Jaunumi

VIDZEMES 7:7 FUTBOLA ČEMPIONI FC LAPEGLE

24.09.2020

Lai arī Cēsu čempionāts 7:7 futbola noslēdzās jau augustā izskaņā, bet futbols turpinās un pagājušajā svētdienā, 20. septembrī, norisinājās Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrs, kurā piedalījās labākās amatieru 7:7 komandas no Vidzemes. No Cēsu futbola čempionāta šeit piedalījās vesalas trīs komandas - FK Sigulda FC "Lapegle" un FC Gauja. Vēl finālturnīrā piedalījās Futbols Aizkrauklē čempioni "Kokneses SC" un Limbažu futbola čempionāta čempioni "FK Staicele/Everton"
Jāpiemin, ka vidzemes finālturnīra uzvarētājiem ir iespēja braukt uz lielo Latvijas finālu, kur jau būs jāsacenšas ar labākajām Latvijas komandām par uzvaru jau Latvijas mērogā.
Vidzemes finālturnīrā, kurš norisinājās Cēsīs, Cēsu pilsētas stadionā,, bija ļoti interesants tabulas izvietojums pēc visām aizvadītājām spēlēm - trīs komandām pa 7 punktiem.
Par Vidzemes 7:7 futbola finālturnīra uzvarētājiem kļuva Cēsu futbola čempionāta dalībniece FC "Lapegle", 2. vietā vēlviena Cēsu futbola čempionāta dalībniece FC Gauja, bet 3. vietā Limbažu čempionāta uzvarētāji - "FK Staicele/Everton"
Tiesības uz dalību jau Latvijas finālā nopelnīja FC "Lapegle", bet dažādu iemeslu dēļ, viņiem nācās atteikt savu dalību, tad lielajā finālā tāpat būs pārstāvēts Cēsu futbola čempionāts un tajā piedalīsies FC Gauja kā arī "FK Staicele/Everton

VASARAS SEZONA 2020 NOSLĒGUSIES

31.08.2020

Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezona ir oficiāli noslēgusies, esam kronējuši jaunus vasaras sezonas čempionus, noskaidrojuši komandas arī komandu, kas no 1.līgas nākošajā sezonā spēlēs 2.līgā un arī pretēji - komandu no 2.līgas, kas nākošajā sezonā savus spēkus mēģinās pierādīt 1.līgā.
Šī jau bija PIEKTĀ vasaras sezona Cēsu futbola čempionātam 7:7 un varētu teikt, ka jubilejas sezonā vēlējāmies izmēģināt ko jaunu - sadalīt komandas divās līgās, skatoties pēc iepriekšējā gada rezultātiem. Un varam teikt, ka lēmums ir bijis pareizs, tomēr ļoti izaicinošs, komandas tika sadalītas pa 6 katrā no līgām un tas šo čempionātu padarīja ļoti spraigu un aizraujošu.
Turnīrā kopumā piedalījās 220 spēlētāji no 12 komandām un tika pārstāvētas vairākas pilsētas - Cēsis, Valmiera, Sigulda, Limbaži un arī Mazsalaca. Ja atceramies pagājušo sezonu, tad dažas no spēlēm tika aizvadītas Valmierā, tad arī šogad Valmieras komandas kādu no savām spēlēm aizvadīja tieši Valmieras Olimpiskajā centrā. Šajā gadā arī jaunums - viena spēle tika aizvadīta Siguldā, kur savā starpā spēkiem mērojās vietējie FK Sigulda pret IMPAR.
Bet nu varam ķerties klāt patīkamajam, tomēr esam noskaidrojuši jaunos Cēsu futbola čempionāta 7:7 čempionus. Līdz šim pirmajās divās vasaras sezonās par čempioniem bija kļuvuši FK RAUNA un pēc tam divas sezonas SK "Spēks", tad šajā sezonā par čempioniem esam kronējuši FK Sigulda komandu.
Šajā sezonā 1. līgas čempioniem un 2. vietā esošajaiem limbažniekiem IMPAR pirms pēdējās kārtas bija vienāds punktu skaits un tieši limabžniekiem derēja tikai un vienīgi FK Sigulda neveiksme, jo Siguldas komanda bija uzvarējusi abas savstarpējās spēles. Abas komandas spēlēja paralēli, FK Sigulda tikās ar neveiksmīgi spēlējošajiem Vaivīte un IMPAR tikās ar FK RAUNA. Ja limbažniekiem spēle vedās viegli un pārliecinoša uzvara, tad par Siguldas komandu gan gluži tā nevar teikt, kuriem vien minimāla uzvara 1:0, bet ar to arī pietika, lai šajā sezonā varētu celt gaisā lielāko no kausiem un kaklā likt augstākā kaluma medaļas.
Jāpiebilst, ka siguldiešiem jau bija iespēja pašā pirmajā gadā kļūt par čempioniem un šajā reizē komanda bija satraukusies, ka vēsture neatkārtojas, jo situācija bija ļoti līdzīga. Pirms pieciems gadiem FK Sigulda arī bija nepieciešama uzvara, lai kļūtu par čempioniem, taču pēdējā spēlē punkti tika zaudēti pret Priekuļu komandu un lai cik interesanti arī būtu, arī šajā gadā tieši pēdējā spēle pret Priekuļu komandu, kurā vajadzīga uzvara - Siguldai par laimi, šoreiz viss beidzās veiksmīgi un pirmais čempiona tituls izcīnīts.
Cīņā par 1. līgas 3.vietu arī bija visai skatāms un aizraujošs futbols, šajā spēlē laukumā tikās FC "Lapegle" un FBK Valmiera un valmieriešiem tikai derēja uzvara, lai tiktu pie 3.vietas. Tas arī viņiem izdevās, lai arī spēles sākumā nonāca iedzinējos, tomēr prata atspēlēties un neilgi pirms spēles beigām gūt ar nepieciešamos vārtus, lai uzvarētu un apsteigtu "Lapegli" un iegūtu 3.vietu.
Par 2. līgas titulu un vietu 1.līgā nākošajā sezonā bija cīņa starp FC Gauja un "Eglītes mežs". Otrajiem derēja tikai uzvara, kamēr "Gauja" varēja nospēlēt arī neizšķirti. Lai arī FC Gauja prata ļoti ātri iekrāt divu vārtu pārsvaru, tomēr "Eglītes mežs" nepadevās un cīnījās līdz galam un beigu rezultāts par labu FC "Gauja" komandai 3:2 un vieta 1. līgā nākošajā sezonā.
Komandu, labāko turnīra spēlētāju un komandu vērtīgākie spēlētāji:
Turnīra godīgākā komanda (dzeltenās + sarkanās kartītes): FBK Valmiera
Turnīra organizētākā un atraktīvākā komanda: FC Gauja
Turnīras labākie spēlētāji:
2. līgas rezultatīvākais spēlētājs: Toms Riekstiņš (Eglītes mežs) 15 punkti
Turnīra labākais vārtu guvējs: Ralfs Apsītis (IMPAR) 21 vārti
Turnīra labākais piespēlētājs: Andrejs Ivanovs (FK Sigulda) 6 piespēles
Turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Ralfs Apsītis (IMPAR) 24 punkti
Turnīra vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Ainārs Priedītis (FK Sigulda)
Vērtīgākais aizsargs: Gatis Liepiņš (FBK Valmiera)
Vērtīgākais uzbrucējs: Ralfs Apsītis (IMPAR)
Lielu paldies noteikti sakam visām komandām par atsaucību, spēlētājiem par degsmi un azartu laukumā un noteikti komandu atbalstītājiem, kuri bieži vien spēja uzburt lielisku futbola gaisotni. Paldies arī ikkatram, kurš atnāca uz Cēsu pilsētas stadionu, lai baudītu klātienē spēles.
Paldies arī mūsu šī gada fotogrāfam Swamp Edge par lieliskajām fotogrāfijām no katras spēļu kārtas.
Paldies katram mazajam bumbu padevējam, kas palīdzēja spēlētājiem ātrāk tikt pie bumbām, lai atsāktu spēli.

DEVĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

27.08.2020

Vakar tika aizvadītas jau 9. kārtas spēles Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā un tas nozīmē, ka esam jau finišā taisnē un rīt, 28.09, tiks aizvadītas pēdējās spēles šajā sezonā un noskaidrotas labākās 1. līgas komandas kā arī komanda, kas no 2. līgas nākošajā sezonā spēlēs 1.līgā.
Līdz šim brīdim nav skaidrs, kas tad kļūs par 1. līgas čempionu un visa noskaidrošana ir atlikta uz piektdienu. Šobrīd par 1. līgas titulu cīnās divas komandas - IMPAR un FK Sigulda, šobrīd komandām ir vienāds punktu skaits un 1. vietā ir FK "Sigulda" pateicoties divām gūtajām uzvarām pār limbažniekiem. Ja IMPAR vakar izcīnīja svarīgu uzvaru pārspējot Vaivīte, tad FK Sigulda piedzīvoja zaudējumu pret FC "Lapegli". Limbažniekiem pēdējā spēlē pret FK RAUNA un FK Sigulda sacentīsies ar Vaivīte komandu. Par 3.vietu šajā sezonā vēl arī notiek cīņa, kur ir divas pretendentes uz arī pēdējā kārtas spēle šīm komandām ir savstarpēja. FC "Lapegle" un FBK Valmiera šķir vien 2 punkti, kas nozīmē, ka spēles uzvarētājs arī izcīnīs 3.vietu šajā Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā.
Arī 2. līgā ir visai spraiga galotne un cīņa par iekļūšanu 1. līgā nav beigusies starp divām komandām - FC Gauja un "Eglītes mežs" komandu, abas šīs komandas vien šķir divi punkti un visam šim tiek piedota lielāka odziņa, jo pēdējā kārtas spēle šīm komandām jāaizvada savstarpēji un šīs spēles uzvarētājs iekļūs 1.līgā. FC Gauja vakar tika pie minimālas uzvaras pret Lekrings komandu, bet "Eglītes mežs" spēle nebija jāaizvada, jo FC Pārgauja pāragri izlēma turnīru noslēgt.
Vakar arī noskaidrojās komanda, kura šajā sezonā no 1. līgas tiks pazemināta uz 2. līgu nākošajā sezonā un tā ir Vaivīte, kuriem šī sezona pagalam neveiksmīga un vairs nekādu variantu par palikšanu 1.līgā.
Sezonas noslēgums jau piektdien, 28.09, spēles jau sākot no 18:15 līdz pat 20:15, kad sāksies pēdējās šīs sezonas spēles. Pēc pēdējās spēles komandu, spēlētāju apbalvošana.
Vieta nemainīga - Cēsu pilsētas stadions.

ASTOTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

23.08.2020

Trešdien tika aizvadītas jau 8. kārtas spēles Cēsu futbola čempionāta 7:7 sezonā, kas nozīmē, ka esam jau pavisam tuvu klāt sezonas noslēgumam un labāko komandu noskaidrošanai. Nākošajā nedēļā noskaidrosim 1.līgas čempionus, kur par titulu šajā sezonā cīnās divas komandas - FK Sigulda un IMPAR, abas šīs komandas šķir 3 punkti un otrā apļa spēli jau savā starpā komandas ir aizvadījušas. Vēl nākošajā nedēļā tiks noskaidrotas divas komandas, attiecīgi - kura no 1. līgas kritīs uz 2.līgu un otrādāk - kura no 2.līgas pakāpsies uz 1.līgu. Šobrīd par izdzīvošanu un palikšanu 1.līgā cīnās divas komandas - FK RAUNA un Vaivīte un abas šīs komandas šķir 3 punkti. No 2.līgas uz 1.līgu pakāpsies viena komanda un arī uz šo vietu pretendē divas komandas no 2.līgas - FC Gauja un "Eglītes mežs", abas šīs komandas šķir viens punkts, bet "Eglītes mežs" ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk.
Jāpiemin, ka no tālākas čempionata norises ir izstājusies FC Pārgauja, kuri šādu lēmumu ir pieņēmuši balstoties uz risku iedzīvoties traumās.
Trešdien tika aizvadītas kopā piecas spēles, piedzīvotas sagrāves un cīņas par katru punktu, jo tuvojas sezonas beigas un katrai komandai punkti ir nepieciešami. 2.līgā lielu sagrāvi piedzīvoja "Auciems", kurus ar 11:0 uzvarēja FC Gauja. Arī "Eglītes mežs" spēja neilgi pirms spēles beigās izraut uzvaru pret Lekrings un turpināt cīņu par 1.līgu. 1.līgā abas čempiona titula pretendentes FK Sigulda un IMPAR spēja izcīnīt uzvaras, attiecīgi pret FK RAUNA un FBK Valmiera. Vaivīte kuri šobrīd ir vistuvāk izkrišanai uz 2.līgu, nespēja pieveikt FC "Lapegle" komandu, lai arī centās cik spēka un viss tiek atstāts uz pēdējām spēlēm.

SEPTĪTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.08.2020

Pagājušās nedēļas trešdienā tika jau aizvadītas 7. kārtas spēles, kas nozīmē, ka Cēsu futbola 7:7 čempionāta vasaras sezonas tuvojas noslēgumam. Katrai komandai vēl palikušas trīs spēles, ko aizvadīt un ne 1.līgā, ne arī 2. līgā nav izkristalizējies tāds viens līderis. Šobrīd abās līgās katra komanda var uzvarēt katru un sezonas galvgalī var nonākt, gandrīz, ikviena komanda.
Arī šajā kārtā neiztika bez sarkanajām kartiņām, emocijām un pat sagrāvēm.
1.līgā tikās savā starpā uz brīdi esošie līderi FBK Valmiera pret FK Sigulda un šīs abas komandas noteikti cīnās par pirmās līgas čempiona titulu un pēc šīs spēles abas komandas šķir tikai 2 punkti. Jāsaka gan, ka šo spēli pārliecinošāk nospēlēja siguldieši un vienīgos vārtus vien zaudēja spēles beigās un Siguldai uzvara ar 2:1. Otrā spēlēs tikās IMPAR, kuri arī dzenās pēc titula un FC "Lapegle" kuriem arī ir labas iespējas tikt medaļnieku sarakstā. Šī spēle bija vārtiem bagāta, lai arī limbažnieki bija iekrājuši labu deficītu, spēles beigās tomēr ielaida divus vārtus un spēles rezultāts 5:3 "Impar/Limbaži" labā. Trešajā spēlē tikās šajā sezonā neveiksmīgi spēlējoši Vaivīte un pirmo divu vasaras sezonu čempioni FK RAUNA. Šī spēle solijās būs interesanta, pirmie vadībā izvirzījās tieši "Vaivīte", bet "Rauna" ātri spēja atbildēt. Bet neilgi pirms pirmā puslaika, "Rauna" palika mazākumā un beigās "Vaivītei" pirmā uzvara sezonā - 5:1.
2.līgā tikās savā starpā "Eglītes mežs" kas pretendē uz 2.līgas titulu, pret "Auciemu" un tika pie pamatīgas sagrāves, pārspējot "Auciemu" ar 7:0. Otrajā spēlē tikās FC Gauja, kuri šobrīd ir 2.līgas galvgalī, pret "Valmieras puikas" un tieši FC "Gauja" tika pie uzvaras ae 2:0 un vēl vairāk palielinot savas cerības uz pirmo vietu 2.līgā. Trešajā spēlē tikās florbolisti - FC Pārgauja pret Lekrings un šajā spēlē līdz pat, gandrīz, spēles beigām bija vērojam azartiska, taktiska un spriedzes pilna spēle, bet tomēr labāki izrādījās "Lekrings", kuriem izdevās spēles beigās nokārtot rezultātu un uzvarēt - 3:1.

SESTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

07.08.2020

Cēsu futbola čempiona 7:7 vasaras sezonā sākušās otrā apļa spēles. Arī šajā kārtā neiztika bez saspringtiem rezultātiem un neiztika arī bez sarkanajām kartītēm. Jāpiezīmē, ka divas komandas FC Gauja un "Auciems" šajā reizē aizvadīja divas spēles - attiecīgi 5.kārtas spēli un 6.kārtas spēli.
1.līgā tikās savā starpā Vaivīte un FBK Valmiera, kuri pēc sešām aizvadītām spēlēm ir arī 1.līgas līderi un nopietni sevi pieteikuši uz čempiona titula izcīnīšanu. Šajā spēlē divas reizes vadībā izvirzījās "Vaivīte", kuriem šī sezona pagalam neveiksmīga. Bet valmieriešiem izdevās atspēlēties un vēl nokļūt vadībā un spēles beigās izīcinīt uzvaru 3:2. Otrā spēlē tikās vēl divas komandas, kas pretendē uz čempiona titulu - FK Sigulda pret IMPAR un šajā spēlē pie uzvaras tika tieši FK "Sigulda" un nodemonstrēja lielisku aizsardzību, limbažniekiem vien izdevās gūt vārtus neilgi pirms spēles beigām, bet ar to nepietika, gala rezultāts 2:1. Trešajā spēlē tikās savā startpā FK RAUNA un FC "Lapegle". Lai arī "Lapeglei" visai ātri izdevās izvirzīties vadībā ar divu vārtu pārsvaru, "Rauna" tomēr neapstājās un arī spēja gūt divus vārtus un spēles beigu rezultāts 2:2
2.līgas spēlēs, kā jau minēts, "Auciems" aizvadīja divas spēles un abās tika piedzīvotas pamatīgas sagrāves - pret Lekrings tika zaudēts 0:7 un pret FC Gauja piedzīvota vēl viena sagrāve 0:8. Savā pirmajā spēlē FC "Gauja" tikās ar FC Pārgauja un arī šajā spēlē tika pie uzvaras 4:1. Viena 2.līgas spēle tika aizvadīta vakar, Valmieras Olimpiskajā centrā, kur savā starpā tikās "Valmieras puikas" pret "Eglītes mežs" un šajā spēlē netika noskaidrots uzvarētājs un pat gūti vārti - spēles beigu rezultāts 0:0.
Atgādinām, ka esam iesoļojuši jau augustā un Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonas noslēgums paredzēts 28. augustā.

PUS SEZONA AIZVADĪTA

03.08.2020

Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonā jau izspēlēta puse no spēlēm un līdz šim ne 1.līgā, ne arī 2.līgā nav izkristalizējušies līderi un cīņa par čempiona titulu turpinās. 5. kārtas spēles tika aizvadītas šajā trešdienā un tā bija pilna ar notikumiem - nopelnītas sarkanās kartiņas, atspēlēšanās un
pārsteidzoši rezultāti.
1.līgas mačos tikās FK Sigulda pret FC "Lapegle" un jāpiemin, ka Sigulda pirms šīs kārtas bija līderi 1.līgā. Līdz šim veiksmīgi spēlējošie siguldieši gan šoreiz paklupa pret "Lapegli", kuri aizvadīja ļoti labu spēli un izvirzijās vadībā neilgi pēc otrā puslaika sākumam un šo pārsvaru arī prata noturēt un uzvarēt ar 1:0.
Otrajā mačā tikās šo sezonu neveiksmīgi spēlējošie Vaivīte pret vienu no favorītiem IMPAR. Lai arī šajā spēlē vairāk uzbruka tieši limbažnieki, tomēr tik ātri "Vaivītes" vārtus atslēgt viņiem neizdevās tik ātri. Līdz sekoja neilga laika posmā divi lieliski "šavieni" tieši vārtu devītniekos. Šajā spēlē arī limbažniekiem sarkanā kartīte par pēdējās cerības sodu un spēles beigu rezultāts arī "Impar/Limbaži" komandai par labu - 4:1.
Trešajā spēlē tikās FBK Valmiera pret FK RAUNA, ja pirmie visu sezonu aizvada pārliecinoši un rāda lielisku sniegumu laukumā, tad "Rauna" pēc ne visai laba sākuma, bija ieskrējušies. Lai arī "Rauna" ļoti ātri izvirzījās vadībā, tas nemazināja valmieriešu vēlmi atspēlēties, ko viņi arī veiksmīgi izdarīja, gūstot vārtus pirms puslaika beigām un otrā puslaika sākumā. Tā arī šī spēle noslēdzās un FBK "Valmiera" uzvara 2:1.
Arī 2.līgā spēles nebija ne mazāk interesantas un šeit pirmajā spēlē tikās "Auciems" pret "Valmieras puikas" komandu. Šajā spēlē jau rezultāts tika noskaidrots pirmajā puslaikā un tā arī spēle noslēdzās - 1:1.
Otrajā spēlē tikās FC Gauja pret Lekrings. Lai arī Lekringam izdevās pirmajiem izvirzīties vadībā jau ļoti ātri pašā spēles sākumā, tomēr arī sekoja sarkanā kartīte par pēdējās cerības sodu un līdz ar to arī pajuka spēle un "Gauja" guva četrus bezatbildes vārtus noslēdzot šo spēli ar rezultātu 4:1.
Trešajā spēlē tikās FC Pārgauja pret "Eglītes mežs". Šī spēle bija rezultatīvākā 5.kārtas spēle, kopumā tika gūti 6 vārti. Gauja jau pirmajās minūtēs spēja iesist divus vārtus, tomēr "Eglītes mežs" spēlētāji nepadevās un viņiem arī visai īsā laika periodā izdevās gūt divus vārtus. Pēc tam komandas nākot spēles beigās apmainījās vēl vārtu guvumiem un spēli noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 3:3

CETURTĀ KĀRTA AIZVADĪTA

24.07.2020

Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionātā jau aizvadītas 4.kārtas spēles un tas nozīmē, ka esam ļoti tuvu tam, ka pirmās apļa spēles būs aizvadītas. 1.līgā pagaidām līdervienība ir FK Sigulda , bet 2.līgā līderi ir “Eglītes mežs”. Abas komandas četrās spēlēs ir izcīnījušas 9 punktus.
Šajā, 4.kārtā, bija gaidāmi vairāki interesanti dueļi, kā 1.līgā, tā arī 2.līgā. Bet sāksim ar 1.līgas spēlēm. Šajā kārtā pirmajā spēlē savā starpā satikās FC “Lapegle” un " Vaivīte", kuriem nebija izdevies vēl tikt pie punktiem šajā sezonā. Lai arī “Vaivīte” pirmie izvirzījās vadībā, tomēr atkal nākot spēles beigām nespēja noturēt rezultātu un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1. Otrajā spēlēs tikās labu tempu uzsākušie FBK Valmiera un "Impar/Limbaži". Šajā spēlē nevarēja palīdzet Impar uzbrukuma līderis Ralfs Apsītis, kuram spēle bija jāizlaiž sakrāto dzelteno kartīšu dēļ. Šajā spēlē lielisku sniegumu nodemonstrēja FBK Valmiera, kuri visai pārliecinoši uzvarēja šajā spēlē ar rezultātu 4:1. Trešajā spēlē tikās ne tik pārliecinoši šo sezonu uzsākušie FK RAUNA un turnīra līderi FK Sigulda. Lai arī siguldieši prata pirmā puslaika beigās izvirzīties vadībā, bet Raunai divu minūšu laikā izdevās atspēlēties un vēl izvirzīties vadībā un tā ar spēli noslēgt un Raunas uzvara ar 2:1
2.līgā pirmajā spēlē tikās Lekrings un “Valmieras puikas”, šajā spēlē tika arī nopelnīta sarkanā kartīte, nākot jau spēles izskaņai. Šī spēle noslēdzās ar kaujiniecisku rezultātu, bet par labu “Valmieras puiku” komandai, kuri uzvarēja ar 2:1. Arī vēl viena 2.līgas spēle noslēdzās ar tādu pat rezultātu un savā starpā tikās “Auciems” pret FC "Pārgauja". Trešajā 2.līgas spēlē tikās tās līderi “Eglītes mežs” pret FC Gauja , jāpiemin, ka “Gaujai” šī bija tikai trešā spēle. Šī spēle abām komandām ritēja vienādi, te uzbruka vieni, te otri, bet pirmajiem vadībā izdevās izvirzīties “Eglītes mežs”, bet jau pēc divām minūtēm “Gauja” prata atspēlēties. Nākot spēles beigām “Eglītes mežs” prata izmantot vienu no situācijām un izvirzījās vadībā un spēli noslēdza ar šīs kārtas populārāko rezultātu 2:1.

TREŠĀ KĀRTA AIZVADĪTA

17.07.2020

15.jūlijā, tika aizvadītas jau 3.kārtas spēles Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionātā. Šajā kārtā varēja redzēt komandu cīņas sparu, emocijas, dzeltenās un arī sarkanās kartiņas kā arī spēles beigu rezultāta intrigas līdz pat pēdējai spēles sekundei.
1.līgas spēlē savā starpā tikās līdz šim punktus nezaudējušie FK Sigulda pret FBK Valmiera.  Lai arī spēle neliecināja par lielu FK "Siguldas" spiedienu, tomēr momentu realizācija bija labāka un siguldieši svinēja jau trešo panākumu, šoreiz ar 4:1. Laukumā tikās arī IMPAR pret FC “Lapegle” un šajā spēlē ļoti pārliecinošu sniegumu nodemonstrēja “Impar/Limbaži” uzvarot ar rezultātu 7:0. Trešajā spēlē tikās komandas, kuras līdz šim nebija ieguvušas punktus – VAIVĪTE pret FK RAUNA. Šajā spēlē abas komandas rādīja, ko māk un spēles gala rezultātu nebija izšķirts līdz pat pēdējai sekundei un Raunai izdevās “izvilkt” uzvaru pašās spēles beigās un uzvarēt ar rezultātu 2:1.
2.līgas spēlē savā starpā tikās “Valmieras puikas” pret FC Pārgauja . Arī šajā spēlē viss notika jau nākot spēles beigām un “Valmieras puikas” septiņās minūtēs nodrošināja uzvaru 2:0. Jāpiemin, ka šajā spēlē tika nopelnīta arī sarkanā kartīte. Ļoti rezultatīvu maču aizvadīja arī Lekrings pret “Eglītes mežs” un tā šajā sezonā ir vārtiem bagātākā spēle. Šajā spēlē uzvaru svinēja "Lekrings" uzvarot ar rezultātu 6:3.
Jāpiemin, ka 16.jūlija notika vēl viena 3.kārtas spēle, kurā tikās “Valmieras puikas” pret FC Gauja. Šī spēle notika Valmieras Olimpiskais centrs, plkst. 19:30, kur abas komandas spēli noslēdza ar draudzīgu neizšķirtu 1:1.
Nākošās spēles tiks aizvadītas 22.julija no plkst. 18:45 – 22:00.
Droši nāc un vēro futbolu klātienē!

OTRĀ KĀRTA AIZVADĪTA

10.07.2020

Cēsu atklātajā 7:7 futbola čempionāta esam aizvadījuši arī 2.kārtas spēles, kur neiztika bez pārsteigumiem un aizraujošām cīņām laukomos.
FK Sigulda un IMPAR savu otrās kārtas spēli aizvadīja Siguldā, kur arī neiztika bez pārsteigumiem un pagājušās vasaras trešās vietas ieguvēji “Impar/Limabži” kapitulēja Siguldai ar rezultātu 4:2.
FBK Valmiera pārsteidza nesagatavotus VAIVĪTE un svinēja pārliecinošu uzvaru 4:1. FC Lapegle ir uzņēmusi “apgriezienus” šajā sezonā un otrās kārtas spēlē tika galā arī ar spēcīgo FK RAUNA ar rezultātu 4:2.
Otrās līgas spēlēs arī netrūka emociju un cīņas. Laukumā tikās Lekrings pret Auciemu un tikai nākot spēles beigām Auciemam izdevās gūt vārtus un spēli noslēgt neizšķirti 1:1. Tikmēr “Eglītes Mežs” tika pie otrās uzvaras sezonā pārspējot jaunpienācējus “Valmieras puikas” 2:1. FC Gauja debitēja čempionātā un tikās ar FC Pārgauja komandu, šajā spēlē pārāki bija FC “Gauja” uzvarot 3:0.
Nākošās spēles tiks aizvadītas 15.julija no plkst. 18:45 – 22:00.
Droši nāc un vēro futbolu klātienē!

