CĪŅA PAR UZVARU TURPINĀS

08.08.2016

Aizvadītajās divās ceturtdienās čempionātā tika aizvadīta 7. un 8.kārta.

Einšteins - FC Plēsoņas 0:5
Spēles pirmajā pusē pamatu uzvarai iebetonēja Plēsoņas. Otrajā puslaikā Einšteinam bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas. Divi vārti plēsoņai Mārim Valbergam.

Priekuļu Atletico - Rauna 1:5
Priekuļu sniegums turnīrā liek sarosīties katram pretiniekam. Rauna svarīga bija tikai uzvara. Ļoti labi izmantojot savas izdevības un gūstot 5 vārtus beigās pārliecinoša uzvara.

Pērkons - Siguldas Būvmeistars 2:4
Turnīra līderiem bija "jāpaņem" 3 punkti pret Pērkonu. Pirmās 25 minūtes 2:2. Otrajā puslaikā, kas divus vārtus guva Juris Slavēns.

Pērkons - Priekuļu Atletico 1:4
Spēli neaizvadot savā optimālajā sastāvā Pērkons izturēja pirmo puslaiku. Otrajā fiziskā izturība pietrūka un Atletico nostiprināja rezultātu.Edgaram Ērglim 2 vārti.

Plēsoņas - Rauna 0:0
Izbijušās futbola komandas Lode labākie tā laika (ap 2000.gadu) jaunieši pastiprinājuši Plēsoņu sastāvu un Raunai aizvadot spēli ne savā optimālajā sastāvā raunēniešiem sanāca iegūt vienu punktu vai pazaudēt divus turnīra tabulā.

Einšteins - Siguldas Būvmeistars 0:3
Siguldieši izmantoja Raunas neuzvarēto spēli un nostiprinājās līderpozīcijas. Rolands Gorodeckis spēles sākumā siguldiešus izvirzīja vadībā, taču spēles beigās atstāja mazākumā 0 viņam piešķirta sarkanā kartiņa. Otrajā puslaikā Jānis Raslavs guva 2 vārtus un nodrošināja uzvaru savai komandai.

Čempionātā vēl jāaizvada divas kārtas un Priekuļu komandai jānospēlē papildus 2 spēles. Turnīra uzvarētājs tieši noskaidrosies pēdējās spēlēs! Iespējams pat pēdējā!