DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

25.07.2023

Iepriekšejās nedēļas spēļu diena varēja vēl atnest intrigu uz pēdējās kārtas spēlēm par to, kurš tad būs čempions. Bet šoreiz būs jāpaliek pie tā, ka pēdējā kārta vairs nekas nevar izšķirties, godalgotās komandas ir sadalījušas vietu secību un arī komandas, kas netiek pie medaļām jau ir sadalījušas vietas. Šajā sezonā jau kārtējo reizi par čempioniem varam kronēt IMPAR un viņus arī apsveicam ar šo panākumu jau trešo gadu pēc kārtas.
Nedaudz par iepriekšējās nedēļas spēlēm, kur spēlēja IMPAR pret "Eglītes mežu" un šī spēle bija kārtas galvenā spēle, jo šī spēle varēja vēl samaisīt čempionāta godalgoto vietu secību. Bet limbažnieki tā īsti nemaz neļāva ieskrieties pretiniekiem un jau pirmajā puslaikā sabēra piecas bumbas mazsalaciešu vārtos. Otrajā puslaikā iespēja tik pat. "Eglītes mežs" šajā sezonā jāsamierinās ar iegūtu 3. vietus, kas arī ir ļoti labs rezultāts.
Otrā spēlē "Lekrings" kam tā bija pēdējā spēle šajā sezonā, devās laukumā pret "Auciemu". Arī šī spēle aizritēja ar vienas komandas dominanci un florbolistiem pārliecinoša uzvara 11:1. Līdz ar to "Lekrings" ir nodrošinājuši 2. vietu turnīra izskaņā.
Pēdējās spēle jau šajā trešdienā, 26. jūlijā. Tie, kuri vēlas redzēt kādu spēli, tad šajā reizē pirmās spēles sākums ir 19:00 un otrās 20:00. Pēc pēdējās spēles finālsvilpes notiks komandu un spēlētāju apbalvošana.