PIRMĀ KĀRTA AIZVADĪTA

02.07.2020

Ar gandarījumu varam teikt, ka Cēsu atklātais 7:7 futbolā čempionāts (beidzot) ir SĀCIES !!!
Trešdien, 1.jūlijā, tika aizvadīta pirmā kārta šajā sezonā un tā mums sola ļoti aizraujošu sezonas turpinājumu, jo visas komandas ir gatavas cīnīties par čempiona titulu.
Čempionāts sācies ar daudz emocijām (daudz emocijām), spraigiem rezultātiem katrā spēlē, dažiem skaisti gūtiem vārtiem un arī sarkanajām kartiņām.
Divas spēlēs, lielisku atspēlēšanās nodemonstrēja IMPAR pret FK RAUNA, kā arī FBK Valmiera pret FC Lapegli, Valmieras komanda spēles pēdējās divāS minūtēs spēja gūt divus vārtus un izraut neizšķirtu rezultātu 4:4. FK Sigulda principiālā spēlē uzvarēja 1:0 Vaivīte, savukārt Lekrings pret SK Pārgauja noslēdzās 1:1.
 
Droši nāc un vēro futbolu klātienē! Mājās sēdēt nedrīkst!

SĀKAM JAUNO 2020 GADA VASARAS SEZONU

29.06.2020

Esam priecīgi paziņot, ka Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezona sāksies 1.jūlijā !!!

Čempionātā ir pieteikušās 12 komandas un komandas ir sadalītas divās līgās. Pamatojums ir vairāku līdzvērtīgu spēļu aizvadīšana visa turnīra gaitā. Komandu sadalīšana, kura spēlēs kurā līgā notika pēc iepriekšējās vasaras sezonas vietu sadalījuma. Komandas, kas nespēlēja pagājušajā sezonā, bet ir pieteikušās šogad, sāk ar zemāko, 2.līgu.

Turnīrā komandas savā starpā ar pretinieku tiksies 2 reizes. Spēles notiks jūlija un augusta mēnešo, trešdienu vakaros 18:45, 19:45 un 20:45. Noslēguma kārta plānota piektdien, 28. augustā.
Spēles norināsies Cēsis, Cēsu pilsētas stadionā, Valmieras ielā 6.

Iepriekšējo divu vasaras sezonu čempioni SK “Spēks” šajā sezonā nepiedalīsies čempiontā, kas nozīmē, ka šajā sezonā varam sagaidīt jaunus Cēsu futbola čempionāta 7:7 vasaras sezonas čempionus.

Komandu sadalījums pa līgām:

1.Līga:
1. IMPAR
2. FK RAUNA
3. VAIVĪTE
4. FBK Valmiera
5. FC Lapegle
6. FK Sigulda

2.Līga:
1. Lekrings
2. Eglītes mežs
3. Auciems
4. SK Pārgauja
5. FC Gauja
6. Valmieras puikas

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2020 GADA VASARAS SEZONAI

01.06.2020

Aicinām pieteikties komandas 5. Cēsu/Vidzemes atklātajam 7:7 futbola čempionātam!

Pagājušo gadu šajā laikā 14 (!) komandas bija aizvadījušas pirmās cīņas futbola laukumos, kur sezonai noslēdzoties uzvarētāju kausu ieguva SK Spēks no Valmieras. Šogad, ļoti ceram, sākt jūnija beigās vai jūlija sākumā un noslēgt septembrī.

Spēles plānotas trešdienās, sākuma laiki plkst. 18:45;19:45 un 20:45. Vieta: Cēsu pilsētas stadionā un pēc nepieciešamības arī citur.

Ceram uz komandu atsaucību no visas Vidzemes, lai jau pēc iespējas drīzāk varētu tikties laukumos un sākt cīņu par 2020.gada sezonas čempiona titulu.

Pieteikumi, plašāka informācija:
Mārtiņš Jarohovičs 29199175
Rihards Ieviņš 22427801

ZIEMAS SEZONA NOSLĒGUSIES

01.06.2020

Sveiciens visiem futbola draugiem šajā vasarīgajā laikā!

Lai arī mēs kopš marta, kad tika valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis un turnīrs tika apturēts, ļoti vēlējāmies turpināt Cēsu telpu futbola čempionāta izspēli.

Pēc 9.jūnija, ierobežojumu atcelšanas, vēlējāmies noslēgt sezonu, tomēr veicot aptauju komandām, izvērtējot sporta bāzu iespējam pieejamību un citus faktorus – čempionātu noslēdzam esošajā vietu sadalījumā, kurā palikām, kad sezonu, diemžēl, apturam!
Vietu sadalījums paliek tāds, kā bija sezonu apturot. Kopumā turnīrā tika izspēlētās teju 80% spēles un līdz ar to – čempionātu varam uzskatīt par notikušu.

Par šīs 2019/2020 gada Cēsu telpu futbola sezonas čempioniem varam kronēt – IMPAR / Limbaži komandu, kuri visas sezonas gaitā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu un sezonu noslēdza ar perfektu bilanci. Otrajā vietā šajā sezonā palika komanda no Valmieras – “Sanart”, kuriem piedzīvots viens zaudējums no visām aizvadītajām spēlēm. Trešo vietu izcīnīja VAIVĪTE, kuri kopumā tika pie septiņiem panākumie un piedzīvotas trīs neveiksmes.

Statistika. Labākajiem komandu spēlētāji. Vērtīgākakie čempionāta spēlētāji:

Sezonas rezultatīvākie spēlētāji:
Rezultatīvākais spēlētājs – Ralfs Apsītis (Impar/Limbaži) 58 punkti (45+13)
Visvairāk gūtie vārti – Ralfs Apsītis (Impar/Limbaži) 45 vārti
Visvairāk piespēles – Māris Ķauķītis (Vaivīte) 22 piespēles

Čempionāta vērtīgākie spēlētāji:
Vērtīgākais vārtsargs: Artis Knoks (Sanart)
Sezonas vērtīgākais aizsargs: Ruslans Ševčenkovs (Impar/Limbaži)
Sezonas vērtīgākais uzbrucējs: Jevgēnijs Žeņa Finčuks (Vaivīte)

Godīgākā čempionāta komanda: Vaivīte
Atraktīvākā komanda: Impar/Limbaži.

Komandu vērtīgākie spēlētāji:
"Impar/Limbaži" - Elvis Mālmanis
"Sanart" - Niks Savalnieks
"Vaivīte" - Māris Ķauķītis
"Valmiermuiža un Jāņi" - Toms Burcevs
FC "Gauja" - Endijs Apsītis
FC "Lapegle" - Gints Švalbe
SK "Cēsis" - Toms Lakins

Cēsu telpu futbola 2019/2020 gada sezonas vietu sadalījums:
1. “Impar/Limbaži”
2. “Sanart”
3. “Vaivīte”
4. “Valmiermuiža un Jāņi”
5. FC “Gauja”
6. FC “Lapegle”
7. SK “Cēsis”

Noteikti liels Paldies visām komandām par piedalīšanos Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā. Paldies katram spēlētājam, katram komandas atbalstītājam vai vienkārši skatītājiem, kas nāca, lai labi pavadītu vakaru futbola gaisotnē.
Paldies komandām par pacietību šajā ārkārtas stāvokļa laikā un iesakām ievērot piesardzības pasākumus.

Par Cēsu/Vidzemes vasaras 7:7 futbola sezonu informācija sekos.

Līdz 9. jūnijam tiek apturēts Cēsu futbola čempionāts

15.03.2020

Futbola draugi, līdzjutēji un Cēsu futbola čempionāta komandu spēlētāji - šobrīd mums visapkārt valda stingri noteikumi, lai ātrāk mēs tiktu galā ar šo vīrusu un atgrieztos atpakaļ laukumos.

Vēlamies Jūs informēt par tālāko norisi Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā, ja pirmais termiņš mums bija 14.aprīlis, tad valstiski šis termiņš ir pagarināts līdz 12.maijam un nu jau vēlreiz līdz 9.jūnijam. 9.jūnijs ir arī datums, līdz kuram mēs esam pagarinājuši arī Cēsu futbola čempionāta pauzi, lai pēc tam varētu vērtēt situāciju un gaidīt paziņojumus no valdības par tālākiem ierobežojumiem, sakarā ar COVID-19 izplatību un rīcībām.

Mēs ceram uz to labāko, ka Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonu varēsim pabeigt pilnvērtīgi - Čempionātā ir palikušas 10 spēles un arī cīņu par čempiona titulu šajā gadā nevaram palaist garām - "Sanart" un IMPAR ir ļoti sīva cīņa par to, kurš tad būs Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonas čempions.
Plānojam, ka atlikušo spēļu izspēle varētu aizņemt aptuveni divas nedēļas.

CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA ZIEMAS SEZONA JAU PUSĒ

01.02.2020

Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona jau pusē. Šī ir ceturtā ziemas sezona, kas norisinās Cēsu futbola čempionātā. Esam jau tuvāk pavasarim, kas nozīmē, ka sezonā komandas jau pusi no spēlēm ir aizvadījušas un ar nākošo nedēļu jau sāksies otrā apļa spēles, kas tad mūs vedīs arī uz sezonas noslēgumu un šīs ziemas sezonas čempions tiks noskaidrots. Viens ir zināms, tie nebūs iepriekšējās ziemas sezonas čempioni – SK “Spēks”, jo viņi šajā sezona ir izlēmuši nepiedalīties.

 

Pēc pus sezonas aizvadīšanas turnīra pirmajā vietā ierindojas “Impar/Limbaži” komanda, kuri aizvadītajās sešās spēles ir izcīnijuši maksimālo punktu skaitu – 18. Otrajā vietā atrodas komanda “Sanart”, kuri piedzīvojuši vienu zaudējumu jau pret pieminētajiem “Impar/Limbaži” komandu. Un trešo un pēdējo godalgoto vietu pagaidām ieņem “Vaivīte”, kuri četras uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi jau pret abām iepriekš minētajām komandām – “Impar/Limbaži” un “Sanart”

 

Aizvadītajās sešās spēles visvairāk vārtus ir guvuši tieši “Sanart”, kuri ir bijuši precīzi 70 reizes. Vismazāk vārtus ir ielaiduši turnīras līdervienība – “Impar/Limbaži”

 

Šajā sezonā Cēsu futbola čempionātā ir vairākas turnīra debitantes – SK “Cēsis”, FC “Gauja” un tieši ziemas sezonas debitantes, kas jau savus spēkus izmēģināja iepriekšējā vasaras sezona – “Impar/Limbaži”, “Valmiermuiža un Jāņi”, FC “Lapegle”

STARTĒ JAUNĀ ZĀLES FUTBOLA SEZONA

04.11.2019

Sveiciens visiem rudenī, kad aktīvāks kļūst iekštelpu futbols jeb futzāls.
Arī Cēsu futbola čempionāts pēc spraigas un aktīvas vasaras sezonas ir gatavs ziemas sezonai. Ziemas sezonu sāksim jau šodien, 4.novembra vakarā.

Jāpiebilst, ka ziemas sezonai pieteikušās ir 7 komandas - Vaivīte, IMPAR, SK Cēsis, FC Lapegle, Sanart, FC Gauja un Valmiermuiža un Jāņi.
Izspēles kārtība būs pavisam vienkārša - komandas aizvadīs divus apļus tiekoties katra ar katru divas reizes.
Spēļu norises vieta ir ir nemainīga un spēles notiks Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma sporta zālē.

Šajā sezona spēles norisināsies tikai pirmdienu vakaros un spēļu laiki būs 20:00 un 21:00.

Atgādinājums arī komandām,ka nepieciešami vienādi un numurēti krekli katram komandas spēlētājam.

Noslēguma kārta plānota ir 10.aprīlī. Šī arī ir īpaša diena, jo tā ir Lielā piektdiena.

Šodien jau sezonas atklāšanas spēles un šo ziemas sezonu atklās Cēsu futbola čempionāta jaunpienācēji SK Cēsis, kuriem pretī stāsies Vaivīte.
Otrā spēle paredzēta FC Lapegle, kuri mērosies spēkiem ar Impar/Limbaži komandu.

20:00 SK Cēsis - Vaivīte
21:00 FC Lapegle - Impar/ Limbaži.

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2019./2020. GADA ZIEMAS SEZONAI

10.10.2019

Sveiciens visiem futbola draugiem, ar prieku varam paziņot, ka ir sākusies pieteikšanās uz 2019./2020. gada ziemas sezonu Cēsu atklātajā futbola čempionātā. Jāpiebilst, ka šī jau būs ceturtā sezona pēc kārtas, kad norisinās Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona, bet ieskaitot visus turnīrus – vasaras un ziemas, šī jau būs astotā sezona pēc kārtas, kad Cēsīs futbols ir “dzīvs”.

Par čempionāta norisi:

 • Čempionāta sākums paredzēts 4. novembrī, sezonas noslēgums martā/aprīlī.
 • Spēles norisināsies katru nedēļu pirmdienās un trešdienās
 • Spēļu laiki būs 19:30; 20:30 un 21:30
 • Spēles norises vietas – Priekuļi, Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikuma sporta zālē

Spēļu kārtība:

 • Katru pirmdienu un trešdienu norisināsies trīs spēles
 • Uz laukuma 4 spēlētāji + vārtsargs
 • Komandai jābūt vienotiem spēļu krekliem ar numuriem
 • Spēles laiks 2x25min, starp puslaikiem 2 minūšu pārtraukums

Turnīra izspēles kārtība un dalības maksa atkarīga no komandu skaita, kas pieteiksies uz Cēsu futbola ziemas čempionātu. Pieteikšanās līdz 26. oktobrim.

Lai pieteiktos Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonai zvaniet: Mārtiņš Jarohovičs (tel.29199175) vai Rihards Ieviņš (tel. 22427801)

SK SPĒKS - LATVIJAS 7:7 ČEMPIONI

09.10.2019

Cēsu un Valmieras čempioni SK Spēks pēc 29. septembrī izcīnītā Vidzemes 7:7 kausa neapstājās un 6. oktobrī spēja izcīnīt arī Latvijas 7:7 kausu. Šis bija kluba pirmais triumfs Latvijas 7:7 kausa izcīņā, iepriekš labākais rezultāts bija 2016. gada izcīnītā 3 vieta Latvijā. SK Spēks šobrīd ir spēcīgākā komanda Latvijā 7:7 futbolā.

