OTRĀ UN TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

14.06.2023

Cēsu futbola čempionāts jau pamazām ieskrējies un daļa komandas aizvadījušas trīs spēles, vēl daļa aizvadījuši divas spēles. Gājis visādi - piedzīvotas sagrāves, bijušas spraigākas spēles. Jāsaka gan, ka čempionāta otrā kārta apzīmējama ar vienu vārdu - sagrāves.
Otro spēļu dienu aizvadījām maija pēdējā dienā jeb 31. maijā. Savā starpā tikās Vaivīte pret Eglītes mežu. Ja pirmie līdz šim varējuši mazsalaciešus uzskatīt par saviem "klientiem", jo pārsvarā tikuši pie uzvarām, arī pagājušās sezonas izskaņā cīņa par 3.vietu. Tad šajā reizē mazsalacieši pārbrauca pāri Vaivītei ar 10:2.
Otrā spēlē čempioni IMPAR vieglā veidā tika galā ar "Auciema" komandas spēlētājiem. Auciems pa retam uzbrukumam varēja kaut ko likt pretī, tomēr limbažniekiem nekliboja realizācija un 9:0 uzvara.
Trešā spēļu diena norisinājās iepriekšējā nedēļā, šajā reizē jau mazliet pieklājīgāki rezultāti. "Vaivīte" jau spēja kaut ko parādīt vairāk no futbola cīņā pret "Lekringu", tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 4:2. "Vaivīte" piedzīvojusi trešo zaudējumu un ir vienīgā komanda tabulā ar nulli.
Otra spēle "Eglītes mežs" prata atstāt "Auciemu" jau otro spēli pēc kārtas ar negūtiem vārtiem. Tieši mazsalacieši šajā sezonā rāda stabilu sniegumu. Šajā spēlē izdevās izcīnīt uzvaru ar 5:0.
Nākāmās spēles jau šajā trešdienā - 14. jūnijā, pirmās spēles sākums 20:00, Cēsu pilsētas stadionā.