DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

26.08.2022

Trešdien tika aizvadītas 9. kārtas spēles, kas nozīmē, ka esam iesoļojuši šīs sezonas finiša taisnē un piektdien, 26. augustā noslēgsim šo sezonu. Pēc 9. kārtas aizvadītajām spēlēm jau ir skaidrs, kas ir kļuvuši par čempioniem, kā arī 2. vietas ieguvēji. 3. vietas noskaidrošana palikusi ir saldajā ēdienā priekš pēdējās kārtas, kurā savā starpā šo vietu noskaidros Vaivīte un "Eglītes mežs"
18:45 "Rauna/Lekrings" savu spēli aizvadīja pret FK "Underdogs" un šajā spēlē viennozīmīgi dominēja tieši pirmie, gūstot 11 vārtus un paliekot uz nulles ielaisto vārtu ziņā. "Rauna/Lekrings" aizvadīja pārliecinošu un drošu spēli.
19:45 "Auciems" centās tikt pie pirmajiem punktiem, spēlējot pret "Eglītes mežs" komandu. Šī spēle kopumā tika pavadīta saspringtā cīņā, abām komandām nedodot nevienu centimetru laukuma brīvu gaisu. Šajā cīņā pārāki bija "Eglītes mežs" komanda, bet "Auciems" izniekoja daudz labas vārtu gūšanas epizodes, tieši tāpat kā "Eglītes mežs"
20:45 Vaivīte devās cīņā pret IMPAR un šajā spēlē Vaivīte nespēja likt neko pretī ātrajai, fiziskajai spēlei, ko piedāvāja limbažnieki un šajā spēlē IMPAR kārtējā uzvara, šoreiz ar 9:0.
Atgādināsim, ka čempionāta pēdējā kārta, 10. kārta, norisināsies jau šajā piektdienā, 26. augustā, Cēsu pilsētas stadionā. Ir izmaiņas spēļu laikos, lai varētu pēc spēlēm sveikt arī labākos komandu spēlētājus un komandu apbalvošana. Spēļu laiki sākot no 18:00 pirmā spēle, 19:00 otrā spēle un 20:00 trešā spēlē, pēc kuras uzreiz sekos apbalvošana.