SK “Spēks” 6.oktobrī tikās ar sešām spēcīgākajām komandām Rīgā, RTU stadionā. SK “Spēks” tika ielozēt vienā grupā ar Jelgavas un Alūksnes komandām. Abas spēles grupā tika uzvarētas, lai arī Jelgavniekus izdevās uzvarēt ar minimālu pārsvaru 2:1, tad jau Alūksnes komandu jau gāja pavisam labāk – 3:0. SK “Spēks” ar katru nospēlēto minūti jutās ar vien ērtāk un atraisītāk un katrs spēlētājs laukumā zināja savu darbiņu laukumā. Komandai jau pirms turnīra bija tikai viens mērķis – kļūst par labāko komandu Latvijā.

Komandai fināla spēle bija gaidāma pret FC “Petrow” komandu, kuri ir no Rīgas un šī komanda varēja sagādāt lielas problēmas, jo komanda ir nokomplektēta ar jauniem, ātriem spēlētājiem. Pats spēles sākums SK “Spēks” bija ļoti izdevies, jo “Petrow” komandas vārtsargs jau spēles sākumā pieļāva kļūdu un tas ļāva Alvim Dubovam no SK “Spēks” izmantot šo iespēju un izvirzīties vadībā. Tā arī spēle turpinājās, uzbruka viena komanda, uzbrukuma otra komanda un SK “Spēks” izdevās izturēt “Petrow” spiedienu un rezultāts tā arī nemainījās un SK “Spēks” triumfēja ar rezultātu 1:0 un kļuva par šī gada čempioniem Latvijas amatieru 7:7 futbolā.

Par finālturnīrā labāko uzbrucēju tika atzīts SK “Spēks” uzbrucējs: Alvis Dubovs

Par finālturnīra labāko vārtsargu tika atzīts SK “spēks” vārtsargs: Elvis Arnavs

Šī SK Spēks ir biju lieliska sezona, Cēsu futbola čempionātā 13 spēlēs netika piedzīvots neviens zaudējums, vienu spēli noslēdzot neizšķirti. Arī Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrā un Latvijas 7:7 futbola finālturnīrā netika piedzīvots neviens zaudējums.

SK “Spēks” komanda sveic mājās palikušo komandas biedru Reini Bērziņu ar ģimenes pieaugumu.

VIDZEMES KAUSS FUTBOLĀ 7:7 FINĀLTURNĪRS

25.09.2019

Futbols, tomēr, nebeidzās, ja arī Cēsu futbola čempionāta sezonu esam noslēguši. Šajā svētdienā, Valmierā norisināsies Vidzemes 7:7 futbola finālturnīrs. Šajā finālturnīrā no Cēsīm startēs divas labākās Cēsu komandas – FK RAUNA un Vaivīte. Vēl no Cēsu futbola čempionāta šajā turnīrā startēs arī divas labākās Valmieras komandas – SK Spēks un “Sanarts”. Ja Raunai sezonas izskaņa nebija tā veiksmīgākā un pēdējā kārtā medaļas izspruka no rokām un Rauna finišēja 4.vietā, tad Vaivīte šajā sezonā finišēja 5.vietā. Savu komentāru par Vidzemes 7:7 finālturnīru ir sniedzis arī FK RAUNA komandas pārstāvis Elvijs Reķis: “Vidzemes finālam jūtamies gatavi. Vasaras sezona kopumā neizdevās tik veiksmīga, kā bijām cerējuši, bet sezonas sākumā izvirzītais mērķis joprojām ir izpildāms - uzvarēt Latvijas finālturnīrā. Neskatoties uz to, ka ievērojama daļa pamatsastāva spēlētāju netiek uz Vidzemes finālu, esmu pārliecināts, ka spēsim cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Līdzjutēju atbalsts būs ļoti nepieciešams, tāpēc esiet laipni aicināti! Par Raunu, par uzvaru!”
Savu komentāru par Vidzemes 7:7 futbola finālturnīru ir sniedzis arī Vaivīte komandas pārstāvis Rihards Ieviņš: “Šī būs mūsu pirmā pieredze šāda mēroga turnīrā. Noteikti cīnīsimies katrā spēlē par uzvaru. Būs arī patīkami uzspēlēt pret jaunām komandām no citiem Vidzemes čempionātiem. Mūsu mērķis šim turnīram ir parādīt, ka mēs varam cīnīties ar katru komandu.”

Vaivītes apakšgrupā būs Cēsu futbola čempionāta čempioni SK Spēks”, Futbols Aizkrauklē čempioni “Poila” un osports.lv otrās vietas ieguvēji “Dinamo Ogre”. Vaivītes pirmā spēle paredzēta 9:30 pret SK Spēks
Rauna savukārt ir vienā grupā ar Cēsu futbola čempionāta otrās vietas ieguvējiem “Sanart”, Limbažu futbola čempionāta čempioniem IMPAR” un Ogres futbola čempionāta čempioniem “Streka. FK RAUNA pirmā spēle paredzēta arī 9:30 pret “Sanart” komandu.

Visas spēles klātienē iespējams būs vērot Valmierā, Vidzemes olimpiskajā centrā. Turnīra pirmās spēles 9:30 un apbalvošana 14:30.

Cēsu futbola čempionāta vasaras sezona ir noslēgusies

01.09.2019

 Šī jau bija ceturtā vasaras sezona Cēsu futbola čempionāta ietvaros un pavisam noteikti bagātākā sezona komandu skaita ziņā – 14. Šajā sezonā piedalījās 6 komandas no Valmieras, pa vienai komandai no Siguldas, Limbažiem un tad jau atlikušās sešas komandas bija no Cēsīm vai tuvākas apkārtnes.

Šajā sezona komandas spēlēja vienu reizi katra ar katru, arī šis bija jaunums šajā sezonā, jo iepriekšējās sezonas tika aizvadīti divi apļi turnīrā, bet ņemot vērā lielo skaitu komandas – šogad viens aplis. 
Šajā vasaras čempionātā kopā tika aizvadītas 91 spēle un gūti 583 vārti. Kopā izcīnītas 84 uzvaras, piedzīvoti tieši tikpat zaudējumi; 8 spēlēs netika noskaidrots uzvarētājs – šīs spēles noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu. Šajā sezona tika nopelnītas 103 dzeltenās kartītes kā arī parādītas 11 sarkanās kartītes.
Šajā vasaras sezonā par čempioniem kļuva jau pagājušās vasaras un arī ziemas sezonas čempioni no Valmieras – SK Spēks. “Spēkam” ļoti spēcīga sezona ar izcīnītām 12 uzvarām un tikai pēdējā spēlē neizšķirts pret “Impar/Limbaži”. Spēks šajā sezona guva 64 vārtus un tikai 17 reizes pretinieks pārspēja viņu vārtsargu. “Spēks” izcēlās arī ar 10 dzeltenajām kartītēm un 1 sarkano kartīti. 
Otrās vietas ieguvēji arī komandas no Valmieras – “Sanart”. Sanart pavisam maz pietrūka, lai kļūtu par čempioniem, kad vienīgais zaudējums tika piedzīvots jau pret pieminētajiem SK “Spēks”. “Sanart” arī šajā sezonās izcīnīja 12 uzvaras un piedzīvoja 1 zaudējumu. “Sanart” šajā sezonā tika parādītās 9 dzeltenās kartītes un 1 sarkanā katīte
Cēsu futbola čempionātā līdz pat pēdējai kārtai nebija izlemts trešās vietas liktenis, jo par šo vietu cīnījās vēl pēdējā kārtās FK RAUNA un Limbažnieki – IMPAR. Beigās abas šīs komandas turnīra tabulā bija ar vienādu punktu skaitu un tad jau palīgā nāca vārtu attiecība. Beigās 3. vietu turnīrā izcīnīja Limbažnieki – “Impar/Limbaži” kuriem vārtu attiecība +37, bet “Raunai” +36.

Un nu jau ķersimies klāt pie individuālās statistikas, kad tika apbalvoti čempionāta labākie spēlētāji kā arī katras komandas vērtīgākais spēlētājs.

• Visvairāk vārtus guva: Niks Savalnieks (Sanart)
• Visvairāk rezultatīvu piespēļu : Klāvs Grosbergs (FC Lapegle)
• Rezultatīvākais spēlētājs (vārti + piespēles): Niks Savaļnieks (Sanart)

• Vērtīgākais čempionāta uzbrucējs: Alvis Dubovs Dubovs (SK Spēks)
• Vērtīgākais čempionāta aizsargs: Karlis Lacis ( Sanart)
• Vērtīgākais turnīra vārtsargs: Elvis Malmanis (Impar/Limbaži)

Vērtīgākie spēlētāji katrā komandā:
• Alvis Dubovs (SK Spēks)
• Niks Savalnieks (Sanart)
• Edgars Lācis (Rauna)
• Vairis Velme (Impar/Limbaži)
• Mārtiņš Broks (FBK Valmiera)
• Jānis Raslavs (FK Sigulda)
• Kriss Drikis (Vaivīte)
• Klāvs Grosbergs (FC Lapegle)
• Kaspars Bernats (Lekrings)
• Toms Riekstins (Eglītes mežs)
• Aleksandrs Barkovskis (Valmiermuiža un Jāņi)
• Artis Krievs (Valmieras simboliskā izlase)
• Jurģis Eihenbaums (Auciems)
• Niks Kristens Špilbergs (Pērkons/Einšteins)

Paldies visām 14 komandām par piedalīšanos Cēsu futbola čempionātā visas vasaras garumā, paldies par augsto spēles līmeni, emocijām un spriedzi ik katrā spēlē. Paldies arī katram no bumbu padevējiem – Jūs noteikti turējāt spēles tempu bez pauzēm un ļoti ātri bumbas nogādājāt, lai spēlētāji varētu turpināt spēlēt.

Paldies arī Cēsu novada pašvaldībai, Latvija futbola federācijai Futbols, kā arī personīgi Rihards IeviņšAndris BrokānsKriss Drikis par ieguldījumu turnīra veidošanā.

Vairāk par čempionātu varēsiet atrast www.cesufutbolacempionats.lv kur tad iespējams apskatīt arī pilnu sezonas tabulu kā tā izskatās sezonas noslēgumā un arī rezultatīvākos spēlētājus.

Paldies visiem un tiekamies jau ziemas sezonā, kad atkal sāksim cīnīties par ziemas sezonas čempiona titulu.

Sākam sezonas otro daļu ar līderu cīņām.

23.07.2019

 

Mazi soļi, lai turnīrs kļūtu vēl labāks! No šīs nedēļas stadionā būs redzama tabula ar rezultātiem! 
Informējam ka trešdien, 24.jūlijā, paredzētas ĻOTI saspringtas spēles! 

18:45 SK Spēks - FK RAUNA. Tabulas otrā pret ceturto vietu. Zaudētājs piedzīvos pirmo zaudējumu turnīrā ... 

18:45 IMPAR - FBK Valmiera. Pēc 5 spēļu diskvalifikācijas laukumā atgriezīsies IMPAR un 1.līgas FK Smiltene uzbrucējs Ralfs Apsitis. Cik vārtu gūs Ralfs? Vai florbolisti būs labāki par futbolistiem?

19:45 Valmiermuiža un Jāņi - FC Lapegle. Lapegle turnīrā "buksē"; Jāņi cīnīsies par otro uzvaru turnīrā!

19:45 FK Sigulda - Valmieras simboliskā izlase. Lai Sigulda tiktu TOP 6 - jāņem punkti šajā spēlē!

20:45 Vaivīte - SANART. Turnīra tabulas 1 un 3 vietas komandu cīņa. 

20:45 Eglītes mežs - Lekrings. Abām komandām ļoti noderēs uzvara un 3 puntki turnīra tabulā.

Droši nāc uz stadionu un atbalsti komandas Vidzemes lielākajā amatieru futbola čempionātā!
Futbols Cēsīs atdzīvojas! 
Cēsu Pilsētas Stadions.

Vasaras sezona atklāta 29.05.2019

12.06.2019

Cēsu futbola čempionāta ceturtā vasaras sezona ir sākusies. Čempionāts ir audzis gan komandu skaita ziņā, gan arī skatītāju ziņā, pirmo čempionāta kārtu apmeklēja ap 150 skatītājiem, kas ir cienījams apmeklētāju daudzums. Pirmā kārta arī pašiem spēlētājiem vēl lika saprast kā spēlēt, aprast ar laukumu un bumbu.

Pirmajā kārtā pārliecinošāko uzvaru izcīnīja ziemas čempionāta sudraba medaļu ieguvēji "Sanart" kas ar 10:0 uzvarēja komandu "Lekrings". Vēl tika aizvadītas divas spēles, kurās kāda komanda neguva vārtus. FK RAUNA ar 6:0 uzvarēja "Eglītes mežs" komandu un Vaivīte ar 4:0 uzvarēja "Valmiermuiža un Jāņi" komandu.
Par aizraujošāko dueli izvērtās ziemas sezonas čempionu SK Spēks un FK "Siguldas" spēles, kurā čempioni bija nonākuši zaudētājos ar 0:2, bet tomēr prata ne tikai atspēlēties, bet spēles beigu daļā arī izraut uzvaru 3:2.
Arī "Valmieras simboliskā izlase" aizvadīja ļoti aizraujošu spēli pret "Auciems" komandu, beigu rezultāts 2:1, uzvaru izcīnīja "Valmieras simboliskā izlase" bet beigu daļā viņiem nācās aizstāvēties no draudīgiem "Auciema" uzbrukumiem, lai noturētu uzvaru. Vēl FC "Lapegle" prata uzvarēt FBK "Valmiera" ar rezultātu 4:2, lai arī spēles pirmajā daļā bija nonākuši zaudētājos ar 1:2, bet trīs bezatbildes vārti un izcīnīta skaista uzvara.

