tad FK Sigulda piedzīvoja zaudējumu pret FC "Lapegli". Limbažniekiem pēdējā spēlē pret FK RAUNA un FK Sigulda sacentīsies ar Vaivīte komandu. Par 3.vietu šajā sezonā vēl arī notiek cīņa, kur ir divas pretendentes uz arī pēdējā kārtas spēle šīm komandām ir savstarpēja. FC "Lapegle" un FBK Valmiera šķir vien 2 punkti, kas nozīmē, ka spēles uzvarētājs arī izcīnīs 3.vietu šajā Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā.
Arī 2. līgā ir visai spraiga galotne un cīņa par iekļūšanu 1. līgā nav beigusies starp divām komandām - FC Gauja un "Eglītes mežs" komandu, abas šīs komandas vien šķir divi punkti un visam šim tiek piedota lielāka odziņa, jo pēdējā kārtas spēle šīm komandām jāaizvada savstarpēji un šīs spēles uzvarētājs iekļūs 1.līgā. FC Gauja vakar tika pie minimālas uzvaras pret Lekrings komandu, bet "Eglītes mežs" spēle nebija jāaizvada, jo FC Pārgauja pāragri izlēma turnīru noslēgt.
Vakar arī noskaidrojās komanda, kura šajā sezonā no 1. līgas tiks pazemināta uz 2. līgu nākošajā sezonā un tā ir Vaivīte, kuriem šī sezona pagalam neveiksmīga un vairs nekādu variantu par palikšanu 1.līgā.
Sezonas noslēgums jau piektdien, 28.09, spēles jau sākot no 18:15 līdz pat 20:15, kad sāksies pēdējās šīs sezonas spēles. Pēc pēdējās spēles komandu, spēlētāju apbalvošana.
Vieta nemainīga - Cēsu pilsētas stadions.

ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

23.08.2020

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā, kas nozīmē, ka esam jau pavisam tuvu klāt sezonas noslēgumam un labāko komandu noskaidrošanai. Nākošajā nedēļā noskaidrosim 1.līgas čempionus, kur par titulu šajā sezonā cīnās divas komandas - FK Sigulda un IMPAR, abas šīs komandas šķir 3 punkti un otrā apļa spēli jau savā starpā komandas ir aizvadījušas. Vēl nākošajā nedēļā tiks noskaidrotas divas komandas, attiecīgi - kura no 1. līgas kritīs uz 2.līgu un otrādāk - kura no 2.līgas pakāpsies uz 1.līgu. Šobrīd par izdzīvošanu un palikšanu 1.līgā cīnās divas komandas - FK RAUNA un Vaivīte un abas šīs komandas šķir 3 punkti. No 2.līgas uz 1.līgu pakāpsies viena komanda un arī uz šo vietu pretendē divas komandas no 2.līgas - FC Gauja un "Eglītes mežs", abas šīs komandas šķir viens punkts, bet "Eglītes mežs" ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk.
Jāpiemin, ka no tālākas čempionata norises ir izstājusies FC Pārgauja, kuri šādu lēmumu ir pieņēmuši balstoties uz risku iedzīvoties traumās.
Trešdien tika aizvadītas kopā piecas spēles, piedzīvotas sagrāves un cīņas par katru punktu, jo tuvojas sezonas beigas un katrai komandai punkti ir nepieciešami. 2.līgā lielu sagrāvi piedzīvoja "Auciems", kurus ar 11:0 uzvarēja FC Gauja. Arī "Eglītes mežs" spēja neilgi pirms spēles beigās izraut uzvaru pret Lekrings un turpināt cīņu par 1.līgu. 1.līgā abas čempiona titula pretendentes FK Sigulda un IMPAR spēja izcīnīt uzvaras, attiecīgi pret FK RAUNA un FBK Valmiera. Vaivīte kuri šobrīd ir vistuvāk izkrišanai uz 2.līgu, nespēja pieveikt FC "Lapegle" komandu, lai arī centās cik spēka un viss tiek atstāts uz pēdējām spēlēm.

SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.08.2020

Pagājušās nedēļas trešdienā tika jau aizvadītas 7. kārtas spēles, kas nozīmē, ka Cēsu futbola 7:7 čempionāta vasaras sezonas tuvojas noslēgumam. Katrai komandai vēl palikušas trīs spēles, ko aizvadīt un ne 1.līgā, ne arī 2. līgā nav izkristalizējies tāds viens līderis. Šobrīd abās līgās katra komanda var uzvarēt katru un sezonas galvgalī var nonākt, gandrīz, ikviena komanda.
Arī šajā kārtā neiztika bez sarkanajām kartiņām, emocijām un pat sagrāvēm.
1.līgā tikās savā starpā uz brīdi esošie līderi FBK Valmiera pret FK Sigulda un šīs abas komandas noteikti cīnās par pirmās līgas čempiona titulu un pēc šīs spēles abas komandas šķir tikai 2 punkti. Jāsaka gan, ka šo spēli pārliecinošāk nospēlēja siguldieši un vienīgos vārtus vien zaudēja spēles beigās un Siguldai uzvara ar 2:1. Otrā spēlēs tikās IMPAR, kuri arī dzenās pēc titula un FC "Lapegle" kuriem arī ir labas iespējas tikt medaļnieku sarakstā. Šī spēle bija vārtiem bagāta, lai arī limbažnieki bija iekrājuši labu deficītu, spēles beigās tomēr ielaida divus vārtus un spēles rezultāts 5:3 "Impar/Limbaži" labā. Trešajā spēlē tikās šajā sezonā neveiksmīgi spēlējoši Vaivīte un pirmo divu vasaras sezonu čempioni FK RAUNA. Šī spēle solijās būs interesanta, pirmie vadībā izvirzījās tieši "Vaivīte", bet "Rauna" ātri spēja atbildēt. Bet neilgi pirms pirmā puslaika, "Rauna" palika mazākumā un beigās "Vaivītei" pirmā uzvara sezonā - 5:1.
2.līgā tikās savā starpā "Eglītes mežs" kas pretendē uz 2.līgas titulu, pret "Auciemu" un tika pie pamatīgas sagrāves, pārspējot "Auciemu" ar 7:0. Otrajā spēlē tikās FC Gauja, kuri šobrīd ir 2.līgas galvgalī, pret "Valmieras puikas" un tieši FC "Gauja" tika pie uzvaras ae 2:0 un vēl vairāk palielinot savas cerības uz pirmo vietu 2.līgā. Trešajā spēlē tikās florbolisti - FC Pārgauja pret Lekrings un šajā spēlē līdz pat, gandrīz, spēles beigām bija vērojam azartiska, taktiska un spriedzes pilna spēle, bet tomēr labāki izrādījās "Lekrings", kuriem izdevās spēles beigās nokārtot rezultātu un uzvarēt - 3:1.

SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

07.08.2020

Cēsu futbola čempiona 7:7 vasaras sezonā sākušās otrā apļa spēles. Arī šajā kārtā neiztika bez saspringtiem rezultātiem un neiztika arī bez sarkanajām kartītēm. Jāpiezīmē, ka divas komandas FC Gauja un "Auciems" šajā reizē aizvadīja divas spēles - attiecīgi 5.kārtas spēli un 6.kārtas spēli.
1.līgā tikās savā starpā Vaivīte un FBK Valmiera, kuri pēc sešām aizvadītām spēlēm ir arī 1.līgas līderi un nopietni sevi pieteikuši uz čempiona titula izcīnīšanu. Šajā spēlē divas reizes vadībā izvirzījās "Vaivīte", kuriem šī sezona pagalam neveiksmīga. Bet valmieriešiem izdevās atspēlēties un vēl nokļūt vadībā un spēles beigās izīcinīt uzvaru 3:2. Otrā spēlē tikās vēl divas komandas, kas pretendē uz čempiona titulu - FK Sigulda pret IMPAR un šajā spēlē pie uzvaras tika tieši FK "Sigulda" un nodemonstrēja lielisku aizsardzību, limbažniekiem vien izdevās gūt vārtus neilgi pirms spēles beigām, bet ar to nepietika, gala rezultāts 2:1. Trešajā spēlē tikās savā startpā FK RAUNA un FC "Lapegle". Lai arī "Lapeglei" visai ātri izdevās izvirzīties vadībā ar divu vārtu pārsvaru, "Rauna" tomēr neapstājās un arī spēja gūt divus vārtus un spēles beigu rezultāts 2:2
2.līgas spēlēs, kā jau minēts, "Auciems" aizvadīja divas spēles un abās tika piedzīvotas pamatīgas sagrāves - pret Lekrings tika zaudēts 0:7 un pret FC Gauja piedzīvota vēl viena sagrāve 0:8. Savā pirmajā spēlē FC "Gauja" tikās ar FC Pārgauja un arī šajā spēlē tika pie uzvaras 4:1. Viena 2.līgas spēle tika aizvadīta vakar, Valmieras Olimpiskajā centrā, kur savā starpā tikās "Valmieras puikas" pret "Eglītes mežs" un šajā spēlē netika noskaidrots uzvarētājs un pat gūti vārti - spēles beigu rezultāts 0:0.
Atgādinām, ka esam iesoļojuši jau augustā un Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonas noslēgums paredzēts 28. augustā.

PUS SEZONA AIZVADĪTA

03.08.2020

Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonā jau izspēlēta puse no spēlēm un līdz šim ne 1.līgā, ne arī 2.līgā nav izkristalizējušies līderi un cīņa par čempiona titulu turpinās. 5. kārtas spēles tika aizvadītas šajā trešdienā un tā bija pilna ar notikumiem - nopelnītas sarkanās kartiņas, atspēlēšanās un
pārsteidzoši rezultāti.
1.līgas mačos tikās FK Sigulda pret FC "Lapegle" un jāpiemin, ka Sigulda pirms šīs kārtas bija līderi 1.līgā. Līdz šim veiksmīgi spēlējošie siguldieši gan šoreiz paklupa pret "Lapegli", kuri aizvadīja ļoti labu spēli un izvirzijās vadībā neilgi pēc otrā puslaika sākumam un šo pārsvaru arī prata noturēt un uzvarēt ar 1:0.
Otrajā mačā tikās šo sezonu neveiksmīgi spēlējošie Vaivīte pret vienu no favorītiem IMPAR. Lai arī šajā spēlē vairāk uzbruka tieši limbažnieki, tomēr tik ātri "Vaivītes" vārtus atslēgt viņiem neizdevās tik ātri. Līdz sekoja neilga laika posmā divi lieliski "šavieni" tieši vārtu devītniekos. Šajā spēlē arī limbažniekiem sarkanā kartīte par pēdējās cerības sodu un spēles beigu rezultāts arī "Impar/Limbaži" komandai par labu - 4:1.
Trešajā spēlē tikās FBK Valmiera pret FK RAUNA, ja pirmie visu sezonu aizvada pārliecinoši un rāda lielisku sniegumu laukumā, tad "Rauna" pēc ne visai laba sākuma, bija ieskrējušies. Lai arī "Rauna" ļoti ātri izvirzījās vadībā, tas nemazināja valmieriešu vēlmi atspēlēties, ko viņi arī veiksmīgi izdarīja, gūstot vārtus pirms puslaika beigām un otrā puslaika sākumā. Tā arī šī spēle noslēdzās un FBK "Valmiera" uzvara 2:1.
Arī 2.līgā spēles nebija ne mazāk interesantas un šeit pirmajā spēlē tikās "Auciems" pret "Valmieras puikas" komandu. Šajā spēlē jau rezultāts tika noskaidrots pirmajā puslaikā un tā arī spēle noslēdzās - 1:1.
Otrajā spēlē tikās FC Gauja pret Lekrings. Lai arī Lekringam izdevās pirmajiem izvirzīties vadībā jau ļoti ātri pašā spēles sākumā, tomēr arī sekoja sarkanā kartīte par pēdējās cerības sodu un līdz ar to arī pajuka spēle un "Gauja" guva četrus bezatbildes vārtus noslēdzot šo spēli ar rezultātu 4:1.
Trešajā spēlē tikās FC Pārgauja pret "Eglītes mežs". Šī spēle bija rezultatīvākā 5.kārtas spēle, kopumā tika gūti 6 vārti. Gauja jau pirmajās minūtēs spēja iesist divus vārtus, tomēr "Eglītes mežs" spēlētāji nepadevās un viņiem arī visai īsā laika periodā izdevās gūt divus vārtus. Pēc tam komandas nākot spēles beigās apmainījās vēl vārtu guvumiem un spēli noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 3:3

CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

24.07.2020

Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionātā jau aizvadītas 4.kārtas spēles un tas nozīmē, ka esam ļoti tuvu tam, ka pirmās apļa spēles būs aizvadītas. 1.līgā pagaidām līdervienība ir FK Sigulda , bet 2.līgā līderi ir “Eglītes mežs”. Abas komandas četrās spēlēs ir izcīnījušas 9 punktus.
Šajā, 4.kārtā, bija gaidāmi vairāki interesanti dueļi, kā 1.līgā, tā arī 2.līgā. Bet sāksim ar 1.līgas spēlēm. Šajā kārtā pirmajā spēlē savā starpā satikās FC “Lapegle” un " Vaivīte", kuriem nebija izdevies vēl tikt pie punktiem šajā sezonā. Lai arī “Vaivīte” pirmie izvirzījās vadībā, tomēr atkal nākot spēles beigām nespēja noturēt rezultātu un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1. Otrajā spēlēs tikās labu tempu uzsākušie FBK Valmiera un "Impar/Limbaži". Šajā spēlē nevarēja palīdzet Impar uzbrukuma līderis Ralfs Apsītis, kuram spēle bija jāizlaiž sakrāto dzelteno kartīšu dēļ. Šajā spēlē lielisku sniegumu nodemonstrēja FBK Valmiera, kuri visai pārliecinoši uzvarēja šajā spēlē ar rezultātu 4:1. Trešajā spēlē tikās ne tik pārliecinoši šo sezonu uzsākušie FK RAUNA un turnīra līderi FK Sigulda. Lai arī siguldieši prata pirmā puslaika beigās izvirzīties vadībā, bet Raunai divu minūšu laikā izdevās atspēlēties un vēl izvirzīties vadībā un tā ar spēli noslēgt un Raunas uzvara ar 2:1
2.līgā pirmajā spēlē tikās Lekrings un “Valmieras puikas”, šajā spēlē tika arī nopelnīta sarkanā kartīte, nākot jau spēles izskaņai. Šī spēle noslēdzās ar kaujiniecisku rezultātu, bet par labu “Valmieras puiku” komandai, kuri uzvarēja ar 2:1. Arī vēl viena 2.līgas spēle noslēdzās ar tādu pat rezultātu un savā starpā tikās “Auciems” pret FC "Pārgauja". Trešajā 2.līgas spēlē tikās tās līderi “Eglītes mežs” pret FC Gauja , jāpiemin, ka “Gaujai” šī bija tikai trešā spēle. Šī spēle abām komandām ritēja vienādi, te uzbruka vieni, te otri, bet pirmajiem vadībā izdevās izvirzīties “Eglītes mežs”, bet jau pēc divām minūtēm “Gauja” prata atspēlēties. Nākot spēles beigām “Eglītes mežs” prata izmantot vienu no situācijām un izvirzījās vadībā un spēli noslēdza ar šīs kārtas populārāko rezultātu 2:1.

TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.07.2020

15.jūlijā, tika aizvadītas jau 3.kārtas spēles Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionātā. Šajā kārtā varēja redzēt komandu cīņas sparu, emocijas, dzeltenās un arī sarkanās kartiņas kā arī spēles beigu rezultāta intrigas līdz pat pēdējai spēles sekundei.
1.līgas spēlē savā starpā tikās līdz šim punktus nezaudējušie FK Sigulda pret FBK Valmiera.  Lai arī spēle neliecināja par lielu FK "Siguldas" spiedienu, tomēr momentu realizācija bija labāka un siguldieši svinēja jau trešo panākumu, šoreiz ar 4:1. Laukumā tikās arī IMPAR pret FC “Lapegle” un šajā spēlē ļoti pārliecinošu sniegumu nodemonstrēja “Impar/Limbaži” uzvarot ar rezultātu 7:0. Trešajā spēlē tikās komandas, kuras līdz šim nebija ieguvušas punktus – VAIVĪTE pret FK RAUNA. Šajā spēlē abas komandas rādīja, ko māk un spēles gala rezultātu nebija izšķirts līdz pat pēdējai sekundei un Raunai izdevās “izvilkt” uzvaru pašās spēles beigās un uzvarēt ar rezultātu 2:1.
2.līgas spēlē savā starpā tikās “Valmieras puikas” pret FC Pārgauja . Arī šajā spēlē viss notika jau nākot spēles beigām un “Valmieras puikas” septiņās minūtēs nodrošināja uzvaru 2:0. Jāpiemin, ka šajā spēlē tika nopelnīta arī sarkanā kartīte. Ļoti rezultatīvu maču aizvadīja arī Lekrings pret “Eglītes mežs” un tā šajā sezonā ir vārtiem bagātākā spēle. Šajā spēlē uzvaru svinēja "Lekrings" uzvarot ar rezultātu 6:3.
Jāpiemin, ka 16.jūlija notika vēl viena 3.kārtas spēle, kurā tikās “Valmieras puikas” pret FC Gauja. Šī spēle notika Valmieras Olimpiskais centrs, plkst. 19:30, kur abas komandas spēli noslēdza ar draudzīgu neizšķirtu 1:1.
Nākošās spēles tiks aizvadītas 22.julija no plkst. 18:45 – 22:00.
Droši nāc un vēro futbolu klātienē!

OTRĀ KĀRTA AIZVADĪTA

10.07.2020

Cēsu atklātajā 7:7 futbola čempionāta esam aizvadījuši arī 2.kārtas spēles, kur neiztika bez pārsteigumiem un aizraujošām cīņām laukomos.
FK Sigulda un IMPAR savu otrās kārtas spēli aizvadīja Siguldā, kur arī neiztika bez pārsteigumiem un pagājušās vasaras trešās vietas ieguvēji “Impar/Limabži” kapitulēja Siguldai ar rezultātu 4:2.
FBK Valmiera pārsteidza nesagatavotus VAIVĪTE un svinēja pārliecinošu uzvaru 4:1. FC Lapegle ir uzņēmusi “apgriezienus” šajā sezonā un otrās kārtas spēlē tika galā arī ar spēcīgo FK RAUNA ar rezultātu 4:2.
Otrās līgas spēlēs arī netrūka emociju un cīņas. Laukumā tikās Lekrings pret Auciemu un tikai nākot spēles beigām Auciemam izdevās gūt vārtus un spēli noslēgt neizšķirti 1:1. Tikmēr “Eglītes Mežs” tika pie otrās uzvaras sezonā pārspējot jaunpienācējus “Valmieras puikas” 2:1. FC Gauja debitēja čempionātā un tikās ar FC Pārgauja komandu, šajā spēlē pārāki bija FC “Gauja” uzvarot 3:0.
Nākošās spēles tiks aizvadītas 15.julija no plkst. 18:45 – 22:00.
Droši nāc un vēro futbolu klātienē!

PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

02.07.2020

Ar gandarījumu varam teikt, ka Cēsu atklātais 7:7 futbolā čempionāts (beidzot) ir SĀCIES !!!
Trešdien, 1.jūlijā, tika aizvadīta pirmā kārta šajā sezonā un tā mums sola ļoti aizraujošu sezonas turpinājumu, jo visas komandas ir gatavas cīnīties par čempiona titulu.
Čempionāts sācies ar daudz emocijām (daudz emocijām), spraigiem rezultātiem katrā spēlē, dažiem skaisti gūtiem vārtiem un arī sarkanajām kartiņām.
Divas spēlēs, lielisku atspēlēšanās nodemonstrēja IMPAR pret FK RAUNA, kā arī FBK Valmiera pret FC Lapegli, Valmieras komanda spēles pēdējās divāS minūtēs spēja gūt divus vārtus un izraut neizšķirtu rezultātu 4:4. FK Sigulda principiālā spēlē uzvarēja 1:0 Vaivīte, savukārt Lekrings pret SK Pārgauja noslēdzās 1:1.
 
Droši nāc un vēro futbolu klātienē! Mājās sēdēt nedrīkst!

SĀKAM JAUNO 2020 GADA VASARAS SEZONU

29.06.2020

Esam priecīgi paziņot, ka Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezona sāksies 1.jūlijā !!!

Čempionātā ir pieteikušās 12 komandas un komandas ir sadalītas divās līgās. Pamatojums ir vairāku līdzvērtīgu spēļu aizvadīšana visa turnīra gaitā. Komandu sadalīšana, kura spēlēs kurā līgā notika pēc iepriekšējās vasaras sezonas vietu sadalījuma. Komandas, kas nespēlēja pagājušajā sezonā, bet ir pieteikušās šogad, sāk ar zemāko, 2.līgu.

Turnīrā komandas savā starpā ar pretinieku tiksies 2 reizes. Spēles notiks jūlija un augusta mēnešo, trešdienu vakaros 18:45, 19:45 un 20:45. Noslēguma kārta plānota piektdien, 28. augustā.
Spēles norināsies Cēsis, Cēsu pilsētas stadionā, Valmieras ielā 6.

Iepriekšējo divu vasaras sezonu čempioni SK “Spēks” šajā sezonā nepiedalīsies čempiontā, kas nozīmē, ka šajā sezonā varam sagaidīt jaunus Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonas čempionus.

Komandu sadalījums pa līgām:

1.Līga:
1. IMPAR
2. FK RAUNA
3. VAIVĪTE
4. FBK Valmiera
5. FC Lapegle
6. FK Sigulda

2.Līga:
1. Lekrings
2. Eglītes mežs
3. Auciems
4. SK Pārgauja
5. FC Gauja
6. Valmieras puikas

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2020 GADA VASARAS SEZONAI

01.06.2020

Aicinām pieteikties komandas 5. Cēsu/Vidzemes atklātajam 7:7 futbola čempionātam!

Pagājušo gadu šajā laikā 14 (!) komandas bija aizvadījušas pirmās cīņas futbola laukumos, kur sezonai noslēdzoties uzvarētāju kausu ieguva SK Spēks no Valmieras. Šogad, ļoti ceram, sākt jūnija beigās vai jūlija sākumā un noslēgt septembrī.

Spēles plānotas trešdienās, sākuma laiki plkst. 18:45;19:45 un 20:45. Vieta: Cēsu pilsētas stadionā un pēc nepieciešamības arī citur.

Ceram uz komandu atsaucību no visas Vidzemes, lai jau pēc iespējas drīzāk varētu tikties laukumos un sākt cīņu par 2020.gada sezonas čempiona titulu.

Pieteikumi, plašāka informācija:
Mārtiņš Jarohovičs 29199175
Rihards Ieviņš 22427801

ZIEMAS SEZONA NOSLĒGUSIES

01.06.2020

Sveiciens visiem futbola draugiem šajā vasarīgajā laikā!

Lai arī mēs kopš marta, kad tika valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis un turnīrs tika apturēts, ļoti vēlējāmies turpināt Cēsu telpu futbola čempionāta izspēli.

Pēc 9.jūnija, ierobežojumu atcelšanas, vēlējāmies noslēgt sezonu, tomēr veicot aptauju komandām, izvērtējot sporta bāzu iespējam pieejamību un citus faktorus – čempionātu noslēdzam esošajā vietu sadalījumā, kurā palikām, kad sezonu, diemžēl, apturam!
Vietu sadalījums paliek tāds, kā bija sezonu apturot. Kopumā turnīrā tika izspēlētās teju 80% spēles un līdz ar to – čempionātu varam uzskatīt par notikušu.

Par šīs 2019/2020 gada Cēsu telpu futbola sezonas čempioniem varam kronēt – IMPAR / Limbaži komandu, kuri visas sezonas gaitā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu un sezonu noslēdza ar perfektu bilanci. Otrajā vietā šajā sezonā palika komanda no Valmieras – “Sanart”, kuriem piedzīvots viens zaudējums no visām aizvadītajām spēlēm. Trešo vietu izcīnīja VAIVĪTE, kuri kopumā tika pie septiņiem panākumie un piedzīvotas trīs neveiksmes.

Statistika. Labākajiem komandu spēlētāji. Vērtīgākakie čempionāta spēlētāji:

Sezonas rezultatīvākie spēlētāji:
Rezultatīvākais spēlētājs – Ralfs Apsītis (Impar/Limbaži) 58 punkti (45+13)
Visvairāk gūtie vārti – Ralfs Apsītis (Impar/Limbaži) 45 vārti
Visvairāk piespēles – Māris Ķauķītis (Vaivīte) 22 piespēles

Čempionāta vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Artis Knoks (Sanart)
Sezonas vērtīgākais aizsargs: Ruslans Ševčenkovs (Impar/Limbaži)
Sezonas vērtīgākais uzbrucējs: Jevgēnijs Žeņa Finčuks (Vaivīte)

Godīgākā čempionāta komanda: Vaivīte
Atraktīvākā komanda: Impar/Limbaži.

Komandu vērtīgākie spēlētāji:
"Impar/Limbaži" - Elvis Mālmanis
"Sanart" - Niks Savalnieks
"Vaivīte" - Māris Ķauķītis
"Valmiermuiža un Jāņi" - Toms Burcevs
FC "Gauja" - Endijs Apsītis
FC "Lapegle" - Gints Švalbe
SK "Cēsis" - Toms Lakins

Cēsu telpu futbola 2019/2020 gada sezonas vietu sadalījums:
1. “Impar/Limbaži”
2. “Sanart”
3. “Vaivīte”
4. “Valmiermuiža un Jāņi”
5. FC “Gauja”
6. FC “Lapegle”
7. SK “Cēsis”

Noteikti liels Paldies visām komandām par piedalīšanos Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā. Paldies katram spēlētājam, katram komandas atbalstītājam vai vienkārši skatītājiem, kas nāca, lai labi pavadītu vakaru futbola gaisotnē.
Paldies komandām par pacietību šajā ārkārtas stāvokļa laikā un iesakām ievērot piesardzības pasākumus.

