CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

24.07.2020

Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionātā jau aizvadītas 4.kārtas spēles un tas nozīmē, ka esam ļoti tuvu tam, ka pirmās apļa spēles būs aizvadītas. 1.līgā pagaidām līdervienība ir FK Sigulda , bet 2.līgā līderi ir “Eglītes mežs”. Abas komandas četrās spēlēs ir izcīnījušas 9 punktus.
Šajā, 4.kārtā, bija gaidāmi vairāki interesanti dueļi, kā 1.līgā, tā arī 2.līgā. Bet sāksim ar 1.līgas spēlēm. Šajā kārtā pirmajā spēlē savā starpā satikās FC “Lapegle” un " Vaivīte", kuriem nebija izdevies vēl tikt pie punktiem šajā sezonā. Lai arī “Vaivīte” pirmie izvirzījās vadībā, tomēr atkal nākot spēles beigām nespēja noturēt rezultātu un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1. Otrajā spēlēs tikās labu tempu uzsākušie FBK Valmiera un "Impar/Limbaži". Šajā spēlē nevarēja palīdzet Impar uzbrukuma līderis Ralfs Apsītis, kuram spēle bija jāizlaiž sakrāto dzelteno kartīšu dēļ. Šajā spēlē lielisku sniegumu nodemonstrēja FBK Valmiera, kuri visai pārliecinoši uzvarēja šajā spēlē ar rezultātu 4:1. Trešajā spēlē tikās ne tik pārliecinoši šo sezonu uzsākušie FK RAUNA un turnīra līderi FK Sigulda. Lai arī siguldieši prata pirmā puslaika beigās izvirzīties vadībā, bet Raunai divu minūšu laikā izdevās atspēlēties un vēl izvirzīties vadībā un tā ar spēli noslēgt un Raunas uzvara ar 2:1
2.līgā pirmajā spēlē tikās Lekrings un “Valmieras puikas”, šajā spēlē tika arī nopelnīta sarkanā kartīte, nākot jau spēles izskaņai. Šī spēle noslēdzās ar kaujiniecisku rezultātu, bet par labu “Valmieras puiku” komandai, kuri uzvarēja ar 2:1. Arī vēl viena 2.līgas spēle noslēdzās ar tādu pat rezultātu un savā starpā tikās “Auciems” pret FC "Pārgauja". Trešajā 2.līgas spēlē tikās tās līderi “Eglītes mežs” pret FC Gauja , jāpiemin, ka “Gaujai” šī bija tikai trešā spēle. Šī spēle abām komandām ritēja vienādi, te uzbruka vieni, te otri, bet pirmajiem vadībā izdevās izvirzīties “Eglītes mežs”, bet jau pēc divām minūtēm “Gauja” prata atspēlēties. Nākot spēles beigām “Eglītes mežs” prata izmantot vienu no situācijām un izvirzījās vadībā un spēli noslēdza ar šīs kārtas populārāko rezultātu 2:1.