Tāpat atbalstītāji tiks gaidīti arī Valmieras olimpiskajā centrā, kur savā starpā tiksies Valmieras komandas. 

Gaidīsim tik pat atbalstītāju cik pirmajā kārtā un vēl vairāk. Tiekamies laukumos.

2019. gada vasaras sezona sāksies jau 29. maijā

28.05.2019

Sveiciens visiem ⚽️ draugiem! Esam ļoti tuvu sezonas sākumam - 7:7 sezona sāksies šo trešdien. Futbols Cēsis pilsētas stadionā būs katru trešdienu līdz augusta beigām. Spēles 18:45, 19:45 un 20:45. Katra 2x25 minūtes gara.

Šis gads ir nācis ar komandu pieaugumu skatoties pēc pagājušās vasaras sezonas. Šajā sezona Cēsu futbola čempionātā startēs rekordskaits komandu – 14 (!), kas nozīmē, ka 13 komandas mēģinās gāzt no troņa SK Spēks, kas šobrīd ir vasaras un ziemas sezonas čempioni. Jāpiemin, ka šajā sezonā no Valmieras ir pieteikušās 6 komandas. 

Čempionāta izspēles kārtība: tiks izspēlēts viens aplis, katra komanda ar katru aizvadīs vienu spēli, kas kopsummējas 13 spēlēs sezona katrai komandai. Katru otro nedēļu trīs spēles tiks aizvadītas, Valmieras olimpiskajā centrā. Šis gan attiecas uz Valmieras komandām, jo tikai savstarpējās spēles viņi aizvadīs Valmierā. Turnīra ietvaros tiks noskaidrota arī Valmieras 7:7 labākā komanda.

Gaidīsim no visām komandām lielu ciņas sparu, degsmi un intrigu turnīra tabulā visas sezonas garumā. Tāpat gaidām arī stadionā katras komandas atbalstītājus, lai justu līdzi sev tuvākajai komandai un no malas motivētu spēlētājus rādīt labāko spēli. Sports Cēsīs, tiekamies jau šo trešdien, Cēsu pilsētas stadionā!

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS 2019. gada vasaras sezonai Cēsu atklātajam 7:7 futbola čempionātam.

17.04.2019

Sveiciens visiem futbola draugiem, ar prieku varam paziņot, ka ir sākusies pieteikšanās uz 2019.gada vasaras sezonu Cēsu atklātajā 7:7 futbola čempionātā. Jāpiebilst, ka šī jau būs ceturtā sezona pēc kārtas, kad norisinās Cēsu futbola čempionāta vasaras sezona, bet ieskaitot visus turnīrus – vasaras un ziemas, šī jau būs septītā sezona pēc kārtas, kad Cēsīs futbols ir “dzīvs”.

Par čempionāta norisi:

 

 • Čempionāta sākums paredzēts 29.maijā, sezonas noslēgums augustā.
 • Spēles norisināsies vienu dienu nedēļā – trešdienā.
 • Spēļu laiki būs 18:45; 19:45 un 20:45
 • Spēles norises vietas – Cēsu pilsētas stadions

Spēļu kārtība:

 

 • Stadionā norisināsies vienlaicīgi divas spēles
 • Uz laukuma 6 spēlētāji + vārtsargs
 • Komandai jābūt vienotiem spēļu krekliem ar numuriem
 • Spēles laiks 2x25min, starp puslaikiem 2 minūšu pārtraukums

 

Turnīra izspēles kārtība un dalības maksa atkarīga no komandu skaita, kas pieteiksies uz Cēsu futbola čempionātu. Pieteikšanās līdz 15. maijam.

Pieteikties Cēsu futbola čempionāta vasaras sezonai variet pie Mārtiņa Jarohovica ( tel. 29199175) vai Riharda Ieviņa (tel. 22427801)

CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTA 2018/2019 ZIEMAS SEZONA NOSLĒGUSIES AR SK SPĒKS TRIUMFU

14.03.2019

Cēsu futbola čempionāta ziemas sezona 2018/2019 ir noslēgusies. Šī jau bija trešā sezona, kad ziemas sezonā komandas sapulcējās, lai noskaidrotu labāko komandu, kura tad izcīnīs čempiontitulu. Šajā sezonā čempionātā piedalījās septiņas komandas – Vaivīte, Sanart, SK Spēks, Sigulda 1, Sigulda 2, Smiltenes tehnikums, JFS. Katra komanda aizvadīja 12 spēles, tiekoties divas reizes katra ar katru. Spēles jau kā ierasts ziemas sezonai notika Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās. Šī sezona gan bija īpaša ar to, ka sezonas vidū čempionātā bija mēnesi gara pauze, jo Priekuļu tehnikuma hallei tika mainīts grīdas segums.

Šī sezona bija īpaša ar to, ka līdz pat pēdējai kārtai nebija skaidrs komandu izvietojums starp trīs labākajām komandām un pēdējā kārtā tikās SK “Spēks” pret “Sanart” komandu, kur tad arī viss noskaidrojās un SK “Spēks” tikai pēdējā spēlē prata uzvarēt un izcīnīt čempiontitulu 2018/2019 gada Cēsu futbola čempionāta ziemas sezonā.

Šajā sezonā 7.vietu ieguva “Sigulda 2”, kuriem gan neveicās tik labi un diemžēl nav izcīnīts neviens punkts, bet viņus var uzteikt par lielisku cīņassparu pat brīžos, kad neveicās tik labi. 6.vietu ieguva “JFS” ar izcīnītiem 9 punktiem, arī šai komandai sezona gāja kā pa kalniem, rādot labu sniegumu katrā spēlē, bet kaut kur pietrūka veiksmes. 5.vietu ieguva “Smiltenes tehnikums” ar izcīnītiem 13 punktiem, šos jauniešus var uzteikt par lielu degsmi pēc futbola un cīņu par katru laukuma centimetru. 4.vietu ieguva “Sigulda 1” ar izcīnītiem 16 punktiem, šai komandai sezonas sākums nebija, varbūt, tik veiksmīgs, bet uz sezonas otro pusi parādīja, ko viņi var paveikt. 3. vietu ieguva “Vaivīte” ar izcīnītiem 28 punktiem, šī komanda sevi labi parādīja ar cīņu katrā spēlē. Jāpiebilst, ka “Vaivīte” bija vienīgā komanda, kas ir spēlējusi visas sezonas Cēsu futbola čempionātā ieskaitot gan ziemas sezonas, gan vasaras. 2. vietu ieguva “Sanart” arī ar izcīnītiem 28 punktiem, bet pateicoties uzvarai pret “Vaivīte” viņi otrie. Šī komanda parādīja lielisku cīņu, spēles kvalitāti un emocijas laukumā cīnoties pašaizliedzīgi par katru laukuma centimetru. 1. vietu ieguva SK “Spēks” ar izcīnītiem 30 punktiem, jāpiebilst, ka SK “Spēks” ir pirmā komanda turnīra vēsturē, kuri ir uzvarējuši gan vasaras sezonā, gan ziemas sezonā. Šī komanda arī parādīja lielisku raksturu, spēles kvalitāti un cīņu katrā spēlē.

Cēsu futbola čempionāta 2018/2019 ziemas sezonas labākie spēlētāji:

 • Visvairāk gūto vārtu: Niks Savaļnieks (Sanart)
 • Visvairāk rezultatīvo piespēļu: Artūrs Pallo (Sanart)
 • Rezultatīvākais spēlētājs: Niks Savaļnieks (Sanart)
 • Turnīra vērtīgākais aizsargs: Artūrs Bacis (SK Spēks)
 • Turnīra vērtīgākais uzbrucējs: Niks Savaļnieks (Sanart)
 • Turnīra vērtīgākais vārtsargs: Jānis Miķelsons (Vaivīte)

Paldies katrai no komandām, kas piedalījās čempionātā un veltīja savu laiku tam. Paldies par emocijām, cīņas sparu un rādīto futbolu. Paldies arī skatītājiem, kuri nāca uz spēlēm, jo šogad čempionāts bija ļoti apmeklēts un arī skatītājiem netrūka emociju. Un tiekamies vasaras sezonā.

 

PUSE NO 2018./2019. GADA ZĀLES FUTBOLA SEZONAS AIZVADĪTA

02.01.2019

Sveiciens visiem jaunajā, 2019.gadā, lai uzvarām un izaicinājumiem bagāts šis gads.

Cēsu futbola čempionāts telpās jeb telpu futbola sezona ir pusē. Katrai komandai vēl ir palikušas sešas spēles līdz sezonas noslēgumam, izņemot SK Spēks un FK Sigulda 1 komandas, kuras jau ir paspējušas aizvadīt septiņas spēles šajā sezonā.

Pēc pirmā apļa, kurā komandas aizvadīja sešas spēles jau ir nostabilizējušās komandas, kuras varētu cīnīties par medaļām. Šobrīd turnīra vadībā atrodas SK Spēks, bet pieminēsim, ka viņiem ir par vienu aizvadītu spēli vairāk. Otrajā vietā ierindojas Vaivīte, komanda, kura šobrīd vienīgā turnīru ir aizvadījusi bez zaudējumiem un trešajā vietā ierindojas spēcīgais Sanarts. Vēl ir jāizvada sešas spēles, kurās var maksimāli izcīnīt 18 punktus, tāpēc ari FK Sigulda 1, JFS un Smiltenes tehnikums šobrīd vēl var pacīnīties par vietu uz medaļām. FK Sigulda 2 tas būtu grūtāk izdarāms, jo pirmajā aplī šai komandai vēl nav izdevies izcīnīt nevienu uzvaru, bet jauns gads, jauni panākumi.

Janvārī notiks spēles tikai 7.01 un 9.01, jo Priekuļu tehnikuma zālē tiks mainīts grīdas segums un pēc nelielas pauzes jau atgriezīsimies uz februāri, kad spēles aizvadīsim uz jauna, kvalitīva grīdas seguma.

Uz tikšanos laukumā un tribīnēs!

SĀKAS 2018./2019. GADA ZĀLES FUTBOLA SEZONA

09.11.2018

Pirmdien, 12.novembrī, sāksies jaunā 2018./2019. gada Cēsu futbola čempionāta iekštelpu sezona, kurā par godalgotām vietām cīnīsies septiņas komandas. Kopā turnīrā spēles notiks divos apļos, katrai komandai aizvadot 12 spēles.

Spēles, kā ierasts, notiks Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienās un trešdienās plkst.19:45 un 20:45.

Šogad čempionātam ir pievienojušās jaunas komandas. FK Sigulda ir izveidojusi divus jaunus sastāvus, pievienojusies komanda JFS, Sanart un SK Spēks. Komanda SK Spēks ir piedalījusies arī turnīrā vasaras sezonā un uzrādījusi ļoti labus rezultātus, līdz ar to būs interesanti redzēt, kā komandai veiksies iekštelpu sezonā.

Dalību čempionātā šosezon turpina arī komanda Vaivīte, kura iekštelpu sezonas turnīros piedalās jau kopš pirmā gada. Šī komanda jau sevi pierādījusi kā nopietnu konkurentu par cīņu uz medaļām. Arī komanda Smiltenes tehnikums iepriekšējā sezonā sevi labi parādīja, līdz pēdējām minūtēm spēlējot labu un ātru futbolu. Diemžēl čempionātā šosezon nepiedalīsies un savu titulu neaizstāvēs iepriekšējās sezonas čempioni – komanda Kvartāls.

Kopējais komandu saraksts: FK Sigulda 1, FK Sigulda 2, JFS, Sanart, Smiltenes tehnikums, Vaivīte, SK Spēks.

Visās spēlēs gaidīti atbalstītāji un komandu fani, lai justu līdzi saviem favorītiem un baudītu labu, aizraujošu un spraigu futbolu.

Uz tikšanos laukumā un tribīnēs!

SĀKAS 2018.GADA FUTBOLA SEZONA

12.06.2018

Ceturtdien, 14.jūnijā, sākas divi lieli futbola notikumi - Cēsu čempionāts un Pasaules kauss futbolā! 

 

Lai gan Pasaules kausā Krievijā cīnīsies pasaules labākās izlases, vietējā mērogā Cēsu futbola čempionātā šogad piedalīsies 9 amatieru komandas!

 

Šogad savu titulu centīsies aizstāvēt Rauna, kura uzvarējusi iepriekšējās 2 sezonās. Par medaļām šogad cīnīsies Vaivīte, Pērkons, FK Sigulda. Pārsteigumu var sagādāt Lekrings, kas piedalās lai labāk sagatavotos Latvijas florbola čempionātam. Līdzīgi mērķi ir arī Auciemam, kas piedalās Cēsu florbola čempionātā. 

Šosezon čempionātā piedalīsies 3 komandas no Valmieras - Kvartāls, Eglītes mežs, SK Spēks. 

 

Spēles norisināsies Cēsu pilsētas stadionā visas vasaras garumā katru ceturtdienu no plkst. 18:45. Būs arī papildus spēļu kārtas pirmdienās. 

Visu spēļu kalendāru, rezultātus, spēlētāju statistiku var aplūkot Cēsu futbola čempionāta mājas lapā www.cesufutbolacempionats.lv 

 

Gaidīsim gan mazus, gan lielus skatītājus vērot spēles klātienē! 

 

PIETEIKŠANĀS VASARAS SEZONAI

16.05.2018

Labdien, futbola draugi!!!

 

Vasara ir klāt un tuvojas jauna Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionāta sezona!

Aicinām komandas pieteikties čempionātam!

 

Par čempionātu:

-          Spēles norisināsies Cēsu pilsētas stadionā

-          Spēles notiek otrdienu, ceturtdienu vakaros, plkst. 19:00 – 22:00

-          Turnīrs notiek jūnija, jūlija, augusta mēnešos. 25.augustā, sestdienā, paredzēta noslēguma kārta

-          Uz stadiona futbola laukuma paralēli norisinās 2 spēles

-          Uz laukuma 6 spēlētāji + vārtsargs

-          Komandām jābūt vienādiem spēļu krekliem ar numuriem

-          Spēles laiks 2 x 25 minūtes, 2 minūšu pārtraukums

-          Spēļu kalendārs, rezultāti apskatāmi www.cesufutbolacempionats.lv

-          Spēles iespēju robežās tiek fotografētas

-          Dalības maksa 20,- eur par spēli

 

Pieteikšanās līdz 23.maijam.

