SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

08.08.2021

Nedeļas vidū, kā jau ierasts trešdienā tika aizvadītas 6.kārtas spēles Cēsu/Vidzemes futbola 7:7 čempionātā. Šajā reizē tika aizvadītas divas 1.līgas spēles, jo FC Gauja un FK RAUNA spēle tika pārcelta uz rītdienu, 9.08 un šo spēli būs iespēja vērot Valmierā, Pārgaujas ģimnāzijas laukumā, plkst. 20:30.
Bet Cēsīs kā jau ierasts tika aizvadītas 6.kārtas spēles un pirmajā spēlē savā starpā tikās IMPAR pret FC "Lapegle", ja limbažniekiem pirmā apļa noslēgumā tika piedzīvots pirmais zaudējums, tad šajā reizē viņiem visai pārliecinoša uzvara ar 6:2. Otrajā spēlē tikās FBK Valmiera pret FK Sigulda un šajā spēlē uzvarētājs vien tika noskaidrots spēles beigu nogrieznī, kad siguldiešiem izdevās gūt uzvaras vārtus divas minūtes pirms spēles beigām un izcīnīt uzvaru ar 3:2.
2.līgas vienā no spēlēm Lekrings spēkus samēroja ar "Valmieras puikām", ja Lekrings iepriekšējā mačā zaudēja savus pirmos vārtus un arī piedzīvoja zaudējumu, tad šajā spēlē izcīnīja svarīgu uzvaru un atkal spēja nospēlēt nezaudējot vārtus - 3:0. Otrā spēlē Vaivīte tikās ar "Auciema" futbolistiem, lai arī "Auciemam" izdevās izvirzīties vadībā, tomēr Vaivīte otrajā puslaikā spēja nodrošināt uzvaru 4:1. Trešajā un noslēdzošajā spēlē "Eglītes mežs" tikās ar FK "Underdogs", lai arī sākumā zaudēja vārtus, tomēr otrajā puslaikā četru minūšu laikā spēja gūt trīs bezatbildes vārtus un uzvara 3:1.
Nākamā spēle jau nākamajā trešdiena, 11.augustā , kad komandas atkal dosies laukumā, lai noskaidrotu uzvarētājus un turpinātos ciņa par komandu izvietojumu tabulā.