Par Cēsu/Vidzemes vasaras 7:7 futbola sezonu informācija sekos.

Līdz 9. jūnijam tiek apturēts Cēsu futbola čempionāts

15.03.2020

Futbola draugi, līdzjutēji un Cēsu futbola čempionāta komandu spēlētāji - šobrīd mums visapkārt valda stingri noteikumi, lai ātrāk mēs tiktu galā ar šo vīrusu un atgrieztos atpakaļ laukumos.

Vēlamies Jūs informēt par tālāko norisi Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā, ja pirmais termiņš mums bija 14.aprīlis, tad valstiski šis termiņš ir pagarināts līdz 12.maijam un nu jau vēlreiz līdz 9.jūnijam. 9.jūnijs ir arī datums, līdz kuram mēs esam pagarinājuši arī Cēsu futbola čempionāta pauzi, lai pēc tam varētu vērtēt situāciju un gaidīt paziņojumus no valdības par tālākiem ierobežojumiem, sakarā ar COVID-19 izplatību un rīcībām.

Mēs ceram uz to labāko, ka Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonu varēsim pabeigt pilnvērtīgi - Čempionātā ir palikušas 10 spēles un arī cīņu par čempiona titulu šajā gadā nevaram palaist garām - "Sanart" un IMPAR ir ļoti sīva cīņa par to, kurš tad būs Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonas čempions.
Plānojam, ka atlikušo spēļu izspēle varētu aizņemt aptuveni divas nedēļas.

CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA ZIEMAS SEZONA JAU PUSĒ

01.02.2020

Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona jau pusē. Šī ir ceturtā ziemas sezona, kas norisinās Cēsu futbola čempionātā. Esam jau tuvāk pavasarim, kas nozīmē, ka sezonā komandas jau pusi no spēlēm ir aizvadījušas un ar nākošo nedēļu jau sāksies otrā apļa spēles, kas tad mūs vedīs arī uz sezonas noslēgumu un šīs ziemas sezonas čempions tiks noskaidrots. Viens ir zināms, tie nebūs iepriekšējās ziemas sezonas čempioni – SK “Spēks”, jo viņi šajā sezona ir izlēmuši nepiedalīties.

 

Pēc pus sezonas aizvadīšanas turnīra pirmajā vietā ierindojas “Impar/Limbaži” komanda, kuri aizvadītajās sešās spēles ir izcīnijuši maksimālo punktu skaitu – 18. Otrajā vietā atrodas komanda “Sanart”, kuri piedzīvojuši vienu zaudējumu jau pret pieminētajiem “Impar/Limbaži” komandu. Un trešo un pēdējo godalgoto vietu pagaidām ieņem “Vaivīte”, kuri četras uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi jau pret abām iepriekš minētajām komandām – “Impar/Limbaži” un “Sanart”

 

Aizvadītajās sešās spēles visvairāk vārtus ir guvuši tieši “Sanart”, kuri ir bijuši precīzi 70 reizes. Vismazāk vārtus ir ielaiduši turnīras līdervienība – “Impar/Limbaži”

 

Šajā sezonā Cēsu futbola čempionātā ir vairākas turnīra debitantes – SK “Cēsis”, FC “Gauja” un tieši ziemas sezonas debitantes, kas jau savus spēkus izmēģināja iepriekšējā vasaras sezona – “Impar/Limbaži”, “Valmiermuiža un Jāņi”, FC “Lapegle”

STARTĒ JAUNĀ ZĀLES FUTBOLA SEZONA

04.11.2019

Sveiciens visiem rudenī, kad aktīvāks kļūst iekštelpu futbols jeb futzāls.
Arī Cēsu futbola čempionāts pēc spraigas un aktīvas vasaras sezonas ir gatavs ziemas sezonai. Ziemas sezonu sāksim jau šodien, 4.novembra vakarā.

Jāpiebilst, ka ziemas sezonai pieteikušās ir 7 komandas - Vaivīte, IMPAR, SK Cēsis, FC Lapegle, Sanart, FC Gauja un Valmiermuiža un Jāņi.
Izspēles kārtība būs pavisam vienkārša - komandas aizvadīs divus apļus tiekoties katra ar katru divas reizes.
Spēļu norises vieta ir ir nemainīga un spēles notiks Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma sporta zālē.

Šajā sezona spēles norisināsies tikai pirmdienu vakaros un spēļu laiki būs 20:00 un 21:00.

Atgādinājums arī komandām,ka nepieciešami vienādi un numurēti krekli katram komandas spēlētājam.

Noslēguma kārta plānota ir 10.aprīlī. Šī arī ir īpaša diena, jo tā ir Lielā piektdiena.

Šodien jau sezonas atklāšanas spēles un šo ziemas sezonu atklās Cēsu futbola čempionāta jaunpienācēji SK Cēsis, kuriem pretī stāsies Vaivīte.
Otrā spēle paredzēta FC Lapegle, kuri mērosies spēkiem ar Impar/Limbaži komandu.

20:00 SK Cēsis - Vaivīte
21:00 FC Lapegle - Impar/ Limbaži.

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2019./2020. GADA ZIEMAS SEZONAI

10.10.2019

Sveiciens visiem futbola draugiem, ar prieku varam paziņot, ka ir sākusies pieteikšanās uz 2019./2020. gada ziemas sezonu Cēsu atklātajā futbola čempionātā. Jāpiebilst, ka šī jau būs ceturtā sezona pēc kārtas, kad norisinās Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona, bet ieskaitot visus turnīrus – vasaras un ziemas, šī jau būs astotā sezona pēc kārtas, kad Cēsīs futbols ir “dzīvs”.

Par čempionāta norisi:

 • Čempionāta sākums paredzēts 4. novembrī, sezonas noslēgums martā/aprīlī.
 • Spēles norisināsies katru nedēļu pirmdienās un trešdienās
 • Spēļu laiki būs 19:30; 20:30 un 21:30
 • Spēles norises vietas – Priekuļi, Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikuma sporta zālē

Spēļu kārtība:

 • Katru pirmdienu un trešdienu norisināsies trīs spēles
 • Uz laukuma 4 spēlētāji + vārtsargs
 • Komandai jābūt vienotiem spēļu krekliem ar numuriem
 • Spēles laiks 2x25min, starp puslaikiem 2 minūšu pārtraukums

Turnīra izspēles kārtība un dalības maksa atkarīga no komandu skaita, kas pieteiksies uz Cēsu futbola ziemas čempionātu. Pieteikšanās līdz 26. oktobrim.

Lai pieteiktos Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonai zvaniet: Mārtiņš Jarohovičs (tel.29199175) vai Rihards Ieviņš (tel. 22427801)

SK SPĒKS - LATVIJAS 7:7 ČEMPIONI

09.10.2019

Cēsu un Valmieras čempioni SK Spēks pēc 29. septembrī izcīnītā Vidzemes 7:7 kausa neapstājās un 6. oktobrī spēja izcīnīt arī Latvijas 7:7 kausu. Šis bija kluba pirmais triumfs Latvijas 7:7 kausa izcīņā, iepriekš labākais rezultāts bija 2016. gada izcīnītā 3 vieta Latvijā. SK Spēks šobrīd ir spēcīgākā komanda Latvijā 7:7 futbolā.

SK “Spēks” 6.oktobrī tikās ar sešām spēcīgākajām komandām Rīgā, RTU stadionā. SK “Spēks” tika ielozēt vienā grupā ar Jelgavas un Alūksnes komandām. Abas spēles grupā tika uzvarētas, lai arī Jelgavniekus izdevās uzvarēt ar minimālu pārsvaru 2:1, tad jau Alūksnes komandu jau gāja pavisam labāk – 3:0. SK “Spēks” ar katru nospēlēto minūti jutās ar vien ērtāk un atraisītāk un katrs spēlētājs laukumā zināja savu darbiņu laukumā. Komandai jau pirms turnīra bija tikai viens mērķis – kļūst par labāko komandu Latvijā.

Komandai fināla spēle bija gaidāma pret FC “Petrow” komandu, kuri ir no Rīgas un šī komanda varēja sagādāt lielas problēmas, jo komanda ir nokomplektēta ar jauniem, ātriem spēlētājiem. Pats spēles sākums SK “Spēks” bija ļoti izdevies, jo “Petrow” komandas vārtsargs jau spēles sākumā pieļāva kļūdu un tas ļāva Alvim Dubovam no SK “Spēks” izmantot šo iespēju un izvirzīties vadībā. Tā arī spēle turpinājās, uzbruka viena komanda, uzbrukuma otra komanda un SK “Spēks” izdevās izturēt “Petrow” spiedienu un rezultāts tā arī nemainījās un SK “Spēks” triumfēja ar rezultātu 1:0 un kļuva par šī gada čempioniem Latvijas amatieru 7:7 futbolā.

Par finālturnīrā labāko uzbrucēju tika atzīts SK “Spēks” uzbrucējs: Alvis Dubovs

Par finālturnīra labāko vārtsargu tika atzīts SK “spēks” vārtsargs: Elvis Arnavs

Šī SK Spēks ir biju lieliska sezona, Cēsu futbola čempionātā 13 spēlēs netika piedzīvots neviens zaudējums, vienu spēli noslēdzot neizšķirti. Arī Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrā un Latvijas 7:7 futbola finālturnīrā netika piedzīvots neviens zaudējums.

SK “Spēks” komanda sveic mājās palikušo komandas biedru Reini Bērziņu ar ģimenes pieaugumu.

VIDZEMES KAUSS FUTBOLĀ 7:7 FINĀLTURNĪRS

25.09.2019

Futbols, tomēr, nebeidzās, ja arī Cēsu futbola čempionāta sezonu esam noslēguši. Šajā svētdienā, Valmierā norisināsies Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrs. Šajā finālturnīrā no Cēsīm startēs divas labākās Cēsu komandas – FK RAUNA un Vaivīte. Vēl no Cēsu futbola čempionāta šajā turnīrā startēs arī divas labākās Valmieras komandas – SK Spēks un “Sanarts”. Ja Raunai sezonas izskaņa nebija tā veiksmīgākā un pēdējā kārtā medaļas izspruka no rokām un Rauna finišēja 4.vietā, tad Vaivīte šajā sezonā finišēja 5.vietā. Savu komentāru par Vidzemes 7:7 finālturnīru ir sniedzis arī FK RAUNA komandas pārstāvis Elvijs Reķis: “Vidzemes finālam jūtamies gatavi. Vasaras sezona kopumā neizdevās tik veiksmīga, kā bijām cerējuši, bet sezonas sākumā izvirzītais mērķis joprojām ir izpildāms - uzvarēt Latvijas finālturnīrā. Neskatoties uz to, ka ievērojama daļa pamatsastāva spēlētāju netiek uz Vidzemes finālu, esmu pārliecināts, ka spēsim cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Līdzjutēju atbalsts būs ļoti nepieciešams, tāpēc esiet laipni aicināti! Par Raunu, par uzvaru!”
Savu komentāru par Vidzemes 7:7 futbola finālturnīru ir sniedzis arī Vaivīte komandas pārstāvis Rihards Ieviņš: “Šī būs mūsu pirmā pieredze šāda mēroga turnīrā. Noteikti cīnīsimies katrā spēlē par uzvaru. Būs arī patīkami uzspēlēt pret jaunām komandām no citiem Vidzemes čempionātiem. Mūsu mērķis šim turnīram ir parādīt, ka mēs varam cīnīties ar katru komandu.”

Vaivītes apakšgrupā būs Cēsu futbola čempionāta čempioni SK Spēks”, Futbols Aizkrauklē čempioni “Poila” un osports.lv otrās vietas ieguvēji “Dinamo Ogre”. Vaivītes pirmā spēle paredzēta 9:30 pret SK Spēks
Rauna savukārt ir vienā grupā ar Cēsu futbola čempionāta otrās vietas ieguvējiem “Sanart”, Limbažu futbola čempionāta čempioniem IMPAR” un Ogres futbola čempionāta čempioniem “Streka. FK RAUNA pirmā spēle paredzēta arī 9:30 pret “Sanart” komandu.

Visas spēles klātienē iespējams būs vērot Valmierā, Vidzemes olimpiskajā centrā. Turnīra pirmās spēles 9:30 un apbalvošana 14:30.

Cēsu futbola čempionāta vasaras sezona ir noslēgusies

01.09.2019

 Šī jau bija ceturtā vasaras sezona Cēsu futbola čempionāta ietvaros un pavisam noteikti bagātākā sezona komandu skaita ziņā – 14. Šajā sezonā piedalījās 6 komandas no Valmieras, pa vienai komandai no Siguldas, Limbažiem un tad jau atlikušās sešas komandas bija no Cēsīm vai tuvākas apkārtnes.