 

Par turnīra nolikuma punktiem tiks organizēta pārstāvju sanāksme, kas plānota 24.maijā.

 

Mārtiņš Jarohovičs

Biedrība “Sports United”

Mob. 29199175

 

 

FUTZĀLA TURNĪRS TUVOJAS NOSLĒGUMAM

27.03.2018

Cēsu atklātais telpu futbola jeb futzāla čempionāts tuvojas noslēgumam. Katrai no deviņām komandām vēl jāaizvada 2-4 spēles.
Čempionāta otrajā aplī ir nostabilizējies komandu sadalījums un noslēdzošajās kārtās tiks sadalītas vietas! Uzdoto brīdi vadībā ir Kvartāls, kas pēdējās divās spēlēs ir guvuši svarīgas uzvaras un punktus kopvērtējumā. Seko Futbola klubs "Priekuļi" komanda, kuriem ir iespēja apsteigt šī brīža līderus. Cīņu par sudrabu turpina Siguldas būvmeistars.
Turnīra tabulā no ceturtās līdz septītajai škir tikai vienas uzvara jeb trīs punkti un nākošās spēles parādīs spēku samēru un rezultātu turnīra noslēguma. Skatīsimies kā veiksies Smiltenes Tehnikums, Eglītes mežs, Vaivite un Futbola klubs "Arza".
Astotajā vietā šobrīd Futbola klubs "Priekuļi" jaunatnes komanda, kas spēli no spēles uzlabo savu sniegumu un ceram uz darba rezultātiem jau vasaras sezonā. Turnīru noslēdz Priekuļu Tehnikums, kuriem speļu rezultāti šogad nav tik labi kā pagājušo gadu.
 
Kārtējās spēles notiks pirmdienās un trešdienās Priekuļu Tehnikums sporta hallē, taču iespējamas nelielas izmaiņas. Kalendāram sekojiet līdzi http://cesufutbolacempionats.lv/kalendars/
 
Droši vari klātienē nākt atbalstīt savu komandu!

TELPU FUTBOLA SEZONA SĀKUSIES

30.11.2017

Novembra vidū sākusies ļoti aizraujoša Cēsu atklātā telpu futbola čempionāta sezona. Šosezon par uzvaru, divu apļu turnīrā, 16 kārtās, sacentīsies 9 komandas no Cēsīm un apkārtnes. 

 

Cēsīs futbols ir atguvis savu garšu. Ir palielinājies komandu skaits, augusi spēļu kvalitāte. To veicinājuši ir dažādi apstākļi - demokrātiska amatieru turnīra veidošana, sportiska konkurence, reģiona līdera Valmiera Glass/ViA sasniegumi Latvijas 1.līgas čempionātā (iekļūšana Virslīgā), kā arī telpu futbolā. 

 

Telpu futbola čempionāts gan tiek aizvadīts Priekuļu novadā (arī vasaras 7:7 čempionāts Jāņmuižā), jo uz doto brīdi Priekuļu tehnikuma hallē, kura ir atbilstošākā šāda turnīra aizvadīšanai tuvākajā apkārtnē. 

 

Pirms turnīra komandu pārstāvjiem bija vairākas vienošanās par nolikuma punktiem par ierobežojiem. Svarīgākais - telpu futbola Virslīgas dalībnieku nespēlēšana turnīrā. Ir vairāki spēlētāji, kur ir pieteikti Virslīgai, bet fiziski nav spēlējuši. Šādos gadījumos drīkst spēlēt Cēsu telpu čempionātā. 

 

KOMANDAS

 

FK Priekuļi turnīrā piedalās ar divām komandām, kurās atdalīti pieredzējušo spēlētāju un labāko jauniešu (un meitenes) komandas. Jauniešu komandai, kuri  veidos pamatkodolu FK Priekuļi komandā šī ir lieliska prieredze cīnoties ar rūdītākiem vīriem. Un cerams, pieredze noderēs cīnoties par iekļūšanu Latvijas 1.līgas čempionātā. 

 

Smiltenes tehnikums un Priekuļu tehnikums kā izglītības iestādes piedalās turnīrā. Smiltenes tehnikums rāda ļoti atzīstamu sniegumu un turnīra sākumā parādījusi kā visemocionālākā komanda. Komandā arī spēlē sporta skolotājs, kas piešķir savuasumu komandai. Priekuļu tehnikuma komanda aizvadījusi vienu spēli, pēc kuras sniegumu turnīrā vērtēt grūti.

 

Komanda Vaivīte turnīru uzsākusi ar divām nevieksmēm, bet tas nezaudē pārliecību pār uzvarām nākošajās kārtās.Tās noteikti būs. Un, iespējams, arī medaļas būs! 

 

FC Arza šķiet ir vislielākajām ambīcijām un cīnās par uzvaru katrā spēlē. Tomēr komandas kodols ir Arzas rūdīti čaļi!

 

Vēl trīs komandas piedalās - no Siguldas, Mazsalacas un Valmieras. Siguldas Būvmeistars iecienījuši turnīru un komandas rezultāti ir labi. Mazsalacas Eglītes mežs – ar savu dzīvīgu spēli (arī zaļajām formām) un sabalanesēts sastāvu cīnīsies ar visiem. Savukārt, draudzīgā komandā  Kvartāls, kuras sastāvā spēlē lieli futbola spēles piekritēji + 2 atzīstamiem spēlētājiem. Kādiem? – nāciet klātienē un skatieties!

 

Čempionāts ir sācies un līdz aprīļa mēnesim katru pirmdienu un trešdienu, plkst. 20:00 un 21:00, katru vakaru 2 aizraujošas spēles. Nāc vērot spēles klātienē - Priekuļu tehnikuma hallē!

 

Spēļu foto: https://www.facebook.com/GLSportsPhoto/

TELPU FUTBOLA SEZONA

06.11.2017

2017/18.gada telpu futbola jeb futzāla sezonai pieteikušās 9 komandas!


Čempionātu sāksim 15.novembrī.

 

Turnīrā piedalīsies:

Priekuļu tehnikums
Vaivīte
Siguldas Būvmeistars
Kvartāls
FK Priekuļi
FK Priekuļi M&V
FC Arza
Smiltenes tehnikums
Eglītes mežs

 

Spēles notiks Priekuļu tehnikuma hallē pirmdienu un trešdienu vakaros 20:00 un 21:00.

PIETEIKŠANĀS TELPU FUTBOLA ČEMPONĀTAM

20.10.2017

Informējam par pieteikšanos CĒSU TELPU FUTBOLA ČEMPONĀTAM!

Pieteikšanā līdz 29.oktobrim!

 

Turnīru paredzēts sākt novembrī vidū.
Spēles notiks otrdienu un ceturtdienu vakaros Priekuļu tehnikuma sporta zālē.
Katrai komandai paredzēta 1 spēle nedēļā.
Spēles laiks 2x25 minūtes.

 

Par organizatoriskiem jautājumiem droši zvaniet mob.29199175

NOSLĒDZAS CĒSU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

15.10.2017

Līdz ar Latvijas 7:7 futbola čempionāta noslēgumu, varam oficiāli teikt – arī Cēsu futbola čempionāts ir beidzies!
Lai gan sacensības beidzās augusta pēdējā sestdienā, mūsu labākā komanda Rauna pārstāvēja Vidzemes čempionātā, kas notika 1.oktobrī. 
Pagājušo gadu Rauna Vidzemes finālturnīrā izcīnīja otro vietu. Šogad – solis augšup – uzvara turnīrā un iespēja cīnīties par Latvijas labākās 7:7 futbola komandas godu!

Par visu pēc kārtas!

 

CĒSU ČEMPIONĀTS


Izvērtējot infrakstuktūras pieejamību Cēsīs un apkārtnē, tika pieņemts lēmums spēlēt Jāņmuižas stadionā. Jāpiemin, ka regulāra dabīgā zāliena lietošana un tā atjaunošanās bija pietiekama. Par laukuma pieejamību un kvalitāti jāsaka Paldies Priekuļu novadam. 
Čempionātā piedalījās 8 komandas, kas katru otrdienu vakaru, paralēli uz diviem laukumiem, kopā aizvadīja 4 spēles. Turnīrā tika aizvadītas 14 kārtas, trīs mēnešu garumā no jūnija līdz augusta beigām.
Salīdzinot ar pagājušo gadu ir audzis spēļu apjoms un kvalitāte. Katrā komandā varēja spēlēt līdz 3 spēlētājiem, kas piedalās Latvijas futbola čempionāta 1.līga. Otrās līgas spēlētājiem ierobežojumi nebija. 
Kopā aivadītas 55 spēles, parādītas 34 dzeltanās un 11 sarkanās kartiņās. Tika piemēroti arī disciplinārsodi, kur spēlētājiem bija jāizlaiž noteikts spēļu skaits.

Uzvarētājs tiks noskaidrots aizvadot divu apļu turnīru, kurā labāko sniegumu, izcīnot 13 uzvaras 14 spēlēs, parādīja Rauna. Čempionātā vadošo komandu pulkā bija arī Eglītes mežs un Vaivīte. Pēdējā kārtā sudrabu izcīnīja Vaivīte, bronzu – Eglītes mežs.

 

1. Rauna
2. Vaivīte
3. Eglītes mežs
4. FC Arza
5. Pērkons
6. Siguldas būvmeistars
7. Auciems
8. Einšteins

 

Labākais uzbrucējs - Rezultatīvākais spēlētājs – Andrejs Ivanovs (Siguldas būvmeistars). 11 vārti P.s. Nepārprotiet – Siguldā dzīvo arī Andrejs Ivanovs – ne tas kurš FK Priekuļi vadītājs.
Labākais vārtsargs - Ričards Plakanis
Labākais aizsargs - Rihards Ieviņš
Labākā spēlētājs – Edgars Lācies. Ar lielu degsmi, atbildību, centību izpelnījies šo Godu šogad!!!
Godīgākā komanda – Pērkons. Pavisam godīgi – vismazāk dzelteno, sarkano kartiņu. Vai bija nepiekāpīgi? Nē, bet godīgi !!!

Turnīra noslēgumā par kultūras programmu parūpējās komanda Vaivīte. Uzaicināta grupa – Duets Sandra jaunajā sastāvā, ar popularāko dziesmu “Vasaras mobilais kabatā”

 

VIDZEMES FINĀLTURNĪRS

 

No Cēsu futbola čempionāta tikais uzvarētaji kvalificējas Vidzemes novada finālturnīram. 
Rezultāti: 
Rauna - SK Spēks (Valmiera) 1:0
Rauna - OCSK (Ogre) 3:0
Rauna - IMPAR (Limbaži) 1:0
Rauna - Dinamo (Ogre) 0:0
Kopvērtējumā uzvara un mūsu turnīra uzvarētājs pārstāv Vidzemi finālturnīrā.

 

LATVIJAS FINĀTURNĪRS

 

Turnīrā piedalījās 6 komandas - Rauna (Vidzeme), Medze (Kurzeme), LDzSA (Ziemeļaustrumi), Kalupe (Latgale), Salons.lv (Rīga), Lokomotīve (Zemgale). Tikām sadalīti 2 apakšgrupās pa 3 komandām katrā. Pirmās divas katras grupas komandas kvalificējas pusfinālam, trešās vietas spēlē par 5.-6. vietu. Apakšgrupā bija jāsacenšas ar Medzes un LDzSA komandām. Pirmajā spēlē uzvarā pār Medzi ar rezultātu 3:2. Otrā spēle neizdevās un piedzīvots zaudējums pret LDzSA 0:4. Lai gan spēle būtiski neietekmēja situāciju apakšgrupā, jo bija garantēta iekļūšan pusfinālā. Turpinājumā cīņa ar otras grupas labāko komandu Lokomotīve, kura pieveikta ar rezultātu 1:0. Fināla, izšķirošajā spēlē, ar Latgales čempioniem Kalupi. Spēles sākumā Rauna izvirzās vadībā, taču pretinieki spēja rezultātu izlīdzināt. Bija iespēja izcīnīt čempionu titulu spēles pamatlaikā, bet tas neizdevās, tāpēc nācās uzvarētāju noskaidrot pēcspēles sitienos, kuros veiksmīgāki izrādījās latgalieši un pārspēja mūs pendelēs. Latvijas čempionas tika noskaidrots noslēdzošās spēles pēcspēles sitineos, kuros labāki ar rezultātu 3:4 bija pretinieki.
Raunas pārstāvis, Elvijs Reķis: “Esam ļoti priecīgi par sasniegto, taču ir jūtama arī diezgan pamatīga rūgtuma sajūta, jo čempionu tituls bija patiešām ļoti tuvu.”

 

Apsveicam Raunu ar sasniegumu un novēlam neapstātiespie sasniegtā!

 

Līdzar to oficiāli 2017.gada vasaras futbola sezona Cēsīs ir noslēgusies!

 

2018.gada sezonu jau gaidām šodien, jo, visticamāk, spēles tiks aizvadīts atjaunotajā Cēsu stadiona futbola laukumā!

 

Organiztora vārdā vēlos pateikt PALDIES, visiem kas palīdzēja tā veidošanā: Cēsu novada pašvaldība, Priekuļu novada pašvaldība, futbola klubs Priekuļi, Kafe Priede, SIA Fresh One, Andrim Brokānam, Jānim Jarohovičam, visiem tiesnešiem un, protams, spēlētājiem!

 

Ar cieņu, Mārtiņš Jarohovičs

PUSE ČEMPIONĀTA AIZVADĪTA

19.07.2017

Šo otrdien, ar kārtējām 4 spēlēm, noslēdzās Cēsu atklātā 7:7 futbola čempionāta pirmais aplis.

 

Pēc aizvadītām 7 spēlēm, turnīra vadībā ir komanda Rauna, kas uzvarējusi visās spēlēs. Komandas sniegums ir bijis pietiekami stabils, ka šobrīd dod vismaz 2 uzvaru handikapu. Rauna guvusi visvairāk vārtus, kā arī ielaidusi vismazāk vārtus.  Raunai arī uz doto brīdi rezultatīvākais spēlētājs – Elvijs Reķis guvis 7 vārtus.

