VASARAS SEZONA 2021 NOSLĒGUSIES

30.08.2021

Cēsu/Vidzemes futbola čempionāta 7:7 sezona ir oficiāli noslēgusies, esam kronējuši jaunus vasaras sezonas čempionus, noskaidrojuši komandas , kas no 1.līgas nākamajā sezonā spēlēs 2.līgā un arī pretēji - komandu no 2.līgas, kas nākamajā sezonā savus spēkus mēģinās pierādīt 1.līgā.
Šī jau bija sestā vasaras sezona Cēsu futbola čempionātam 7:7 un arī šajā sezonā turpinājām iepriekšējā vasarā iesākto - komandas spēlēja sadalītas divās līgās, skatoties pēc iepriekšējā gada rezultātiem. Un varam teikt, ka joprojām esam apmierināti ar šāda formāta izvēli un komandām katrā līgā ir azarts un degsme, lai neizkristu uz 2.līgu un pretēji, lai nākamajā sezonā varētu spēlēt 1.līgā.
Turnīrā kopumā piedalījās 12 komandas un tika pārstāvētas vairākas pilsētas - Cēsis, Valmiera, Sigulda, Limbaži un arī Mazsalaca.
Bet nu varam ķerties klāt patīkamajam, tomēr esam noskaidrojuši jaunos Cēsu/Vidzemes futbola čempionāta 7:7 čempionus. Jāpiemin, ka iepriekšējā sezonā par čempioniem kronējām FK Sigulda, bet jau vairākas sezonas uz šo mērķi ir gājusi viena komanda un beidzot to ir sasniegusi - šīs sezonas čempioni ir IMPAR.
Ja limbažnieki bija kronēti par čempioniem jau divas kārtas pirms turnīra noslēguma, tāpat FK RAUNA, kuri šajā sezonā godpilnajā 2.vietā, tad trešās vietas noskaidrošana bija palikusi uz pēdējās kārtas spēli. Tieši iepriekšējā gada čempioni FK Sigulda un FC Gauja pēdējā spēlē noskaidroja savā starpā, kurš iegūs 3.vietu. Šeit pārāki bija FC Gauja, kuriem svarīga uzvara un 3.vieta.
2.līgā pie 1.vietas tika Vaivīte, 2.vietā Lekrings - šīm abām komandām vienāds punktu skaits. Un 3.vietā "Eglītes mežs".
Komandu, labāko turnīra spēlētāju un komandu vērtīgākie spēlētāji:
Turnīra godīgākā komanda (dzeltenās + sarkanās kartītes): FK "Underdogs"
Turnīra organizētākā un atraktīvākā komanda: Vaivīte
Turnīras labākie spēlētāji:
2. līgas rezultatīvākais spēlētājs: Jevgēnijs Finčuks (Vaivīte) 20 punkti
Turnīra labākais vārtu guvējs: Kristers Puriņš ( Impar/Limbaži) 13 vārti
Turnīra labākais piespēlētājs: Niks Lukjanovs ( FK Rauna) 8 piespēles
1. līgas rezultatīvākais spēlētājs: Uvis Dreija (Impar/Limbaži) 20punkti
Turnīra vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Roberts Mitenieks ( FK Rauna)
Vērtīgākais aizsargs: Toms Smiļģis ( Impar/Limbaži)
Vērtīgākais uzbrucējs: Uvis Dreija (Impar/Limbaži)
Lielu paldies noteikti sakam visām komandām par atsaucību, spēlētājiem par degsmi un azartu laukumā un noteikti komandu atbalstītājiem, kuri bieži vien spēja uzburt lielisku futbola gaisotni. Paldies arī ikkatram, kurš atnāca uz Cēsu pilsētas stadionu, lai baudītu klātienē spēles.
Paldies arī mūsu fotogrāfam Swamp Edge, kurš ar mums ir jau otro sezonu un piedāvā bildes no katras kārtas. Šajā sezonā arī lielisks video no vienas spēļu kārtas.
Paldies katram bumbu padevējam, kas palīdzēja spēlētājiem ātrāk tikt pie bumbām, lai atsāktu spēli.