Šajā sezona komandas spēlēja vienu reizi katra ar katru, arī šis bija jaunums šajā sezonā, jo iepriekšējās sezonas tika aizvadīti divi apļi turnīrā, bet ņemot vērā lielo skaitu komandas – šogad viens aplis. 
Šajā vasaras čempionātā kopā tika aizvadītas 91 spēle un gūti 583 vārti. Kopā izcīnītas 84 uzvaras, piedzīvoti tieši tikpat zaudējumi; 8 spēlēs netika noskaidrots uzvarētājs – šīs spēles noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu. Šajā sezona tika nopelnītas 103 dzeltenās kartītes kā arī parādītas 11 sarkanās kartītes.
Šajā vasaras sezonā par čempioniem kļuva jau pagājušās vasaras un arī ziemas sezonas čempioni no Valmieras – SK Spēks. “Spēkam” ļoti spēcīga sezona ar izcīnītām 12 uzvarām un tikai pēdējā spēlē neizšķirts pret “Impar/Limbaži”. Spēks šajā sezona guva 64 vārtus un tikai 17 reizes pretinieks pārspēja viņu vārtsargu. “Spēks” izcēlās arī ar 10 dzeltenajām kartītēm un 1 sarkano kartīti. 
Otrās vietas ieguvēji arī komandas no Valmieras – “Sanart”. Sanart pavisam maz pietrūka, lai kļūtu par čempioniem, kad vienīgais zaudējums tika piedzīvots jau pret pieminētajiem SK “Spēks”. “Sanart” arī šajā sezonās izcīnīja 12 uzvaras un piedzīvoja 1 zaudējumu. “Sanart” šajā sezonā tika parādītās 9 dzeltenās kartītes un 1 sarkanā katīte
Cēsu futbola čempionātā līdz pat pēdējai kārtai nebija izlemts trešās vietas liktenis, jo par šo vietu cīnījās vēl pēdējā kārtās FK RAUNA un Limbažnieki – IMPAR. Beigās abas šīs komandas turnīra tabulā bija ar vienādu punktu skaitu un tad jau palīgā nāca vārtu attiecība. Beigās 3. vietu turnīrā izcīnīja Limbažnieki – “Impar/Limbaži” kuriem vārtu attiecība +37, bet “Raunai” +36.

Un nu jau ķersimies klāt pie individuālās statistikas, kad tika apbalvoti čempionāta labākie spēlētāji kā arī katras komandas vērtīgākais spēlētājs.

• Visvairāk vārtus guva: Niks Savalnieks (Sanart)
• Visvairāk rezultatīvu piespēļu : Klāvs Grosbergs (FC Lapegle)
• Rezultatīvākais spēlētājs (vārti + piespēles): Niks Savaļnieks (Sanart)

• Vērtīgākais čempionāta uzbrucējs: Alvis Dubovs Dubovs (SK Spēks)
• Vērtīgākais čempionāta aizsargs: Karlis Lacis ( Sanart)
• Vērtīgākais turnīra vārtsargs: Elvis Malmanis (Impar/Limbaži)

Vērtīgākie spēlētāji katrā komandā:
• Alvis Dubovs (SK Spēks)
• Niks Savalnieks (Sanart)
• Edgars Lācis (Rauna)
• Vairis Velme (Impar/Limbaži)
• Mārtiņš Broks (FBK Valmiera)
• Jānis Raslavs (FK Sigulda)
• Kriss Drikis (Vaivīte)
• Klāvs Grosbergs (FC Lapegle)
• Kaspars Bernats (Lekrings)
• Toms Riekstins (Eglītes mežs)
• Aleksandrs Barkovskis (Valmiermuiža un Jāņi)
• Artis Krievs (Valmieras simboliskā izlase)
• Jurģis Eihenbaums (Auciems)
• Niks Kristens Špilbergs (Pērkons/Einšteins)

Paldies visām 14 komandām par piedalīšanos Cēsu futbola čempionātā visas vasaras garumā, paldies par augsto spēles līmeni, emocijām un spriedzi ik katrā spēlē. Paldies arī katram no bumbu padevējiem – Jūs noteikti turējāt spēles tempu bez pauzēm un ļoti ātri bumbas nogādājāt, lai spēlētāji varētu turpināt spēlēt.

Paldies arī Cēsu novada pašvaldībai, Latvija futbola federācijai Futbols, kā arī personīgi Rihards IeviņšAndris BrokānsKriss Drikis par ieguldījumu turnīra veidošanā.

Vairāk par čempionātu varēsiet atrast www.cesufutbolacempionats.lv kur tad iespējams apskatīt arī pilnu sezonas tabulu kā tā izskatās sezonas noslēgumā un arī rezultatīvākos spēlētājus.

Paldies visiem un tiekamies jau ziemas sezonā, kad atkal sāksim cīnīties par ziemas sezonas čempiona titulu.

Sākam sezonas otro daļu ar līderu cīņām.

23.07.2019

 

Mazi soļi, lai turnīrs kļūtu vēl labāks! No šīs nedēļas stadionā būs redzama tabula ar rezultātiem! 
Informējam ka trešdien, 24.jūlijā, paredzētas ĻOTI saspringtas spēles! 

18:45 SK Spēks - FK RAUNA. Tabulas otrā pret ceturto vietu. Zaudētājs piedzīvos pirmo zaudējumu turnīrā ... 

18:45 IMPAR - FBK Valmiera. Pēc 5 spēļu diskvalifikācijas laukumā atgriezīsies IMPAR un 1.līgas FK Smiltene uzbrucējs Ralfs Apsitis. Cik vārtu gūs Ralfs? Vai florbolisti būs labāki par futbolistiem?

19:45 Valmiermuiža un Jāņi - FC Lapegle. Lapegle turnīrā "buksē"; Jāņi cīnīsies par otro uzvaru turnīrā!

19:45 FK Sigulda - Valmieras simboliskā izlase. Lai Sigulda tiktu TOP 6 - jāņem punkti šajā spēlē!

20:45 Vaivīte - SANART. Turnīra tabulas 1 un 3 vietas komandu cīņa. 

20:45 Eglītes mežs - Lekrings. Abām komandām ļoti noderēs uzvara un 3 puntki turnīra tabulā.

Droši nāc uz stadionu un atbalsti komandas Vidzemes lielākajā amatieru futbola čempionātā!
Futbols Cēsīs atdzīvojas! 
Cēsu Pilsētas Stadions.

Vasaras sezona atklāta 29.05.2019

12.06.2019

Cēsu futbola čempionāta ceturtā vasaras sezona ir sākusies. Čempionāts ir audzis gan komandu skaita ziņā, gan arī skatītāju ziņā, pirmo čempionāta kārtu apmeklēja ap 150 skatītājiem, kas ir cienījams apmeklētāju daudzums. Pirmā kārta arī pašiem spēlētājiem vēl lika saprast kā spēlēt, aprast ar laukumu un bumbu.

Pirmajā kārtā pārliecinošāko uzvaru izcīnīja ziemas čempionāta sudraba medaļu ieguvēji "Sanart" kas ar 10:0 uzvarēja komandu "Lekrings". Vēl tika aizvadītas divas spēles, kurās kāda komanda neguva vārtus. FK RAUNA ar 6:0 uzvarēja "Eglītes mežs" komandu un Vaivīte ar 4:0 uzvarēja "Valmiermuiža un Jāņi" komandu.
Par aizraujošāko dueli izvērtās ziemas sezonas čempionu SK Spēks un FK "Siguldas" spēles, kurā čempioni bija nonākuši zaudētājos ar 0:2, bet tomēr prata ne tikai atspēlēties, bet spēles beigu daļā arī izraut uzvaru 3:2.
Arī "Valmieras simboliskā izlase" aizvadīja ļoti aizraujošu spēli pret "Auciems" komandu, beigu rezultāts 2:1, uzvaru izcīnīja "Valmieras simboliskā izlase" bet beigu daļā viņiem nācās aizstāvēties no draudīgiem "Auciema" uzbrukumiem, lai noturētu uzvaru. Vēl FC "Lapegle" prata uzvarēt FBK "Valmiera" ar rezultātu 4:2, lai arī spēles pirmajā daļā bija nonākuši zaudētājos ar 1:2, bet trīs bezatbildes vārti un izcīnīta skaista uzvara.

Tāpat atbalstītāji tiks gaidīti arī Valmieras olimpiskajā centrā, kur savā starpā tiksies Valmieras komandas. 

Gaidīsim tik pat atbalstītāju cik pirmajā kārtā un vēl vairāk. Tiekamies laukumos.

2019. gada vasaras sezona sāksies jau 29. maijā

28.05.2019

Sveiciens visiem ⚽️ draugiem! Esam ļoti tuvu sezonas sākumam - 7:7 sezona sāksies šo trešdien. Futbols Cēsis pilsētas stadionā būs katru trešdienu līdz augusta beigām. Spēles 18:45, 19:45 un 20:45. Katra 2x25 minūtes gara.

Šis gads ir nācis ar komandu pieaugumu skatoties pēc pagājušās vasaras sezonas. Šajā sezona Cēsu futbola čempionātā startēs rekordskaits komandu – 14 (!), kas nozīmē, ka 13 komandas mēģinās gāzt no troņa SK Spēks, kas šobrīd ir vasaras un ziemas sezonas čempioni. Jāpiemin, ka šajā sezonā no Valmieras ir pieteikušās 6 komandas. 

Čempionāta izspēles kārtība: tiks izspēlēts viens aplis, katra komanda ar katru aizvadīs vienu spēli, kas kopsummējas 13 spēlēs sezona katrai komandai. Katru otro nedēļu trīs spēles tiks aizvadītas, Valmieras olimpiskajā centrā. Šis gan attiecas uz Valmieras komandām, jo tikai savstarpējās spēles viņi aizvadīs Valmierā. Turnīra ietvaros tiks noskaidrota arī Valmieras 7:7 labākā komanda.

Gaidīsim no visām komandām lielu ciņas sparu, degsmi un intrigu turnīra tabulā visas sezonas garumā. Tāpat gaidām arī stadionā katras komandas atbalstītājus, lai justu līdzi sev tuvākajai komandai un no malas motivētu spēlētājus rādīt labāko spēli. Sports Cēsīs, tiekamies jau šo trešdien, Cēsu pilsētas stadionā!

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2019. gada vasaras sezonai Cēsu atklātajam 7:7 futbola čempionātam.

17.04.2019

Sveiciens visiem futbola draugiem, ar prieku varam paziņot, ka ir sākusies pieteikšanās uz 2019.gada vasaras sezonu Cēsu atklātajā 7:7 futbola čempionātā. Jāpiebilst, ka šī jau būs ceturtā sezona pēc kārtas, kad norisinās Cēsu futbola čempionāta vasaras sezona, bet ieskaitot visus turnīrus – vasaras un ziemas, šī jau būs septītā sezona pēc kārtas, kad Cēsīs futbols ir “dzīvs”.

Par čempionāta norisi:

 

 • Čempionāta sākums paredzēts 29.maijā, sezonas noslēgums augustā.
 • Spēles norisināsies vienu dienu nedēļā – trešdienā.
 • Spēļu laiki būs 18:45; 19:45 un 20:45
 • Spēles norises vietas – Cēsu pilsētas stadions

Spēļu kārtība:

 

 • Stadionā norisināsies vienlaicīgi divas spēles
 • Uz laukuma 6 spēlētāji + vārtsargs
 • Komandai jābūt vienotiem spēļu krekliem ar numuriem
 • Spēles laiks 2x25min, starp puslaikiem 2 minūšu pārtraukums

 

Turnīra izspēles kārtība un dalības maksa atkarīga no komandu skaita, kas pieteiksies uz Cēsu futbola čempionātu. Pieteikšanās līdz 15. maijam.

Pieteikties Cēsu futbola čempionāta vasaras sezonai variet pie Mārtiņa Jarohovica ( tel. 29199175) vai Riharda Ieviņa (tel. 22427801)

CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA 2018/2019 ZIEMAS SEZONA NOSLĒGUSIES AR SK SPĒKS TRIUMFU

14.03.2019

Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona 2018/2019 ir noslēgusies. Šī jau bija trešā sezona, kad ziemas sezonā komandas sapulcējās, lai noskaidrotu labāko komandu, kura tad izcīnīs čempiontitulu. Šajā sezonā čempionātā piedalījās septiņas komandas – Vaivīte, Sanart, SK Spēks, Sigulda 1, Sigulda 2, Smiltenes tehnikums, JFS. Katra komanda aizvadīja 12 spēles, tiekoties divas reizes katra ar katru. Spēles jau kā ierasts ziemas sezonai notika Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās. Šī sezona gan bija īpaša ar to, ka sezonas vidū čempionātā bija mēnesi gara pauze, jo Priekuļu tehnikuma hallei tika mainīts grīdas segums.