 

Turnīra otrajā, trešajā vietā ir Vaivīte un Eglītes mežs, kuras 7.kārtā zaudēja punktus.

Ar labu sniegumu 10 punktus un ceturtie šobrīd ir Pērkons, kas uzskatāms par visliekāko kāpumu

salīdzinot ar pagājušo gadu!

 

Nākošās komandas – FC Arza, Einšteins, Auciems un Siguldas Būvmeistars cīnījušies ar mainīgām sekmēm.

  

Puse no čempionāta aizvadīta un priekšā komandām vēl 7 spēles, izņemot Eglītes mežs un Siguldas būvmeistars, kas pirmajā aplī savstarpējo spēli neaizvadīja. Komandām par spēli vairāk jāaizvada.

 

Skatītājiem aicinu katru otrdienu sākot no 19:30 būt klātienē Jāņmuiža un vērot aizraujošas spēles!

Noslēdzošā kārta notiks sestdienā, 26.augustā, kad katra komanda aizvadīs divas spēles un būs noslēguma pasākums visiem – spēlētājiem, ģimenēm un skatītājiem!

SĀKAM 2.SEZONU!

07.06.2017

Ar trīs aizraujošām spēlēm, vakar, 6.jūnijā sākām otro Cēsu atklātā 7:7 futbola sezonu! 

Šogad turnīrā piedalās astoņas komandas, kasaizvadīs divuapļuturnīru un kopā spēlēs 14 spēles. 

 

Turnīrā piedalās:

Auciems
Eglītes mežs

Autoskola Einšteins
FC ARZA 
Pērkons
Rauna
Siguldas būvmeistars
Vaivīte

 

Spēles tiks aizvadītas Jāņmuiža, kur šobrīd ir pieejams laukums, kas atrodas vistuvāk Cēsīm.

PIETEIKŠANĀS ČEMPIONĀTAM

25.04.2017

Saistībā ar Cēsu atklātā 7:7 futbola sezonas tuvošanos, organizatori, biedrība "Sports United", informē par pieteikšanos 2017.gada čempionātam!

 

Pagājušo gadu tika aizvadīts aizraujošs turnīrs un šogad plānojam aizvadīt ar vairāk komandām un spēlēm. Zināms, ka spēles norisināsies Priekuļu vidusskolas stadionā un spēles būs darba dienu vakaros. Čempionātu plānojam uzsāk maija pēdējā (jūnija pirmajā) nedēļā.

 

- Uz laukuma komandā atrodas 6 laukuma spēlētāji + vārtsargs;
- Neierobežotas spēlētāju maiņas spēles laikā;
- Spēles laiks 2 x 25 minūtes;
- Spēļu sākums jūnija, jūlija mēnešos 19:00, 20:00, 21:00. Augustā spēles var sākties ātrāk;
- Plānots ierobežots skaits spēlētāju vienā komandā (15);
- Dalības maksa 20,- EUR par spēli;
- Čempionāta uzvarētājs pārstāv Cēsu novadu Vidzemes 7:7 turnīrā, kas notiek rudenī.

 

Pieteikšanās līdz 10.maijam.
Pārstāvju sapulce 12.maijā.

 

Par organizatoriskiem jautājumiem, lūgums zvanīt 29199175 (Mārtiņš).

TELPU FUTBOLA UZVARĒTĀJS - V-LODE 99

17.03.2017

Šonedēļ, aizvadot noslēdzošo, piecpadsmito kārtu noslēdzās Cēsu atklātais telpu futbola čempionāts. 6 komandu konkurencē par turnīra uzvarētājiem kļuva V-Lode 99.

 

Pēc aizvadītā gada vasarā notikušā 7:7 futbola čempionāta, sporta veida tradīcijas Cēsīs tika atdzīvinātas un likumsakarīgs bija Ziemas jeb telpu futbola čempionāts. Kopš novembra vidus Priekuļu Tehnikuma hallē gandrīz katru trešdienu komandas sacentās savā starpā un aizvadīja 3 apļu turnīru.

Turnīra gaitā bija acīmredzamas vairāku spēlētāju individuālo prasmju pieaugums, kā arī komandu ambīcijas uzvarēt turnīrā kas summējās gan ar labu, papildus spēlētāju piesaisti, gan ar komandu vēlmēm pēdējās kārtās sev izbrīvēti izdevīgāku spēļu sākuma laiku, lai paspētu uz tām visi labākie spēlētāji.

 

Telpu futbola čempionātā kopā tika aizvadītas 44 spēles (vienā spēlē komandai tika piešķirts tehniskais zaudējums); kopā tika gūti 552 vārti (vidēji 12,5 spēlē); tiesneši spēlētājiem piešķīruši dzeltenās kartiņas 28 reizes, kā arī sarkano kartiņu vienu reizi. Katra komanda izcīnīja vismaz vienu uzvaru spēlē, kā arī vismaz reizi izbaudīja zaudējuma rūgtumu.

 

Čempionāta noslēguma tabula (labākais komandas spēlētājs)

 1. V-Lode 99 (Leonīds Koraļovs)
 2. Zosēnu Metalurgs (Kristaps Aleksējevs)
 3. Vaivīte (Gints Švalbe)
 4. FC Arza (Ežus Cābulis)
 5. Priekuļu Tehnikums (Elvis Fundurs)
 6. Cēsu Profesionālā vidusskola (Dāvis Poļaks)

 

Turnīrā tika noteikti labākie spēlētāji:

Labākais vārtsargs: Dmitrijs Voicišs (V-Lode 99)

Labākais aizsargs: Krišs Driķis (Vaivīte)

Labākais uzbrucējs: Leonīds Koraļovs (V-Lode 99)

 

Turnīra laikā pozitīvas bija FC ARZA atpazīstamības aktivitātes, kuras pamanīja gan spēlētāji, gan skatītāji.

 

Par turnīra veiksmīgu norisi PALDIES komandām, komandu pārstāvjiem, Priekuļu tehnikumam (J.Olengovičam), FK Priekuļi , tiesnešiem, kā arī turnīra atbalstītājiem Kafe Priede.  

 

Informācijai - 25.martā tiks aizvadīts Cēsu telpu futbola kauss! Pieteikšanās līdz trešdienai, 22.martam.

 

Šajā vasarā notiks 7:7 čempionāts. Dalību ir izrādījušas vairākas komandas. Čempionāts notiks jūnija, jūlija un augusta mēnešos. Spēles, visticamāk, aizvadīsim Priekuļu vidusskolas stadionā, spēlējot darba dienu vakaros (otrdienās un/vai trešdienās un/vai ceturtdienās) izvērtējot komandu skaitu kuras piedalīsies.

 

Visa informācija par Cēsu futbola čempionātu redzama mājas lapā www.cesufutbolacempionats.lv

 

#futbols #cesis #priekuli

ČEMPIONĀTA PUSCEĻŠ

26.01.2017

Vakar tikai aizvadīta Cēsu atklātā futzāla čempionāta 8.kārta.

 

Cēsu Profesionālā vidusskola - V-Lode 99 4:15 (2:5)
Vakara pirmajā spēlē V-Lode spēlētājs Leonīds Koraļovs sekmēja savas komandas uzvaru gūstot 8 vārtus. Uzdoto brīdi tieši Leonīds ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.
Uzvara un 3 punkti V-Lode komandai, taču dzirdēts, ka komandas treneris nebija apmierināts ar spēles rezultātu ...

Zosēnu Metalurgs - Priekuļu Tehnikums 17:2 (5:2)
Otrajā spēlē gaidījām spēkošanos. Ja pirmo puslaiku var vērtēt atzīstamu, tad Priekuļu Tehnikuma spēlētāji salūza otrā puslaika un Zosēnu Metalurgs guva 9 vārtus. Tehnikuma audzēkņiem vajadzētu izvērtēt smagāko zaudējumu ...

FC ARZA - Vaivīte 6:3 (2:1)
Par kārtas saistošāko spēli izvērtēs pēdējā - FC Arza pret Vaivīti. Vaivīte izvirzījās turnīra tabulas vadībā pēc iepriekšējās kārtas un to pazaudēja ... Turnīra laikā FC Arza pastiprinājusi sastāvu ar dažiem FK Priekuļi spēlētājiem un tas dod rezultātu. Vaivītei komandas vilcējs šoreiz bija Edgars Ērglis kurš guva visus 3 komandas vārtu šajā spēlē. Taču ar to bija par maz un komandai otrais zaudējums turnīrā. Savukārt FC ARZA trešais panākums turnīrā un iespēja cīnīties par 3.vietu kopvērtējumā.

Bildes no 8.spēļu kārtas 
https://www.facebook.com/pg/GLSportsPhoto/photos/…

2017

31.12.2016

Līdz gada beigām atlikušas dažas stundas. Atskatoties atpakaļ tas mums nesis vairākas lieliskas futbola spēles, emocijas - prieku, asaras. Nacionālie, kontinentu čempionāti, Čempionu līga, Olimpiskās spēles.

Paldies tiem, kas piedalās Cēsu atklātajā čempionātā! Paldies tiem, kas atbalsta čempionātu!

Lai Jums, mums visiem 2017 gadā ir veselība, mīlestība un FUTBOLS!

 

SĀKAM TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTU

15.11.2016

Trešdien, 16.novembrī, sākas Cēsu atklātais futzāla čempionāts kurā piedalās 6 komandas. Divas skolu komandas - Cēsu Profesionālā vidusskola un Priekuļu tehnikums; viena veterānu - V-Lode 99 un vēl trīs komandas: Vaivīte, FC Arza un Zosēnu Metalurgs.

Katru trešdienas vakaru Priekuļu Tehniku hallē tiks aizvadītas trīs spēles, kuras sāksies plkst.19:00, 20:00 un 21:00. Spēles laiks  būs 2x25 minūtes - pietiekošs laiks, lai varētu parādīt savas prasmes.

Kopā paredzēti 3 apļi un katrai komandai būs 15 spēles. Čempionātu noslēgums paredzēts nākošā gada marta mēneša beigās.

PIETEIKŠANĀS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTAM

05.10.2016

Piektien, 7.oktobrī, plkst.18:00 Priekuļu tehnikuma hallē notiks Cēsu telpu futbola čempionāta pārstāvju sapulce.

 

Turnīru paredzēts sākt novembra pirmajā nedēļā. Spēles notiks pirmdienu un/vai trešdienu vakaros Priekuļu tehnikuma sporta zālē.

 

Padod ziņu draugiem, kas vēlas piedalīties turnīrā.

 

Lūgums komandu pārstāvjiem dot ziņu par savu ierašanos uz sapulci.

 

Mārtiņš
Mob.29199175

ČEMPIONS - RAUNA

19.08.2016

Vakardien, 18.augustā, ar trīs saistošām spēlēm noslēdzās Cēsu 7:7 futbola čempionāts! Aizvadot 10 spēles turnīra noslēguma uzvarēja komanda Rauna. Katras spēles labākais spēlētājs saņēma ielūgumu uz motokrosu.

 

Pērkons - FC Plēsoņas 2:2
Saistošā spēlē Plēsoņas vēlējās atgūt cieņu pēc otrdien gūtās pamatīgās sakāves pret Atletico, taču Pērkons nodārdēja virs stadiona pašās spēles beigās gūstot otros vārtus un izlīdzinot rezultātu. 
Spēles labākais: R.Zaharko

 

Einšteins - Rauna 1:6
Autoskolas Einšteins spēlētāji aizvadīja ļoti saturīgu spēli atzīstami turoties pretī spēcīgajai Raunas komandai. Fiziskā izturība pietrūka pēdējām 10 minūtēm, kad raunēnieši guva četrus vārtus ... 
Spēles labākais: Spalviņš

 

Siguldas Būvmeistars - Priekuļu Atletico 1:1
Pēc Raunas uzvaras pār Einšteinu, siguldiešiem lai kļūtu par čempioniem bija jāuzvar. Par to ka spēle nebūs viegla Atletico savu varēšanu iepriekšējā spēlē kurā viņi guva ļoti daudz vārtus. 
Spēles sākums čempiona pretendentiem neizvērtās labvēlīgs. Pēc cīņas vārtu priekšā Bērtulis guva Atletico vārtus. Otrajā puslaikā siguldieši daudz spēkus veltīja uzbrukumam. 40 minūtē vārtus guva Raslavs un deva cerību savai komandai. Palika desmit minūtes, lai Siguldas Būvmeistars izvilktu spēli. Līdz pat pēdējai spēles (arī čempionāta) sekundei bija iespējas, bet šoreiz palika neizmantotas. 
Spēles labākais: Bērtulis

 

Turnīra noslēdzot par čempioniem un kļuva Rauna. Sudrabs, atpaliekot par vienu punktu tabulā - Siguldas Būvmeistars, savukārt Priekuļu Atletico bronzas godalgas.

 

Labāko spēlētāju vērtējums:
Uzbrucējs: Elvijs Reķis (Rauna)
Aizsargs: Dzintars Jaunzems (Siguldas Būvmeistars)
Vārtsargs: Ričards Plakanis (Pērkons)
Rezultatīvākais spēlētājs: Klāvs Grosbergs (Priekuļu Atletico)
Godīgas spēles balva: FC Plēsoņas

 

Turnīrs aizvadīts, tas atmodinājis futbola garu Cēsīs. Spēlētājiem bija iespēja samērot spēkus ar tuvākās apkārtnes aktīvajiem futbolistiem. Kopumā laukumā devušies ap 100 spēlētājiem un aizvadītas 30 spēles un gūti 117 vārti, parādītas 28 dzeltenās un 2 sarkanās kartiņas.

 

Organizatoru vārdā vēlamies pateikt PALDIES vairākiem cilvēkiem, kas palīdzēja tā veidošanā: Andrejam Ivanovam (FK Priekuļi), Guntai Bērziņai (Cēsu Valsts ģimnāzija), Cēsu novada pašvaldība, Cēsu pilsētas sporta skola (stadiona apsaimniekotājam Raimondam); Pils suvenīri SIA, Kristera Serģa motoklubs.
Paldies arī Maksimam, Deividam, Edgaram, kas turnīra laikā padeva bumbas, lai spēle būtu dinamiskāka. Paldies Kristīnei Raslavai, Oļegam Groševam un Gatim Liepiņam par fotogrāfijām. Paldies arī Imantam par līniju vilkšanu.

