PUS SEZONA AIZVADĪTA

01.08.2021

Trešdien tika aizvadītas pirmā apļa pēdējās spēles jeb piektās kārtas spēles Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā. Šajā kārtā bija gaidāmi vairāki interesanti dueļi, 1.līgā kā arī 2.līgā. Pie pirmajiem punktiem tika gan FC "Lapegle", gan FK "Underdogs". Pēc pirmā apļa ļoti interesanta situācija 1.līgas tabulā - četrām komandā izcīnīti 7 punkti.
1.līgas spēles pirmajā spēlē tikās FBK Valmiera un FC Gauja un bija sagaidāma interesanta un aktīva spēle no abām komandām. Tomēr šajā spēlē ļoti pārliecinoša uzvara tieši FBK Valmiera ar 5:0. Otrajā spēlē tikās IMPAR, kuri līdz šim nebija piedzīvojuši zaudējumus, pret FK Sigulda, kuri ir iepriekšējās sezonas čempioni. Visi interesantākie notikumi šajā spēlē risinājās otrā puslaika noslēdzošajā fāzē, sākumā siguldiešiem izvirzoties vadībā pat 2:0, tomēr limbažniekiem izdevās vārtus atspēlēt, beigās gan FK Sigulda pārliecinoša uzvara 3:1. Noslēdzošajā 1.līgas spēlē tikās FK RAUNA un FC "Lapegle", lai arī "Lapeglei" šajā sezonā mazliet pietrūkst veiksmes tieši spēles noslēgumā, tad šoreiz viņi pierādīja, ka var uzvarēt un otrajā aplī vēl viss ir priekšā. "Lapeglei" uzvara 3:1.
2.līgas pirmajā spēlē tikās savā starpā "Eglītes mežs" un "Valmieras puikas". Kā zināms - abas komandas ir sīkstas un katru epizodi nospēlē līdz galam. Šajā spēlē pārāki bija tieši "Eglītes mežs" futbolisti ar 3:0. Otrajā spēlē tikās komandas, kam līdz šim nebija izdevies iegūt punktus - "Auciems" tikās ar čempionāta jaunpienācējiem FK "Underdogs" un šajā spēlē valdīja aktīvs uzbrukuma futbols - te epizode pie vieniem vārtiem, te pie otriem. Šajā spēlē pie pirmās uzvaras tika tieši jaunpienācēji FK "Underdogs" ar 3:2. Trešajā un noslēdzošajā spēlē tikās 2.līgas tabulas līdervienības Vaivīte un Lekrings. Jāpiemin, ka Lekrings līdz šim nebija ielaiduši nevienus vārtus un abas komandas nebija izjutušas zaudējuma rūgtuma garšu. Spēlē valdīja ļoti aktīvs un fizisks futbols, tomēr otrajā puslaikā pirmo reizi sezonā izdevās uzlauzt tieši Lekrings vārtus un Vaivīte minimāla uzvara 1:0.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 4.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.