Šī sezona bija īpaša ar to, ka līdz pat pēdējai kārtai nebija skaidrs komandu izvietojums starp trīs labākajām komandām un pēdējā kārtā tikās SK “Spēks” pret “Sanart” komandu, kur tad arī viss noskaidrojās un SK “Spēks” tikai pēdējā spēlē prata uzvarēt un izcīnīt čempiontitulu 2018/2019 gada Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā.

Šajā sezonā 7.vietu ieguva “Sigulda 2”, kuriem gan neveicās tik labi un diemžēl nav izcīnīts neviens punkts, bet viņus var uzteikt par lielisku cīņassparu pat brīžos, kad neveicās tik labi. 6.vietu ieguva “JFS” ar izcīnītiem 9 punktiem, arī šai komandai sezona gāja kā pa kalniem, rādot labu sniegumu katrā spēlē, bet kaut kur pietrūka veiksmes. 5.vietu ieguva “Smiltenes tehnikums” ar izcīnītiem 13 punktiem, šos jauniešus var uzteikt par lielu degsmi pēc futbola un cīņu par katru laukuma centimetru. 4.vietu ieguva “Sigulda 1” ar izcīnītiem 16 punktiem, šai komandai sezonas sākums nebija, varbūt, tik veiksmīgs, bet uz sezonas otro pusi parādīja, ko viņi var paveikt. 3. vietu ieguva “Vaivīte” ar izcīnītiem 28 punktiem, šī komanda sevi labi parādīja ar cīņu katrā spēlē. Jāpiebilst, ka “Vaivīte” bija vienīgā komanda, kas ir spēlējusi visas sezonas Cēsu futbola čempionātā ieskaitot gan ziemas sezonas, gan vasaras. 2. vietu ieguva “Sanart” arī ar izcīnītiem 28 punktiem, bet pateicoties uzvarai pret “Vaivīte” viņi otrie. Šī komanda parādīja lielisku cīņu, spēles kvalitāti un emocijas laukumā cīnoties pašaizliedzīgi par katru laukuma centimetru. 1. vietu ieguva SK “Spēks” ar izcīnītiem 30 punktiem, jāpiebilst, ka SK “Spēks” ir pirmā komanda turnīra vēsturē, kuri ir uzvarējuši gan vasaras sezonā, gan ziemas sezonā. Šī komanda arī parādīja lielisku raksturu, spēles kvalitāti un cīņu katrā spēlē.

Cēsu futbola čempionāta 2018/2019 ziemas sezonas labākie spēlētāji:

 • Visvairāk gūto vārtu: Niks Savaļnieks (Sanart)
 • Visvairāk rezultatīvo piespēļu: Artūrs Pallo (Sanart)
 • Rezultatīvākais spēlētājs: Niks Savaļnieks (Sanart)
 • Turnīra vērtīgākais aizsargs: Artūrs Bacis (SK Spēks)
 • Turnīra vērtīgākais uzbrucējs: Niks Savaļnieks (Sanart)
 • Turnīra vērtīgākais vārtsargs: Jānis Miķelsons (Vaivīte)

Paldies katrai no komandām, kas piedalījās čempionātā un veltīja savu laiku tam. Paldies par emocijām, cīņas sparu un rādīto futbolu. Paldies arī skatītājiem, kuri nāca uz spēlēm, jo šogad čempionāts bija ļoti apmeklēts un arī skatītājiem netrūka emociju. Un tiekamies vasaras sezonā.

 

PUSE NO 2018./2019. GADA ZĀLES FUTBOLA SEZONAS AIZVADĪTA

02.01.2019

Sveiciens visiem jaunajā, 2019.gadā, lai uzvarām un izaicinājumiem bagāts šis gads.

Cēsu futbola čempionāts telpās jeb telpu futbola sezona ir pusē. Katrai komandai vēl ir palikušas sešas spēles līdz sezonas noslēgumam, izņemot SK Spēks un FK Sigulda 1 komandas, kuras jau ir paspējušas aizvadīt septiņas spēles šajā sezonā.

Pēc pirmā apļa, kurā komandas aizvadīja sešas spēles jau ir nostabilizējušās komandas, kuras varētu cīnīties par medaļām. Šobrīd turnīra vadībā atrodas SK Spēks, bet pieminēsim, ka viņiem ir par vienu aizvadītu spēli vairāk. Otrajā vietā ierindojas Vaivīte, komanda, kura šobrīd vienīgā turnīru ir aizvadījusi bez zaudējumiem un trešajā vietā ierindojas spēcīgais Sanarts. Vēl ir jāizvada sešas spēles, kurās var maksimāli izcīnīt 18 punktus, tāpēc ari FK Sigulda 1, JFS un Smiltenes tehnikums šobrīd vēl var pacīnīties par vietu uz medaļām. FK Sigulda 2 tas būtu grūtāk izdarāms, jo pirmajā aplī šai komandai vēl nav izdevies izcīnīt nevienu uzvaru, bet jauns gads, jauni panākumi.

Janvārī notiks spēles tikai 7.01 un 9.01, jo Priekuļu tehnikuma zālē tiks mainīts grīdas segums un pēc nelielas pauzes jau atgriezīsimies uz februāri, kad spēles aizvadīsim uz jauna, kvalitīva grīdas seguma.

Uz tikšanos laukumā un tribīnēs!

SĀKAS 2018./2019. GADA ZĀLES FUTBOLA SEZONA

09.11.2018

Pirmdien, 12.novembrī, sāksies jaunā 2018./2019. gada Cēsu futbola čempionāta iekštelpu sezona, kurā par godalgotām vietām cīnīsies septiņas komandas. Kopā turnīrā spēles notiks divos apļos, katrai komandai aizvadot 12 spēles.

Spēles, kā ierasts, notiks Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās plkst.19:45 un 20:45.

Šogad čempionātam ir pievienojušās jaunas komandas. FK Sigulda ir izveidojusi divus jaunus sastāvus, pievienojusies komanda JFS, Sanart un SK Spēks. Komanda SK Spēks ir piedalījusies arī turnīrā vasaras sezonā un uzrādījusi ļoti labus rezultātus, līdz ar to būs interesanti redzēt, kā komandai veiksies iekštelpu sezonā.

Dalību čempionātā šosezon turpina arī komanda Vaivīte, kura iekštelpu sezonas turnīros piedalās jau kopš pirmā gada. Šī komanda jau sevi pierādījusi kā nopietnu konkurentu par cīņu uz medaļām. Arī komanda Smiltenes tehnikums iepriekšējā sezonā sevi labi parādīja, līdz pēdējām minūtēm spēlējot labu un ātru futbolu. Diemžēl čempionātā šosezon nepiedalīsies un savu titulu neaizstāvēs iepriekšējās sezonas čempioni – komanda Kvartāls.

Kopējais komandu saraksts: FK Sigulda 1, FK Sigulda 2, JFS, Sanart, Smiltenes tehnikums, Vaivīte, SK Spēks.

Visās spēlēs gaidīti atbalstītāji un komandu fani, lai justu līdzi saviem favorītiem un baudītu labu, aizraujošu un spraigu futbolu.

Uz tikšanos laukumā un tribīnēs!

SĀKAS 2018.GADA FUTBOLA SEZONA

12.06.2018

Ceturtdien, 14.jūnijā, sākas divi lieli futbola notikumi - Cēsu čempionāts un Pasaules kauss futbolā! 

 

Lai gan Pasaules kausā Krievijā cīnīsies pasaules labākās izlases, vietējā mērogā Cēsu futbola čempionātā šogad piedalīsies 9 amatieru komandas!

 

Šogad savu titulu centīsies aizstāvēt Rauna, kura uzvarējusi iepriekšējās 2 sezonās. Par medaļām šogad cīnīsies Vaivīte, Pērkons, FK Sigulda. Pārsteigumu var sagādāt Lekrings, kas piedalās lai labāk sagatavotos Latvijas florbola čempionātam. Līdzīgi mērķi ir arī Auciemam, kas piedalās Cēsu florbola čempionātā. 

Šosezon čempionātā piedalīsies 3 komandas no Valmieras - Kvartāls, Eglītes mežs, SK Spēks. 

 

Spēles norisināsies Cēsu pilsētas stadionā visas vasaras garumā katru ceturtdienu no plkst. 18:45. Būs arī papildus spēļu kārtas pirmdienās. 

Visu spēļu kalendāru, rezultātus, spēlētāju statistiku var aplūkot Cēsu futbola čempionāta mājas lapā www.cesufutbolacempionats.lv 

 

Gaidīsim gan mazus, gan lielus skatītājus vērot spēles klātienē! 

 

PIETEIKŠANĀS VASARAS SEZONAI

16.05.2018

Labdien, futbola draugi!!!

 

Vasara ir klāt un tuvojas jauna Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionāta sezona!

Aicinām komandas pieteikties čempionātam!

 

Par čempionātu:

-          Spēles norisināsies Cēsu pilsētas stadionā

-          Spēles notiek otrdienu, ceturtdienu vakaros, plkst. 19:00 – 22:00

-          Turnīrs notiek jūnija, jūlija, augusta mēnešos. 25.augustā, sestdienā, paredzēta noslēguma kārta

-          Uz stadiona futbola laukuma paralēli norisinās 2 spēles

-          Uz laukuma 6 spēlētāji + vārtsargs

-          Komandām jābūt vienādiem spēļu krekliem ar numuriem

-          Spēles laiks 2 x 25 minūtes, 2 minūšu pārtraukums

-          Spēļu kalendārs, rezultāti apskatāmi www.cesufutbolacempionats.lv

-          Spēles iespēju robežās tiek fotografētas

-          Dalības maksa 20,- eur par spēli

 

Pieteikšanās līdz 23.maijam.

 

Par turnīra nolikuma punktiem tiks organizēta pārstāvju sanāksme, kas plānota 24.maijā.

 

Mārtiņš Jarohovičs

Biedrība “Sports United”

Mob. 29199175

 

 

FUTZĀLA TURNĪRS TUVOJAS NOSLĒGUMAM

27.03.2018

Cēsu atklātais telpu futbola jeb futzāla čempionāts tuvojas noslēgumam. Katrai no deviņām komandām vēl jāaizvada 2-4 spēles.
Čempionāta otrajā aplī ir nostabilizējies komandu sadalījums un noslēdzošajās kārtās tiks sadalītas vietas! Uzdoto brīdi vadībā ir Kvartāls, kas pēdējās divās spēlēs ir guvuši svarīgas uzvaras un punktus kopvērtējumā. Seko Futbola klubs "Priekuļi" komanda, kuriem ir iespēja apsteigt šī brīža līderus. Cīņu par sudrabu turpina Siguldas būvmeistars.
Turnīra tabulā no ceturtās līdz septītajai škir tikai vienas uzvara jeb trīs punkti un nākošās spēles parādīs spēku samēru un rezultātu turnīra noslēguma. Skatīsimies kā veiksies Smiltenes Tehnikums, Eglītes mežs, Vaivite un Futbola klubs "Arza".
Astotajā vietā šobrīd Futbola klubs "Priekuļi" jaunatnes komanda, kas spēli no spēles uzlabo savu sniegumu un ceram uz darba rezultātiem jau vasaras sezonā. Turnīru noslēdz Priekuļu Tehnikums, kuriem speļu rezultāti šogad nav tik labi kā pagājušo gadu.
 
Kārtējās spēles notiks pirmdienās un trešdienās Priekuļu Tehnikums sporta hallē, taču iespējamas nelielas izmaiņas. Kalendāram sekojiet līdzi http://cesufutbolacempionats.lv/kalendars/
 
Droši vari klātienē nākt atbalstīt savu komandu!

TELPU FUTBOLA SEZONA SĀKUSIES

30.11.2017

Novembra vidū sākusies ļoti aizraujoša Cēsu atklātā telpu futbola čempionāta sezona. Šosezon par uzvaru, divu apļu turnīrā, 16 kārtās, sacentīsies 9 komandas no Cēsīm un apkārtnes. 

 

Cēsīs futbols ir atguvis savu garšu. Ir palielinājies komandu skaits, augusi spēļu kvalitāte. To veicinājuši ir dažādi apstākļi - demokrātiska amatieru turnīra veidošana, sportiska konkurence, reģiona līdera Valmiera Glass/ViA sasniegumi Latvijas 1.līgas čempionātā (iekļūšana Virslīgā), kā arī telpu futbolā. 

 

Telpu futbola čempionāts gan tiek aizvadīts Priekuļu novadā (arī vasaras 7:7 čempionāts Jāņmuižā), jo uz doto brīdi Priekuļu tehnikuma hallē, kura ir atbilstošākā šāda turnīra aizvadīšanai tuvākajā apkārtnē. 

 

Pirms turnīra komandu pārstāvjiem bija vairākas vienošanās par nolikuma punktiem par ierobežojiem. Svarīgākais - telpu futbola Virslīgas dalībnieku nespēlēšana turnīrā. Ir vairāki spēlētāji, kur ir pieteikti Virslīgai, bet fiziski nav spēlējuši. Šādos gadījumos drīkst spēlēt Cēsu telpu čempionātā. 

