VASARAS SEZONA 2022 NOSLĒGUSIES

02.09.2022

Piektdien, 26. augustā, tika izspēlētas pēdējās šīs sezonas spēles Cēsu futbola čempionātā. Jau pirms šīs kārtas bija zināms čempions un šo titulu godam ir aizstāvējuši IMPAR, kuri arī pagājušajā sezonā spēja izcīnīt šo titulu. Šī sezona limbažniekiem iespaidīga, 10 spēlēs tikpat uzvaras un palikuši nepārspēti. Arī 2. vietas ieguvēji bija zināmi un šajā gadā šo godalgoto vietu ieņēma "Rauna/Lekrings" komandas pārstāvji. Vienīgā iespēja šajā noslēdzošajā kārtā bija noskaidrot, kas tad izcīnīs šīs sezonas 3. vietu un savā starpā šo noskaidroja Vaivīte pret "Eglītes mežs" komandu.
18:00 "Auciems" futbolisti devās cīņā par pirmajiem punktiem sezonā un visais principāla cīņa pret FK "Underdogs". Pirmajā spēlē tieši otrie uzvarēja. Šī spēle neatšķīrās no iepriekšējās un komandas bija motivētas. Spēle bija tik ļoti vienlīdzīga, ka pirmajā puslaikā pat vārti netika gūti, tomēr otrajā puslaikā "Auciems" izvirzījās vadībā, taču prieki nebija ilgi, jau nākamajā minūtē "Underdogs" atspēlējās, bet 10 minūtes vēlāk izvirzījās vadībā. Ar šādu rezultātu 2:1 arī spēle noslēdzās un "Underdogs" nodrošināja pārliecinošu 5. vietu, kamēr "Auciems" palika 6.vietā.
19:00 "Eglītes mežs" un Vaivīte devās laukumā, lai noskaidrotu 3.vietas ieguvēju šajā sezonā. Spēle solījās būt interesanta un notikumiem bagāta. Jāsaka gan, ka Vaivīte izskatījās krietni vien motivētāka un vairāk gribēja. Vaivīte veidoja bīstamus momentus un spēj arī tos realizēt, divas reizes izceļoties pirmajā puslaikā, bet otrajā pievienojot vēl trīs vārtu guvumus, kamēr pretiniekiem "Eglītes mežs" vien atļāva tādus pusmomentus. Spēle noslēdzās ar 5:0 esot pārākiem tieši Vaivītes futbolistiem un izcīnot 3.vietu.
20:00 IMPAR pret "Rauna/Lekrings". Šajā spēlē nevienam vairs nekas neko neizšķīra. Limbažniekiem gan izskatījās, ka uzvaru gribās vairāk, lai sezona būtu noslēgt ar perfektu bilanci tabulā. IMPAR spēja gūt sešus bezatbildes vārtus un svinēt ČEMPIONU godu šajā sezonā.
Bet nu vairāk par statistiku, ko sezona mums piedāvājusi, labākajiem spēlētājiem, komandu vērtīgākajiem spēlētājiem un visbeidzot, komandu izvietoju sezonas noslēgumā.
Komandu apbalvojumi:
Godīgākā komanda: "Eglītes mežs"
Organizētākā un atraktīvākā komanda: IMPAR
Vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Andis Kārkliņš (Impar/Limbaži)
Vērtīgākais aizsargs: Egīls Reķis (Rauna/Lekrings)
Vērtīgākais uzbrucējs: Kristers Puriņš (Impar/Limbaži)
Rezultatīvākie spēlētāji:
Labākais piespēlētājs: Dāvis Krieviņš (Rauna/Lekrings) - 9 piespēles
Labākais vārtu guvējs: Kristers Puriņš(Impar/Limbaži) - 18 vārti
Rezultatīvākais spēlētājs: Kristers Puriņš(Impar/Limbaži) - 26 punkti
Komandu vērtīgākie spēlētāji:
"Auciems" - Emīls Dikants
FK "Underdogs" - Matīss Zālītis
"Eglītes mežs" - Jānis Alvis Skirmants
"Vaivīte" - Kristaps Azacis
"Rauna/Lekrings" - Elvijs Reķis
"Impar/Limbaži" - Emīls Īle
Komandu izvietojums pēc sezonas:
1. Vieta - IMPAR
2. Vieta - "Rauna/Lekrings"
3. Vieta - Vaivīte
4. Vieta - "Eglītes mežs"
5. Vieta - FK "Underdogs"
6. Vieta - "Auciems"
Un visbeidzot vēlamies teikt milzīgu paldies katrai no komandām, kas piedalījās šajā sezonā. Bez Jums šis čempionāts nebūtu tik interesants, azartisks un notikumiem piepildīts. Paldies arī vēlamies teikt tiem atbalstītājiem, kas nāca un atbalstīja savu komandu, ja ne ar skaļiem saucieniem, tad acu skatieniem.
Paldies arī mūsu fotogrāfam Mārtiņš Purmalis un viņa Swamp Edge par fotogrāfijām no katras kārtas. Prieks sastrādāties jau vairāku sezonu garumā.
Paldies vēlamies teikt arī Raivo Šmitam, par sezonas noslēguma bildēm.
Paldies arī Cēsu Alus par dzērieniem katrai komandai.
Tiekamies nākamgad!