 

Paldies arī komandām par dalību.

 

Tuvākajā laikā tiks organizēta pārstāvju sanāksme par telpu futbola čempionātu.

ŠOVAKAR NOSKAIDROJAM ČEMPIONU!

18.08.2016

Šovakar Cēsu futbola draugiem liela diena - tiks noskaidrots ČEMPIONS!

 

Turnīra tabulā uz uzvaru pretendē divas komandas - Rauna un Siguldas Būvmeistars. Salīdzinoši Raunai vajadzētu būt vieglākais spēlei (pret Einšteins), taču Siguldai - spēle pret Atletico. Fakts kādēļ priekulieši būs bīstami - otrdien viņi 14:2 (!) gabalos saplēsa FC Plēsoņas ...

 

Pēc pēdējās spēles tiks pasniegts uzvarētāju kauss un medaļas pirmo trīs vietu komandām, kā arī apbalvoti spēlētāji - Labākais uzbrucējs, Labākais aizsargs, Labākais vārtsargs, Rezultatīvākais spēlētājs un Godīgākā komanda.

 

18:00 Pērkons - FC Plēsoņas
19:00 Einšteins - Rauna
20:00 Priekuļu Atletico - Siguldas Būvmeistars

 

Gaidīsim Tevi šovakar pilsētas stadionā! Būs arī mazi pārsteigumi!

ČEMPIONS NOSKAIDROSIES TURNĪRA PĒDĒJĀ SPĒLĒ

14.08.2016

Pagājušo nedēļu tikai aizvadīta priekšpēdējā čempionāta spēļu kārta.


Pēc aizvadītām deviņām kārtām vēl nav uzvarētājs zināms un tas noskaidrosies tikai čempionāta pēdējā kārtā - tieši pēdējā spēlē šo ceturtdien!

 

Priekuļu Atletico - Einšteins 6:0
Kaut spēli priekulieši iesāka 6 spēlētāju sastāvā, tas neliedza viņiem spēles sākumā izvirzīties vadībā. Sekoja Einšteina spiediens uz pretinieku vārtiem, taču nespēja realizēt nevienu izdevību. Spēles beigās Einšteins salūza ...

 

Pērkons - Rauna 0:6
Rauna apņēmās uzvarēt kārtējo spēli un to arī izdarīja. Lai Rauna uzvarētu čempionātā - jāuzvar sava spēle un jācer ka zaudēs turnīra līderi ...

 

FC Plēsoņas - Siguldas Būvmeistars 0:2
Vakara gaidītākā spēle. Plēsoņas pēdējas nedēļas papildinājuši sastāvu ar jauniem spēkiem, taču tas liedza gūt vismaz punktu turnīra tabulā. Zaudēti divi vārti pirmā puslaika beigās un nerealizēts neviens savs moments ...

 

Šonedēļ tiks noskaidrots ČEMPIONS! 
Otrdien, plkst. 19:30 būs neizspēlētā spēle Priekuļu Atletico pret FC Plēsoņas.


Ceturtdien:
18:00 FC Plēsoņas - Pērkons
19:00 Rauna - Einšteins
20:00 Siguldas Būvmeistars - Priekuļu Atletico

CĪŅA PAR UZVARU TURPINĀS

08.08.2016

Aizvadītajās divās ceturtdienās čempionātā tika aizvadīta 7. un 8.kārta.

 

Einšteins - FC Plēsoņas 0:5
Spēles pirmajā pusē pamatu uzvarai iebetonēja Plēsoņas. Otrajā puslaikā Einšteinam bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas. Divi vārti plēsoņai Mārim Valbergam.

 

Priekuļu Atletico - Rauna 1:5
Priekuļu sniegums turnīrā liek sarosīties katram pretiniekam. Rauna svarīga bija tikai uzvara. Ļoti labi izmantojot savas izdevības un gūstot 5 vārtus beigās pārliecinoša uzvara.

 

Pērkons - Siguldas Būvmeistars 2:4
Turnīra līderiem bija "jāpaņem" 3 punkti pret Pērkonu. Pirmās 25 minūtes 2:2. Otrajā puslaikā, kas divus vārtus guva Juris Slavēns.

 

Pērkons - Priekuļu Atletico 1:4
Spēli neaizvadot savā optimālajā sastāvā Pērkons izturēja pirmo puslaiku. Otrajā fiziskā izturība pietrūka un Atletico nostiprināja rezultātu.Edgaram Ērglim 2 vārti.

 

Plēsoņas - Rauna 0:0
Izbijušās futbola komandas Lode labākie tā laika (ap 2000.gadu) jaunieši pastiprinājuši Plēsoņu sastāvu un Raunai aizvadot spēli ne savā optimālajā sastāvā raunēniešiem sanāca iegūt vienu punktu vai pazaudēt divus turnīra tabulā.

 

Einšteins - Siguldas Būvmeistars 0:3
Siguldieši izmantoja Raunas neuzvarēto spēli un nostiprinājās līderpozīcijas. Rolands Gorodeckis spēles sākumā siguldiešus izvirzīja vadībā, taču spēles beigās atstāja mazākumā 0 viņam piešķirta sarkanā kartiņa. Otrajā puslaikā Jānis Raslavs guva 2 vārtus un nodrošināja uzvaru savai komandai.

 

Čempionātā vēl jāaizvada divas kārtas un Priekuļu komandai jānospēlē papildus 2 spēles. Turnīra uzvarētājs tieši noskaidrosies pēdējās spēlēs! Iespējams pat pēdējā!


Foto: GL Sports Photography

LĪDERIEM PIRMAIS ZAUDĒJUMS

22.07.2016

Vakar, Cēsu pilsētas stadionā tika aizvadīta čempionāta 6.kārta. 


Organizatoriskajā ziņā esam spēruši kārtējo mazo soli uz priekšu un visām komandām sākot otro apli ir jābūt vienādām formām ar numuru uz muguras.

 

Par spēlēm - vienā tika gūti vieni, otrā - divi, trešā - trīs vārti.

 

Einšteins - Pērkons 1:1 (0:0)
Izvirzoties vadībā otrā puslaika sākumā (vārtus guva Niks Špilbergs) šķita ka Pērkons iegūs ļoti vēlamos punktus turnīra tabulā. Einšteina uzbrukuma līderis Andris Rodionovs 42 minūte izlīdzināja rezultātu.

 

Priekuļu Atletico - FC Plēsoņas 0:3 (0:0)
Divi rezultativitātes ziņā pretēji puslaiki. Plēsoņas centās spēlēt aktīvi, taču Atletico atbildēja ar pretuzbrukumiem. Iespējams, rezultātu izšķīra lielāks komandas biedru skaits, kas var nomainīties Plēsoņām. Vārti Sergejam Voldiņam, Elvim Funduram un Maksimam Miņķo.

 

Rauna - Siguldas būvmeistars 0:1 (0:1)
Čempionāta līderu cīņa izvērtās par dienas spraigāko spēli. Laukumā varēja vērot labu futbolu, gan dzirdēt dažādus apzīmējumus, kuri tika veltīti pretinieku spēlētājiem. Raunai šajā spēlē nevarēja palīdzēt daži spēlētāji, kas aizvadīja spēli Latvijas čempionātā 2.līgā FK "Priekuļi" sastāvā. Siguldas būvmeistaram šī spēle bija ļoti svarīga lai cīnītos par uzvaru čempionātā. Tas arī viņiem izdevās. Desmitajā minūte vienīgos vārtus guva Rūdolfs Penka. Raunai šis bija pirmais zaudējums turnīrā.

 

Nākošās spēles pēc nedēļas - 28.jūlijā. Spēļu kalendārshttps://www.cesufutbolacempionats.lv

 

Visiem spēlētājiem, atbalstītājiem, draugiem Cēsu futbola čempionātā organizatoru vārdā novēlam lieliskus Cēsu pilsētas svētkus, kas notiek šajā nedēļas nogalē!

 

Foto: GL Sports Photography

PARĀDĀS TURNĪRA LĪDERI

15.07.2016

Vakar, 14.jūlijā, tikai aizvadītas kārtējās spēles Cēsu atklātajā 7:7 futbola čempionātā. Šoreiz spēles tika aizvadītas Cēsu pilsētas stadionā. Laukuma kvalitāte, salīdzinoši īsāks laukuma nekā Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionā, komandām ļāva parādīt kvalitatīvāku un rezultatīvāku sniegumu.

 

Pērkons - Priekuļu Atletico 3:6.
Turnīra pagaidām rezultatīvākajā spēlē kopā tika gūti 9 vārti. Pērkonam bija redzama pamata vārtsarga trūkums (vārtos stāvēja uzbrukuma līderis Imants Oskars Nolbergs (P.S. sveicam pagājušajā vārda dienā)). Atletico spēlētajiem - Kristapam Bērtulim un Kristapam Aleksējevam katram 2 gūti vārti.

 

Rauna - Einšteins 2:1
Spēle ar mazākiem un lielākiem asumiem. Raunai uzvaru izdevās gūt otrā puslaika beigās,kad vārtus guva komandas un čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Elvijs Reķis. Pirmo sarkano kartiņu nopelnīja Einšteina vārtsargs Andris Meija - viņam nākošā spēle jāizlaiž.

 

Siguldas būvmeistars - FC Plēsoņas 3:0
Gūstot 3 vārtus, otrajā puslaikā siguldieši saplēsa plēsoņas ... :)

 

Nākošnedēļ tiks aizvadītas četras spēles.

Otrdien, 19.jūlijs
20:00 Einšteins - Priekuļu Atletico.

Ceturtdien, 21.jūlijs
18:30 Pērkons - Einšteins
19:30 FC Plēsoņas - Priekuļu Atletico
20:30 Rauna - Siguldas būvmeistars

 

Atgādinām, ka regulārās ceturtdienas spēles sāksies 30 min ātrāk, kā iepriekš.
Spēles norisināsies Cēsu pilsētas stadionā.

Foto: GL Sports Photography

TURNĪRS UZŅEM APGRIEZIENUS

13.07.2016

Pagājušo nedēļu turnīrā bija vērojamas ļoti saistošas spēles - visas komandas guva vismaz vienus vārtus!

 

FC Plēsoņas - Einšteins 2:1
Plēsoņām pirmā uzvara turnīrā.

 

Rauna - Pērkons 1:1
Armandam Magonem (Pērkons) gūstot vārtus spēles beigās neļāva turnīra līderei gūt kārtējo uzvaru. Elvijam Reķim (Rauna) kārtējie vārti. Kopā gūti 3 vārti.

 

Priekuļu Atletico - Siguldas būvmeistars 1:2
Turnīra jaunpienācēja rādīja ļoti labu sniegumu, taču siguldieši iesita vienus vārtus vairāk! Abus vārtus guva Jānis Brīvība.

 

Rīt turnīra kārtējās 3 spēles! Informējam, ka nākošās spēles notiks Cēsu pilsētas stadiona! Lūgums informēt komandas biedrus un skatītājus!

 

Tiekamies rīt:
19:00 Pērkons - Priekuļu Atletico
20:00 Rauna - Einšteins
21:00 Siguldas būvmeistars - FC Plēsoņas

KLĀT NĀKUSI JAUNA KOMANDA

01.07.2016

Vakardien, 30.jūnijā tika aizvadīta kārtējā spēļu kārta:
Pērkons - FC Plēsoņas 0:0 (0:0)
Einšteins - Siguldas Būvmeistars 0:1 (0:0) Juris Slavēns

 

Informējam, kad turnīra arī iesaistās jauna, sestā komanda - Priekuļu Atletico. Tas nozīmē ka katru ceturtdienu būs trīs spēles, kas sāksies 19:00, 20:00 un 21:00. Tuvākajās dienās tiks papildināts spēļu kalendārs. 

 

Visas bildes no vakardienas spēles redzamas sadaļa Galerija.

PIRMĀS SPĒLES AIZVADĪTAS

21.06.2016

Šodien tikai aizvadīta Cēsu atklātā futbola čempionāta otrā kārta. Laika apstākļi nelutināja un sanāca spēlēt uz lietus pielieta slapja laukuma, kas spēlēs padarīja tehniski grūtākas. Abas spēles noslēdzās ar rezultātu 1:0.

 

Pirmajā spēlē tikās "FC Plēsoņas" un "Rauna". Spēles laikā gūt vārtus bija abām komandām. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā, pēc stūra sitiena ar galvu, guva raunēnietis Elvijs Reķis.

Par mazu pārsteigumu parūpējās turnīra vecuma ziņā jaunākā komanda "Pērkons". Spēles otrajā puslaikā pēc Renāra Zaharko piespēles, vārtus guva "Pērkons" kapteinis Imants Oskars Nolbergs. Spēles beigās siguldieši trāpīja pa vārtu konstrukciju, taču rezultāts nemainījās.

 

Turnīra vadībā izvīrzījusies Rauna, kas uzvarējusi abas spēles un ieguvusi 6 punktus. Seko Einšteins un Pērkons ar 1 uzvaru un 3 punktiem tabulā.

Rezultatīvākais spēlētājs ar diviem vārtu guvumiem ir Elvijs Reķis (Rauna).

 

Nākošās spēles notiks 30.jūnijā un tā katru ceturtdienu līdz augusta vidum.

 

Lai lustīga Līgošana!

SĀKAM ČEMPIONĀTU

13.06.2016

 Esam priecīgi informēt, kad čempionātu sāksim otrdien, 14.jūnijā!

Turnīrā piedalīsies 5 komandas un ar katru pretinieku laukumā tiksies divas reizes.

Pēc komandu sastāviem varam secinām - būs ļoti interesanti!

20:00 Einšteins - Pērkons.
21:00 Rauna - Siguldas Būvmeistars.

Gaidīsim arī līdzjutējus!
Par skaistu futbolu Cēsīs ⚽️ !