 

KOMANDAS

 

FK Priekuļi turnīrā piedalās ar divām komandām, kurās atdalīti pieredzējušo spēlētāju un labāko jauniešu (un meitenes) komandas. Jauniešu komandai, kuri  veidos pamatkodolu FK Priekuļi komandā šī ir lieliska prieredze cīnoties ar rūdītākiem vīriem. Un cerams, pieredze noderēs cīnoties par iekļūšanu Latvijas 1.līgas čempionātā. 

 

Smiltenes tehnikums un Priekuļu tehnikums kā izglītības iestādes piedalās turnīrā. Smiltenes tehnikums rāda ļoti atzīstamu sniegumu un turnīra sākumā parādījusi kā visemocionālākā komanda. Komandā arī spēlē sporta skolotājs, kas piešķir savuasumu komandai. Priekuļu tehnikuma komanda aizvadījusi vienu spēli, pēc kuras sniegumu turnīrā vērtēt grūti.

 

Komanda Vaivīte turnīru uzsākusi ar divām nevieksmēm, bet tas nezaudē pārliecību pār uzvarām nākošajās kārtās.Tās noteikti būs. Un, iespējams, arī medaļas būs! 

 

FC Arza šķiet ir vislielākajām ambīcijām un cīnās par uzvaru katrā spēlē. Tomēr komandas kodols ir Arzas rūdīti čaļi!

 

Vēl trīs komandas piedalās - no Siguldas, Mazsalacas un Valmieras. Siguldas Būvmeistars iecienījuši turnīru un komandas rezultāti ir labi. Mazsalacas Eglītes mežs – ar savu dzīvīgu spēli (arī zaļajām formām) un sabalanesēts sastāvu cīnīsies ar visiem. Savukārt, draudzīgā komandā  Kvartāls, kuras sastāvā spēlē lieli futbola spēles piekritēji + 2 atzīstamiem spēlētājiem. Kādiem? – nāciet klātienē un skatieties!

 

Čempionāts ir sācies un līdz aprīļa mēnesim katru pirmdienu un trešdienu, plkst. 20:00 un 21:00, katru vakaru 2 aizraujošas spēles. Nāc vērot spēles klātienē - Priekuļu tehnikuma hallē!

 

Spēļu foto: https://www.facebook.com/GLSportsPhoto/

TELPU FUTBOLA SEZONA

06.11.2017

2017/18.gada telpu futbola jeb futzāla sezonai pieteikušās 9 komandas!


Čempionātu sāksim 15.novembrī.

 

Turnīrā piedalīsies:

Priekuļu tehnikums
Vaivīte
Siguldas Būvmeistars
Kvartāls
FK Priekuļi
FK Priekuļi M&V
FC Arza
Smiltenes tehnikums
Eglītes mežs

 

Spēles notiks Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienu un trešdienu vakaros 20:00 un 21:00.

PIETEIKŠANĀS TELPU FUTBOLA ČEMPONĀTAM

20.10.2017

Informējam par pieteikšanos CĒSU TELPU FUTBOLA ČEMPONĀTAM!

Pieteikšanā līdz 29.oktobrim!

 

Turnīru paredzēts sākt novembrī vidū.
Spēles notiks otrdienu un ceturtdienu vakaros Priekuļu tehnikuma sporta zālē.
Katrai komandai paredzēta 1 spēle nedēļā.
Spēles laiks 2x25 minūtes.

 

Par organizatoriskiem jautājumiem droši zvaniet mob.29199175

NOSLĒDZAS CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

15.10.2017

Līdz ar Latvijas 7:7 futbola čempionāta noslēgumu, varam oficiāli teikt – arī Cēsu futbola čempionāts ir beidzies!
Lai gan sacensības beidzās augusta pēdējā sestdienā, mūsu labākā komanda Rauna pārstāvēja Vidzemes čempionātā, kas notika 1.oktobrī. 
Pagājušo gadu Rauna Vidzemes finālturnīrā izcīnīja otro vietu. Šogad – solis augšup – uzvara turnīrā un iespēja cīnīties par Latvijas labākās 7:7 futbola komandas godu!

Par visu pēc kārtas!

 

CĒSU ČEMPIONĀTS


Izvērtējot infrakstuktūras pieejamību Cēsīs un apkārtnē, tika pieņemts lēmums spēlēt Jāņmuižas stadionā. Jāpiemin, ka regulāra dabīgā zāliena lietošana un tā atjaunošanās bija pietiekama. Par laukuma pieejamību un kvalitāti jāsaka Paldies Priekuļu novadam. 
Čempionātā piedalījās 8 komandas, kas katru otrdienu vakaru, paralēli uz diviem laukumiem, kopā aizvadīja 4 spēles. Turnīrā tika aizvadītas 14 kārtas, trīs mēnešu garumā no jūnija līdz augusta beigām.
Salīdzinot ar pagājušo gadu ir audzis spēļu apjoms un kvalitāte. Katrā komandā varēja spēlēt līdz 3 spēlētājiem, kas piedalās Latvijas futbola čempionāta 1.līga. Otrās līgas spēlētājiem ierobežojumi nebija. 
Kopā aivadītas 55 spēles, parādītas 34 dzeltanās un 11 sarkanās kartiņās. Tika piemēroti arī disciplinārsodi, kur spēlētājiem bija jāizlaiž noteikts spēļu skaits.

Uzvarētājs tiks noskaidrots aizvadot divu apļu turnīru, kurā labāko sniegumu, izcīnot 13 uzvaras 14 spēlēs, parādīja Rauna. Čempionātā vadošo komandu pulkā bija arī Eglītes mežs un Vaivīte. Pēdējā kārtā sudrabu izcīnīja Vaivīte, bronzu – Eglītes mežs.

 

1. Rauna
2. Vaivīte
3. Eglītes mežs
4. FC Arza
5. Pērkons
6. Siguldas būvmeistars
7. Auciems
8. Einšteins

 

Labākais uzbrucējs - Rezultatīvākais spēlētājs – Andrejs Ivanovs (Siguldas būvmeistars). 11 vārti P.s. Nepārprotiet – Siguldā dzīvo arī Andrejs Ivanovs – ne tas kurš FK Priekuļi vadītājs.
Labākais vārtsargs - Ričards Plakanis
Labākais aizsargs - Rihards Ieviņš
Labākā spēlētājs – Edgars Lācies. Ar lielu degsmi, atbildību, centību izpelnījies šo Godu šogad!!!
Godīgākā komanda – Pērkons. Pavisam godīgi – vismazāk dzelteno, sarkano kartiņu. Vai bija nepiekāpīgi? Nē, bet godīgi !!!

Turnīra noslēgumā par kultūras programmu parūpējās komanda Vaivīte. Uzaicināta grupa – Duets Sandra jaunajā sastāvā, ar popularāko dziesmu “Vasaras mobilais kabatā”

 

VIDZEMES FINĀLTURNĪRS

 

No Cēsu futbola čempionāta tikais uzvarētaji kvalificējas Vidzemes novada finālturnīram. 
Rezultāti: 
Rauna - SK Spēks (Valmiera) 1:0
Rauna - OCSK (Ogre) 3:0
Rauna - IMPAR (Limbaži) 1:0
Rauna - Dinamo (Ogre) 0:0
Kopvērtējumā uzvara un mūsu turnīra uzvarētājs pārstāv Vidzemi finālturnīrā.

 

LATVIJAS FINĀTURNĪRS

 

Turnīrā piedalījās 6 komandas - Rauna (Vidzeme), Medze (Kurzeme), LDzSA (Ziemeļaustrumi), Kalupe (Latgale), Salons.lv (Rīga), Lokomotīve (Zemgale). Tikām sadalīti 2 apakšgrupās pa 3 komandām katrā. Pirmās divas katras grupas komandas kvalificējas pusfinālam, trešās vietas spēlē par 5.-6. vietu. Apakšgrupā bija jāsacenšas ar Medzes un LDzSA komandām. Pirmajā spēlē uzvarā pār Medzi ar rezultātu 3:2. Otrā spēle neizdevās un piedzīvots zaudējums pret LDzSA 0:4. Lai gan spēle būtiski neietekmēja situāciju apakšgrupā, jo bija garantēta iekļūšan pusfinālā. Turpinājumā cīņa ar otras grupas labāko komandu Lokomotīve, kura pieveikta ar rezultātu 1:0. Fināla, izšķirošajā spēlē, ar Latgales čempioniem Kalupi. Spēles sākumā Rauna izvirzās vadībā, taču pretinieki spēja rezultātu izlīdzināt. Bija iespēja izcīnīt čempionu titulu spēles pamatlaikā, bet tas neizdevās, tāpēc nācās uzvarētāju noskaidrot pēcspēles sitienos, kuros veiksmīgāki izrādījās latgalieši un pārspēja mūs pendelēs. Latvijas čempionas tika noskaidrots noslēdzošās spēles pēcspēles sitineos, kuros labāki ar rezultātu 3:4 bija pretinieki.
Raunas pārstāvis, Elvijs Reķis: “Esam ļoti priecīgi par sasniegto, taču ir jūtama arī diezgan pamatīga rūgtuma sajūta, jo čempionu tituls bija patiešām ļoti tuvu.”

 

Apsveicam Raunu ar sasniegumu un novēlam neapstātiespie sasniegtā!

 

Līdzar to oficiāli 2017.gada vasaras futbola sezona Cēsīs ir noslēgusies!

 

2018.gada sezonu jau gaidām šodien, jo, visticamāk, spēles tiks aizvadīts atjaunotajā Cēsu stadiona futbola laukumā!

 

Organiztora vārdā vēlos pateikt PALDIES, visiem kas palīdzēja tā veidošanā: Cēsu novada pašvaldība, Priekuļu novada pašvaldība, futbola klubs Priekuļi, Kafe Priede, SIA Fresh One, Andrim Brokānam, Jānim Jarohovičam, visiem tiesnešiem un, protams, spēlētājiem!

 

Ar cieņu, Mārtiņš Jarohovičs

PUSE ČEMPIONĀTA AIZVADĪTA

19.07.2017

Šo otrdien, ar kārtējām 4 spēlēm, noslēdzās Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionāta pirmais aplis.

 

Pēc aizvadītām 7 spēlēm, turnīra vadībā ir komanda Rauna, kas uzvarējusi visās spēlēs. Komandas sniegums ir bijis pietiekami stabils, ka šobrīd dod vismaz 2 uzvaru handikapu. Rauna guvusi visvairāk vārtus, kā arī ielaidusi vismazāk vārtus.  Raunai arī uz doto brīdi rezultatīvākais spēlētājs – Elvijs Reķis guvis 7 vārtus.

 

Turnīra otrajā, trešajā vietā ir Vaivīte un Eglītes mežs, kuras 7.kārtā zaudēja punktus.

Ar labu sniegumu 10 punktus un ceturtie šobrīd ir Pērkons, kas uzskatāms par visliekāko kāpumu

salīdzinot ar pagājušo gadu!

 

Nākošās komandas – FC Arza, Einšteins, Auciems un Siguldas Būvmeistars cīnījušies ar mainīgām sekmēm.

  

Puse no čempionāta aizvadīta un priekšā komandām vēl 7 spēles, izņemot Eglītes mežs un Siguldas būvmeistars, kas pirmajā aplī savstarpējo spēli neaizvadīja. Komandām par spēli vairāk jāaizvada.

 

Skatītājiem aicinu katru otrdienu sākot no 19:30 būt klātienē Jāņmuiža un vērot aizraujošas spēles!

Noslēdzošā kārta notiks sestdienā, 26.augustā, kad katra komanda aizvadīs divas spēles un būs noslēguma pasākums visiem – spēlētājiem, ģimenēm un skatītājiem!

SĀKAM 2.SEZONU!

07.06.2017

Ar trīs aizraujošām spēlēm, vakar, 6.jūnijā sākām otro Cēsu atklātā 7:7 futbola sezonu! 

Šogad turnīrā piedalās astoņas komandas, kasaizvadīs divuapļuturnīru un kopā spēlēs 14 spēles. 

 

Turnīrā piedalās:

Auciems
Eglītes mežs

Autoskola Einšteins
FC ARZA 
Pērkons
Rauna
Siguldas būvmeistars
Vaivīte

 

Spēles tiks aizvadītas Jāņmuiža, kur šobrīd ir pieejams laukums, kas atrodas vistuvāk Cēsīm.

PIETEIKŠANĀS ČEMPIONĀTAM

25.04.2017

Saistībā ar Cēsu atklātā 7:7 futbola sezonas tuvošanos, organizatori, biedrība "Sports United", informē par pieteikšanos 2017.gada čempionātam!

 

Pagājušo gadu tika aizvadīts aizraujošs turnīrs un šogad plānojam aizvadīt ar vairāk komandām un spēlēm. Zināms, ka spēles norisināsies Priekuļu vidusskolas stadionā un spēles būs darba dienu vakaros. Čempionātu plānojam uzsāk maija pēdējā (jūnija pirmajā) nedēļā.

