DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

27.08.2020

Vakar tika aizvadītas jau 9. kārtas spēles Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā un tas nozīmē, ka esam jau finišā taisnē un rīt, 28.09, tiks aizvadītas pēdējās spēles šajā sezonā un noskaidrotas labākās 1. līgas komandas kā arī komanda, kas no 2. līgas nākošajā sezonā spēlēs 1.līgā.
Līdz šim brīdim nav skaidrs, kas tad kļūs par 1. līgas čempionu un visa noskaidrošana ir atlikta uz piektdienu. Šobrīd par 1. līgas titulu cīnās divas komandas - IMPAR un FK Sigulda, šobrīd komandām ir vienāds punktu skaits un 1. vietā ir FK "Sigulda" pateicoties divām gūtajām uzvarām pār limbažniekiem. Ja IMPAR vakar izcīnīja svarīgu uzvaru pārspējot Vaivīte, tad FK Sigulda piedzīvoja zaudējumu pret FC "Lapegli". Limbažniekiem pēdējā spēlē pret FK RAUNA un FK Sigulda sacentīsies ar Vaivīte komandu. Par 3.vietu šajā sezonā vēl arī notiek cīņa, kur ir divas pretendentes uz arī pēdējā kārtas spēle šīm komandām ir savstarpēja. FC "Lapegle" un FBK Valmiera šķir vien 2 punkti, kas nozīmē, ka spēles uzvarētājs arī izcīnīs 3.vietu šajā Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā.
Arī 2. līgā ir visai spraiga galotne un cīņa par iekļūšanu 1. līgā nav beigusies starp divām komandām - FC Gauja un "Eglītes mežs" komandu, abas šīs komandas vien šķir divi punkti un visam šim tiek piedota lielāka odziņa, jo pēdējā kārtas spēle šīm komandām jāaizvada savstarpēji un šīs spēles uzvarētājs iekļūs 1.līgā. FC Gauja vakar tika pie minimālas uzvaras pret Lekrings komandu, bet "Eglītes mežs" spēle nebija jāaizvada, jo FC Pārgauja pāragri izlēma turnīru noslēgt.
Vakar arī noskaidrojās komanda, kura šajā sezonā no 1. līgas tiks pazemināta uz 2. līgu nākošajā sezonā un tā ir Vaivīte, kuriem šī sezona pagalam neveiksmīga un vairs nekādu variantu par palikšanu 1.līgā.
Sezonas noslēgums jau piektdien, 28.09, spēles jau sākot no 18:15 līdz pat 20:15, kad sāksies pēdējās šīs sezonas spēles. Pēc pēdējās spēles komandu, spēlētāju apbalvošana.
Vieta nemainīga - Cēsu pilsētas stadions.