SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

07.08.2020

Cēsu futbola čempiona 7:7 vasaras sezonā sākušās otrā apļa spēles. Arī šajā kārtā neiztika bez saspringtiem rezultātiem un neiztika arī bez sarkanajām kartītēm. Jāpiezīmē, ka divas komandas FC Gauja un "Auciems" šajā reizē aizvadīja divas spēles - attiecīgi 5.kārtas spēli un 6.kārtas spēli.
1.līgā tikās savā starpā Vaivīte un FBK Valmiera, kuri pēc sešām aizvadītām spēlēm ir arī 1.līgas līderi un nopietni sevi pieteikuši uz čempiona titula izcīnīšanu. Šajā spēlē divas reizes vadībā izvirzījās "Vaivīte", kuriem šī sezona pagalam neveiksmīga. Bet valmieriešiem izdevās atspēlēties un vēl nokļūt vadībā un spēles beigās izīcinīt uzvaru 3:2. Otrā spēlē tikās vēl divas komandas, kas pretendē uz čempiona titulu - FK Sigulda pret IMPAR un šajā spēlē pie uzvaras tika tieši FK "Sigulda" un nodemonstrēja lielisku aizsardzību, limbažniekiem vien izdevās gūt vārtus neilgi pirms spēles beigām, bet ar to nepietika, gala rezultāts 2:1. Trešajā spēlē tikās savā startpā FK RAUNA un FC "Lapegle". Lai arī "Lapeglei" visai ātri izdevās izvirzīties vadībā ar divu vārtu pārsvaru, "Rauna" tomēr neapstājās un arī spēja gūt divus vārtus un spēles beigu rezultāts 2:2
2.līgas spēlēs, kā jau minēts, "Auciems" aizvadīja divas spēles un abās tika piedzīvotas pamatīgas sagrāves - pret Lekrings tika zaudēts 0:7 un pret FC Gauja piedzīvota vēl viena sagrāve 0:8. Savā pirmajā spēlē FC "Gauja" tikās ar FC Pārgauja un arī šajā spēlē tika pie uzvaras 4:1. Viena 2.līgas spēle tika aizvadīta vakar, Valmieras Olimpiskajā centrā, kur savā starpā tikās "Valmieras puikas" pret "Eglītes mežs" un šajā spēlē netika noskaidrots uzvarētājs un pat gūti vārti - spēles beigu rezultāts 0:0.
Atgādinām, ka esam iesoļojuši jau augustā un Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonas noslēgums paredzēts 28. augustā.