 

- Uz laukuma komandā atrodas 6 laukuma spēlētāji + vārtsargs;
- Neierobežotas spēlētāju maiņas spēles laikā;
- Spēles laiks 2 x 25 minūtes;
- Spēļu sākums jūnija, jūlija mēnešos 19:00, 20:00, 21:00. Augustā spēles var sākties ātrāk;
- Plānots ierobežots skaits spēlētāju vienā komandā (15);
- Dalības maksa 20,- EUR par spēli;
- Čempionāta uzvarētājs pārstāv Cēsu novadu Vidzemes 7:7 turnīrā, kas notiek rudenī.

 

Pieteikšanās līdz 10.maijam.
Pārstāvju sapulce 12.maijā.

 

Par organizatoriskiem jautājumiem, lūgums zvanīt 29199175 (Mārtiņš).

TELPU FUTBOLA UZVARĒTĀJS - V-LODE 99

17.03.2017

Šonedēļ, aizvadot noslēdzošo, piecpadsmito kārtu noslēdzās Cēsu atklātais telpu futbola čempionāts. 6 komandu konkurencē par turnīra uzvarētājiem kļuva V-Lode 99.

 

Pēc aizvadītā gada vasarā notikušā 7:7 futbola čempionāta, sporta veida tradīcijas Cēsīs tika atdzīvinātas un likumsakarīgs bija Ziemas jeb telpu futbola čempionāts. Kopš novembra vidus Priekuļu Tehnikuma hallē gandrīz katru trešdienu komandas sacentās savā starpā un aizvadīja 3 apļu turnīru.

Turnīra gaitā bija acīmredzamas vairāku spēlētāju individuālo prasmju pieaugums, kā arī komandu ambīcijas uzvarēt turnīrā kas summējās gan ar labu, papildus spēlētāju piesaisti, gan ar komandu vēlmēm pēdējās kārtās sev izbrīvēti izdevīgāku spēļu sākuma laiku, lai paspētu uz tām visi labākie spēlētāji.

 

Telpu futbola čempionātā kopā tika aizvadītas 44 spēles (vienā spēlē komandai tika piešķirts tehniskais zaudējums); kopā tika gūti 552 vārti (vidēji 12,5 spēlē); tiesneši spēlētājiem piešķīruši dzeltenās kartiņas 28 reizes, kā arī sarkano kartiņu vienu reizi. Katra komanda izcīnīja vismaz vienu uzvaru spēlē, kā arī vismaz reizi izbaudīja zaudējuma rūgtumu.

 

Čempionāta noslēguma tabula (labākais komandas spēlētājs)

 1. V-Lode 99 (Leonīds Koraļovs)
 2. Zosēnu Metalurgs (Kristaps Aleksējevs)
 3. Vaivīte (Gints Švalbe)
 4. FC Arza (Ežus Cābulis)
 5. Priekuļu Tehnikums (Elvis Fundurs)
 6. Cēsu Profesionālā vidusskola (Dāvis Poļaks)

 

Turnīrā tika noteikti labākie spēlētāji:

Labākais vārtsargs: Dmitrijs Voicišs (V-Lode 99)

Labākais aizsargs: Krišs Driķis (Vaivīte)

Labākais uzbrucējs: Leonīds Koraļovs (V-Lode 99)

 

Turnīra laikā pozitīvas bija FC ARZA atpazīstamības aktivitātes, kuras pamanīja gan spēlētāji, gan skatītāji.

 

Par turnīra veiksmīgu norisi PALDIES komandām, komandu pārstāvjiem, Priekuļu tehnikumam (J.Olengovičam), FK Priekuļi , tiesnešiem, kā arī turnīra atbalstītājiem Kafe Priede.  

 

Informācijai - 25.martā tiks aizvadīts Cēsu telpu futbola kauss! Pieteikšanās līdz trešdienai, 22.martam.

 

Šajā vasarā notiks 7:7 čempionāts. Dalību ir izrādījušas vairākas komandas. Čempionāts notiks jūnija, jūlija un augusta mēnešos. Spēles, visticamāk, aizvadīsim Priekuļu vidusskolas stadionā, spēlējot darba dienu vakaros (otrdienās un/vai trešdienās un/vai ceturtdienās) izvērtējot komandu skaitu kuras piedalīsies.

 

Visa informācija par Cēsu futbola čempionātu redzama mājas lapā www.cesufutbolacempionats.lv

 

#futbols #cesis #priekuli

ČEMPIONĀTA PUSCEĻŠ

26.01.2017

Vakar tikai aizvadīta Cēsu atklātā futzāla čempionāta 8.kārta.

 

Cēsu Profesionālā vidusskola - V-Lode 99 4:15 (2:5)
Vakara pirmajā spēlē V-Lode spēlētājs Leonīds Koraļovs sekmēja savas komandas uzvaru gūstot 8 vārtus. Uzdoto brīdi tieši Leonīds ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.
Uzvara un 3 punkti V-Lode komandai, taču dzirdēts, ka komandas treneris nebija apmierināts ar spēles rezultātu ...

Zosēnu Metalurgs - Priekuļu Tehnikums 17:2 (5:2)
Otrajā spēlē gaidījām spēkošanos. Ja pirmo puslaiku var vērtēt atzīstamu, tad Priekuļu Tehnikuma spēlētāji salūza otrā puslaika un Zosēnu Metalurgs guva 9 vārtus. Tehnikuma audzēkņiem vajadzētu izvērtēt smagāko zaudējumu ...

FC ARZA - Vaivīte 6:3 (2:1)
Par kārtas saistošāko spēli izvērtēs pēdējā - FC Arza pret Vaivīti. Vaivīte izvirzījās turnīra tabulas vadībā pēc iepriekšējās kārtas un to pazaudēja ... Turnīra laikā FC Arza pastiprinājusi sastāvu ar dažiem FK Priekuļi spēlētājiem un tas dod rezultātu. Vaivītei komandas vilcējs šoreiz bija Edgars Ērglis kurš guva visus 3 komandas vārtu šajā spēlē. Taču ar to bija par maz un komandai otrais zaudējums turnīrā. Savukārt FC ARZA trešais panākums turnīrā un iespēja cīnīties par 3.vietu kopvērtējumā.

Bildes no 8.spēļu kārtas 
https://www.facebook.com/pg/GLSportsPhoto/photos/…

2017

31.12.2016

Līdz gada beigām atlikušas dažas stundas. Atskatoties atpakaļ tas mums nesis vairākas lieliskas futbola spēles, emocijas - prieku, asaras. Nacionālie, kontinentu čempionāti, Čempionu līga, Olimpiskās spēles.

Paldies tiem, kas piedalās Cēsu atklātajā čempionātā! Paldies tiem, kas atbalsta čempionātu!

Lai Jums, mums visiem 2017 gadā ir veselība, mīlestība un FUTBOLS!

 

SĀKAM TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTU

15.11.2016

Trešdien, 16.novembrī, sākas Cēsu atklātais futzāla čempionāts kurā piedalās 6 komandas. Divas skolu komandas - Cēsu Profesionālā vidusskola un Priekuļu tehnikums; viena veterānu - V-Lode 99 un vēl trīs komandas: Vaivīte, FC Arza un Zosēnu Metalurgs.

Katru trešdienas vakaru Priekuļu Tehniku hallē tiks aizvadītas trīs spēles, kuras sāksies plkst.19:00, 20:00 un 21:00. Spēles laiks  būs 2x25 minūtes - pietiekošs laiks, lai varētu parādīt savas prasmes.

Kopā paredzēti 3 apļi un katrai komandai būs 15 spēles. Čempionātu noslēgums paredzēts nākošā gada marta mēneša beigās.

PIETEIKŠANĀS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTAM

05.10.2016

Piektien, 7.oktobrī, plkst.18:00 Priekuļu tehnikuma hallē notiks Cēsu telpu futbola čempionāta pārstāvju sapulce.

 

Turnīru paredzēts sākt novembra pirmajā nedēļā. Spēles notiks pirmdienu un/vai trešdienu vakaros Priekuļu tehnikuma sporta zālē.

 

Padod ziņu draugiem, kas vēlas piedalīties turnīrā.

 

Lūgums komandu pārstāvjiem dot ziņu par savu ierašanos uz sapulci.

 

Mārtiņš
Mob.29199175

ČEMPIONS - RAUNA

19.08.2016

Vakardien, 18.augustā, ar trīs saistošām spēlēm noslēdzās Cēsu 7:7 futbola čempionāts! Aizvadot 10 spēles turnīra noslēguma uzvarēja komanda Rauna. Katras spēles labākais spēlētājs saņēma ielūgumu uz motokrosu.

 

Pērkons - FC Plēsoņas 2:2
Saistošā spēlē Plēsoņas vēlējās atgūt cieņu pēc otrdien gūtās pamatīgās sakāves pret Atletico, taču Pērkons nodārdēja virs stadiona pašās spēles beigās gūstot otros vārtus un izlīdzinot rezultātu. 
Spēles labākais: R.Zaharko

 

Einšteins - Rauna 1:6
Autoskolas Einšteins spēlētāji aizvadīja ļoti saturīgu spēli atzīstami turoties pretī spēcīgajai Raunas komandai. Fiziskā izturība pietrūka pēdējām 10 minūtēm, kad raunēnieši guva četrus vārtus ... 
Spēles labākais: Spalviņš

 

Siguldas Būvmeistars - Priekuļu Atletico 1:1
Pēc Raunas uzvaras pār Einšteinu, siguldiešiem lai kļūtu par čempioniem bija jāuzvar. Par to ka spēle nebūs viegla Atletico savu varēšanu iepriekšējā spēlē kurā viņi guva ļoti daudz vārtus. 
Spēles sākums čempiona pretendentiem neizvērtās labvēlīgs. Pēc cīņas vārtu priekšā Bērtulis guva Atletico vārtus. Otrajā puslaikā siguldieši daudz spēkus veltīja uzbrukumam. 40 minūtē vārtus guva Raslavs un deva cerību savai komandai. Palika desmit minūtes, lai Siguldas Būvmeistars izvilktu spēli. Līdz pat pēdējai spēles (arī čempionāta) sekundei bija iespējas, bet šoreiz palika neizmantotas. 
Spēles labākais: Bērtulis

 

Turnīra noslēdzot par čempioniem un kļuva Rauna. Sudrabs, atpaliekot par vienu punktu tabulā - Siguldas Būvmeistars, savukārt Priekuļu Atletico bronzas godalgas.

 

Labāko spēlētāju vērtējums:
Uzbrucējs: Elvijs Reķis (Rauna)
Aizsargs: Dzintars Jaunzems (Siguldas Būvmeistars)
Vārtsargs: Ričards Plakanis (Pērkons)
Rezultatīvākais spēlētājs: Klāvs Grosbergs (Priekuļu Atletico)
Godīgas spēles balva: FC Plēsoņas

 

Turnīrs aizvadīts, tas atmodinājis futbola garu Cēsīs. Spēlētājiem bija iespēja samērot spēkus ar tuvākās apkārtnes aktīvajiem futbolistiem. Kopumā laukumā devušies ap 100 spēlētājiem un aizvadītas 30 spēles un gūti 117 vārti, parādītas 28 dzeltenās un 2 sarkanās kartiņas.

 

Organizatoru vārdā vēlamies pateikt PALDIES vairākiem cilvēkiem, kas palīdzēja tā veidošanā: Andrejam Ivanovam (FK Priekuļi), Guntai Bērziņai (Cēsu Valsts ģimnāzija), Cēsu novada pašvaldība, Cēsu pilsētas sporta skola (stadiona apsaimniekotājam Raimondam); Pils suvenīri SIA, Kristera Serģa motoklubs.
Paldies arī Maksimam, Deividam, Edgaram, kas turnīra laikā padeva bumbas, lai spēle būtu dinamiskāka. Paldies Kristīnei Raslavai, Oļegam Groševam un Gatim Liepiņam par fotogrāfijām. Paldies arī Imantam par līniju vilkšanu.

 

Paldies arī komandām par dalību.

 

Tuvākajā laikā tiks organizēta pārstāvju sanāksme par telpu futbola čempionātu.

ŠOVAKAR NOSKAIDROJAM ČEMPIONU!

18.08.2016

Šovakar Cēsu futbola draugiem liela diena - tiks noskaidrots ČEMPIONS!

 

Turnīra tabulā uz uzvaru pretendē divas komandas - Rauna un Siguldas Būvmeistars. Salīdzinoši Raunai vajadzētu būt vieglākais spēlei (pret Einšteins), taču Siguldai - spēle pret Atletico. Fakts kādēļ priekulieši būs bīstami - otrdien viņi 14:2 (!) gabalos saplēsa FC Plēsoņas ...

