PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

04.07.2022

29.junijs šajā gadā ir datums, kad sākās jau 7. vasaras sezona Cēsu futbola čempionātā. Vieta kā jau katru gadu ierasts ir nemainīga - Cēsu pilsētas stadions. Šajā gadā gan jāatzīmē, ka turnīrā piedalās 6 komandas.
Turnīru 18:45 iesāka Vaivīte pret "Auciemu". Spēles sākumā abas komandas "taustījās", ko no šīs spēles panākt. Spēles pirmā puslaika vidū "Vaivīte" atklāja rezultātu. Otrajā puslaikā "Vaivīte" guva vēl trīs vārtus un uzvara 4:0.
Otrajā spēlē Rauna/Lekrings spēlēja pret FK "Underdogs". Spēles pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā, vairāk uzbrūkot tieši Rauna/Lekrings komandai. Otrajā puslaikā tika gūti pieci bezatbildes vārti un Rauna/Lekrings svinēja uzvaru 5:0
Trešajā spēlē pagājušās sezonas čempioni IMPAR spēlēja pret "Eglītes mežs" komandu. Visa spēle ritēja vienlīdzīgā cīņā, vien 10 minūtes pirms spēles beigām veiksmīgā epizodē tika gūti vienīgie šīs spēles vārti un IMPAR svinēja uzvaru 1:0.
Nākamās spēlēs jau nākamajā trešdienā, 6.jūlijā, sākot no 18:45