TELPU FUTBOLA SEZONA SĀKUSIES

30.11.2017

Novembra vidū sākusies ļoti aizraujoša Cēsu atklātā telpu futbola čempionāta sezona. Šosezon par uzvaru, divu apļu turnīrā, 16 kārtās, sacentīsies 9 komandas no Cēsīm un apkārtnes. 

 

Cēsīs futbols ir atguvis savu garšu. Ir palielinājies komandu skaits, augusi spēļu kvalitāte. To veicinājuši ir dažādi apstākļi - demokrātiska amatieru turnīra veidošana, sportiska konkurence, reģiona līdera Valmiera Glass/ViA sasniegumi Latvijas 1.līgas čempionātā (iekļūšana Virslīgā), kā arī telpu futbolā. 

 

Telpu futbola čempionāts gan tiek aizvadīts Priekuļu novadā (arī vasaras 7:7 čempionāts Jāņmuižā), jo uz doto brīdi Priekuļu tehnikuma hallē, kura ir atbilstošākā šāda turnīra aizvadīšanai tuvākajā apkārtnē. 

 

Pirms turnīra komandu pārstāvjiem bija vairākas vienošanās par nolikuma punktiem par ierobežojiem. Svarīgākais - telpu futbola Virslīgas dalībnieku nespēlēšana turnīrā. Ir vairāki spēlētāji, kur ir pieteikti Virslīgai, bet fiziski nav spēlējuši. Šādos gadījumos drīkst spēlēt Cēsu telpu čempionātā. 

 

KOMANDAS

 

FK Priekuļi turnīrā piedalās ar divām komandām, kurās atdalīti pieredzējušo spēlētāju un labāko jauniešu (un meitenes) komandas. Jauniešu komandai, kuri  veidos pamatkodolu FK Priekuļi komandā šī ir lieliska prieredze cīnoties ar rūdītākiem vīriem. Un cerams, pieredze noderēs cīnoties par iekļūšanu Latvijas 1.līgas čempionātā. 

 

Smiltenes tehnikums un Priekuļu tehnikums kā izglītības iestādes piedalās turnīrā. Smiltenes tehnikums rāda ļoti atzīstamu sniegumu un turnīra sākumā parādījusi kā visemocionālākā komanda. Komandā arī spēlē sporta skolotājs, kas piešķir savuasumu komandai. Priekuļu tehnikuma komanda aizvadījusi vienu spēli, pēc kuras sniegumu turnīrā vērtēt grūti.

 

Komanda Vaivīte turnīru uzsākusi ar divām nevieksmēm, bet tas nezaudē pārliecību pār uzvarām nākošajās kārtās.Tās noteikti būs. Un, iespējams, arī medaļas būs! 

 

FC Arza šķiet ir vislielākajām ambīcijām un cīnās par uzvaru katrā spēlē. Tomēr komandas kodols ir Arzas rūdīti čaļi!

 

Vēl trīs komandas piedalās - no Siguldas, Mazsalacas un Valmieras. Siguldas Būvmeistars iecienījuši turnīru un komandas rezultāti ir labi. Mazsalacas Eglītes mežs – ar savu dzīvīgu spēli (arī zaļajām formām) un sabalanesēts sastāvu cīnīsies ar visiem. Savukārt, draudzīgā komandā  Kvartāls, kuras sastāvā spēlē lieli futbola spēles piekritēji + 2 atzīstamiem spēlētājiem. Kādiem? – nāciet klātienē un skatieties!

 

Čempionāts ir sācies un līdz aprīļa mēnesim katru pirmdienu un trešdienu, plkst. 20:00 un 21:00, katru vakaru 2 aizraujošas spēles. Nāc vērot spēles klātienē - Priekuļu tehnikuma hallē!

 

Spēļu foto: https://www.facebook.com/GLSportsPhoto/