 

Pēc pēdējās spēles tiks pasniegts uzvarētāju kauss un medaļas pirmo trīs vietu komandām, kā arī apbalvoti spēlētāji - Labākais uzbrucējs, Labākais aizsargs, Labākais vārtsargs, Rezultatīvākais spēlētājs un Godīgākā komanda.

 

18:00 Pērkons - FC Plēsoņas
19:00 Einšteins - Rauna
20:00 Priekuļu Atletico - Siguldas Būvmeistars

 

Gaidīsim Tevi šovakar pilsētas stadionā! Būs arī mazi pārsteigumi!

ČEMPIONS NOSKAIDROSIES TURNĪRA PĒDĒJĀ SPĒLĒ

14.08.2016

Pagājušo nedēļu tikai aizvadīta priekšpēdējā čempionāta spēļu kārta.


Pēc aizvadītām deviņām kārtām vēl nav uzvarētājs zināms un tas noskaidrosies tikai čempionāta pēdējā kārtā - tieši pēdējā spēlē šo ceturtdien!

 

Priekuļu Atletico - Einšteins 6:0
Kaut spēli priekulieši iesāka 6 spēlētāju sastāvā, tas neliedza viņiem spēles sākumā izvirzīties vadībā. Sekoja Einšteina spiediens uz pretinieku vārtiem, taču nespēja realizēt nevienu izdevību. Spēles beigās Einšteins salūza ...

 

Pērkons - Rauna 0:6
Rauna apņēmās uzvarēt kārtējo spēli un to arī izdarīja. Lai Rauna uzvarētu čempionātā - jāuzvar sava spēle un jācer ka zaudēs turnīra līderi ...

 

FC Plēsoņas - Siguldas Būvmeistars 0:2
Vakara gaidītākā spēle. Plēsoņas pēdējas nedēļas papildinājuši sastāvu ar jauniem spēkiem, taču tas liedza gūt vismaz punktu turnīra tabulā. Zaudēti divi vārti pirmā puslaika beigās un nerealizēts neviens savs moments ...

 

Šonedēļ tiks noskaidrots ČEMPIONS! 
Otrdien, plkst. 19:30 būs neizspēlētā spēle Priekuļu Atletico pret FC Plēsoņas.


Ceturtdien:
18:00 FC Plēsoņas - Pērkons
19:00 Rauna - Einšteins
20:00 Siguldas Būvmeistars - Priekuļu Atletico

CĪŅA PAR UZVARU TURPINĀS

08.08.2016

Aizvadītajās divās ceturtdienās čempionātā tika aizvadīta 7. un 8.kārta.

 

Einšteins - FC Plēsoņas 0:5
Spēles pirmajā pusē pamatu uzvarai iebetonēja Plēsoņas. Otrajā puslaikā Einšteinam bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas. Divi vārti plēsoņai Mārim Valbergam.

 

Priekuļu Atletico - Rauna 1:5
Priekuļu sniegums turnīrā liek sarosīties katram pretiniekam. Rauna svarīga bija tikai uzvara. Ļoti labi izmantojot savas izdevības un gūstot 5 vārtus beigās pārliecinoša uzvara.

 

Pērkons - Siguldas Būvmeistars 2:4
Turnīra līderiem bija "jāpaņem" 3 punkti pret Pērkonu. Pirmās 25 minūtes 2:2. Otrajā puslaikā, kas divus vārtus guva Juris Slavēns.

 

Pērkons - Priekuļu Atletico 1:4
Spēli neaizvadot savā optimālajā sastāvā Pērkons izturēja pirmo puslaiku. Otrajā fiziskā izturība pietrūka un Atletico nostiprināja rezultātu.Edgaram Ērglim 2 vārti.

 

Plēsoņas - Rauna 0:0
Izbijušās futbola komandas Lode labākie tā laika (ap 2000.gadu) jaunieši pastiprinājuši Plēsoņu sastāvu un Raunai aizvadot spēli ne savā optimālajā sastāvā raunēniešiem sanāca iegūt vienu punktu vai pazaudēt divus turnīra tabulā.

 

Einšteins - Siguldas Būvmeistars 0:3
Siguldieši izmantoja Raunas neuzvarēto spēli un nostiprinājās līderpozīcijas. Rolands Gorodeckis spēles sākumā siguldiešus izvirzīja vadībā, taču spēles beigās atstāja mazākumā 0 viņam piešķirta sarkanā kartiņa. Otrajā puslaikā Jānis Raslavs guva 2 vārtus un nodrošināja uzvaru savai komandai.

 

Čempionātā vēl jāaizvada divas kārtas un Priekuļu komandai jānospēlē papildus 2 spēles. Turnīra uzvarētājs tieši noskaidrosies pēdējās spēlēs! Iespējams pat pēdējā!


Foto: GL Sports Photography

LĪDERIEM PIRMAIS ZAUDĒJUMS

22.07.2016

Vakar, Cēsu pilsētas stadionā tika aizvadīta čempionāta 6.kārta. 


Organizatoriskajā ziņā esam spēruši kārtējo mazo soli uz priekšu un visām komandām sākot otro apli ir jābūt vienādām formām ar numuru uz muguras.

 

Par spēlēm - vienā tika gūti vieni, otrā - divi, trešā - trīs vārti.

 

Einšteins - Pērkons 1:1 (0:0)
Izvirzoties vadībā otrā puslaika sākumā (vārtus guva Niks Špilbergs) šķita ka Pērkons iegūs ļoti vēlamos punktus turnīra tabulā. Einšteina uzbrukuma līderis Andris Rodionovs 42 minūte izlīdzināja rezultātu.

 

Priekuļu Atletico - FC Plēsoņas 0:3 (0:0)
Divi rezultativitātes ziņā pretēji puslaiki. Plēsoņas centās spēlēt aktīvi, taču Atletico atbildēja ar pretuzbrukumiem. Iespējams, rezultātu izšķīra lielāks komandas biedru skaits, kas var nomainīties Plēsoņām. Vārti Sergejam Voldiņam, Elvim Funduram un Maksimam Miņķo.

 

Rauna - Siguldas būvmeistars 0:1 (0:1)
Čempionāta līderu cīņa izvērtās par dienas spraigāko spēli. Laukumā varēja vērot labu futbolu, gan dzirdēt dažādus apzīmējumus, kuri tika veltīti pretinieku spēlētājiem. Raunai šajā spēlē nevarēja palīdzēt daži spēlētāji, kas aizvadīja spēli Latvijas čempionātā 2.līgā FK "Priekuļi" sastāvā. Siguldas būvmeistaram šī spēle bija ļoti svarīga lai cīnītos par uzvaru čempionātā. Tas arī viņiem izdevās. Desmitajā minūte vienīgos vārtus guva Rūdolfs Penka. Raunai šis bija pirmais zaudējums turnīrā.

 

Nākošās spēles pēc nedēļas - 28.jūlijā. Spēļu kalendārshttps://www.cesufutbolacempionats.lv

 

Visiem spēlētājiem, atbalstītājiem, draugiem Cēsu futbola čempionātā organizatoru vārdā novēlam lieliskus Cēsu pilsētas svētkus, kas notiek šajā nedēļas nogalē!

 

Foto: GL Sports Photography

PARĀDĀS TURNĪRA LĪDERI

15.07.2016

Vakar, 14.jūlijā, tikai aizvadītas kārtējās spēles Cēsu atklātajā 7:7 futbola čempionātā. Šoreiz spēles tika aizvadītas Cēsu pilsētas stadionā. Laukuma kvalitāte, salīdzinoši īsāks laukuma nekā Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionā, komandām ļāva parādīt kvalitatīvāku un rezultatīvāku sniegumu.

 

Pērkons - Priekuļu Atletico 3:6.
Turnīra pagaidām rezultatīvākajā spēlē kopā tika gūti 9 vārti. Pērkonam bija redzama pamata vārtsarga trūkums (vārtos stāvēja uzbrukuma līderis Imants Oskars Nolbergs (P.S. sveicam pagājušajā vārda dienā)). Atletico spēlētajiem - Kristapam Bērtulim un Kristapam Aleksējevam katram 2 gūti vārti.

 

Rauna - Einšteins 2:1
Spēle ar mazākiem un lielākiem asumiem. Raunai uzvaru izdevās gūt otrā puslaika beigās,kad vārtus guva komandas un čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Elvijs Reķis. Pirmo sarkano kartiņu nopelnīja Einšteina vārtsargs Andris Meija - viņam nākošā spēle jāizlaiž.

 

Siguldas būvmeistars - FC Plēsoņas 3:0
Gūstot 3 vārtus, otrajā puslaikā siguldieši saplēsa plēsoņas ... :)

 

Nākošnedēļ tiks aizvadītas četras spēles.

Otrdien, 19.jūlijs
20:00 Einšteins - Priekuļu Atletico.

Ceturtdien, 21.jūlijs
18:30 Pērkons - Einšteins
19:30 FC Plēsoņas - Priekuļu Atletico
20:30 Rauna - Siguldas būvmeistars

 

Atgādinām, ka regulārās ceturtdienas spēles sāksies 30 min ātrāk, kā iepriekš.
Spēles norisināsies Cēsu pilsētas stadionā.

Foto: GL Sports Photography

TURNĪRS UZŅEM APGRIEZIENUS

13.07.2016

Pagājušo nedēļu turnīrā bija vērojamas ļoti saistošas spēles - visas komandas guva vismaz vienus vārtus!

 

FC Plēsoņas - Einšteins 2:1
Plēsoņām pirmā uzvara turnīrā.

 

Rauna - Pērkons 1:1
Armandam Magonem (Pērkons) gūstot vārtus spēles beigās neļāva turnīra līderei gūt kārtējo uzvaru. Elvijam Reķim (Rauna) kārtējie vārti. Kopā gūti 3 vārti.

 

Priekuļu Atletico - Siguldas būvmeistars 1:2
Turnīra jaunpienācēja rādīja ļoti labu sniegumu, taču siguldieši iesita vienus vārtus vairāk! Abus vārtus guva Jānis Brīvība.

 

Rīt turnīra kārtējās 3 spēles! Informējam, ka nākošās spēles notiks Cēsu pilsētas stadiona! Lūgums informēt komandas biedrus un skatītājus!

 

Tiekamies rīt:
19:00 Pērkons - Priekuļu Atletico
20:00 Rauna - Einšteins
21:00 Siguldas būvmeistars - FC Plēsoņas

KLĀT NĀKUSI JAUNA KOMANDA

01.07.2016

Vakardien, 30.jūnijā tika aizvadīta kārtējā spēļu kārta:
Pērkons - FC Plēsoņas 0:0 (0:0)
Einšteins - Siguldas Būvmeistars 0:1 (0:0) Juris Slavēns

 

Informējam, kad turnīra arī iesaistās jauna, sestā komanda - Priekuļu Atletico. Tas nozīmē ka katru ceturtdienu būs trīs spēles, kas sāksies 19:00, 20:00 un 21:00. Tuvākajās dienās tiks papildināts spēļu kalendārs. 

 

Visas bildes no vakardienas spēles redzamas sadaļa Galerija.

PIRMĀS SPĒLES AIZVADĪTAS

21.06.2016

Šodien tikai aizvadīta Cēsu atklātā futbola čempionāta otrā kārta. Laika apstākļi nelutināja un sanāca spēlēt uz lietus pielieta slapja laukuma, kas spēlēs padarīja tehniski grūtākas. Abas spēles noslēdzās ar rezultātu 1:0.

 

Pirmajā spēlē tikās "FC Plēsoņas" un "Rauna". Spēles laikā gūt vārtus bija abām komandām. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā, pēc stūra sitiena ar galvu, guva raunēnietis Elvijs Reķis.

Par mazu pārsteigumu parūpējās turnīra vecuma ziņā jaunākā komanda "Pērkons". Spēles otrajā puslaikā pēc Renāra Zaharko piespēles, vārtus guva "Pērkons" kapteinis Imants Oskars Nolbergs. Spēles beigās siguldieši trāpīja pa vārtu konstrukciju, taču rezultāts nemainījās.

 

Turnīra vadībā izvīrzījusies Rauna, kas uzvarējusi abas spēles un ieguvusi 6 punktus. Seko Einšteins un Pērkons ar 1 uzvaru un 3 punktiem tabulā.

Rezultatīvākais spēlētājs ar diviem vārtu guvumiem ir Elvijs Reķis (Rauna).

 

Nākošās spēles notiks 30.jūnijā un tā katru ceturtdienu līdz augusta vidum.

 

Lai lustīga Līgošana!

SĀKAM ČEMPIONĀTU

13.06.2016

 Esam priecīgi informēt, kad čempionātu sāksim otrdien, 14.jūnijā!

Turnīrā piedalīsies 5 komandas un ar katru pretinieku laukumā tiksies divas reizes.

Pēc komandu sastāviem varam secinām - būs ļoti interesanti!

20:00 Einšteins - Pērkons.
21:00 Rauna - Siguldas Būvmeistars.

Gaidīsim arī līdzjutējus!
Par skaistu futbolu Cēsīs ⚽️ !